Jon a Frank práve nastúpili do Californskej motorizovanej dialničnej hliadky - California Highway Patrol (CHP), každý však z iných dôvodov. Jon sa snaží dať znova do poriadku svoj život I manželstvo a Frank je zase tajný federálny agent, vyšetrujúci mimoriadnu lúpež v ktorej môže mať prsty niekto zvnútra CHP. Na prvý pohľad nerovná dvojica chce dokázať spolu veľké veci, čo sa ľahko povie, ale ťažšie vykoná... (Continental film)

bigmatko

po dlhom case americká komédia, kde sa humor netocí okolo alkoholu a drog a kde sa zápletka neodvíja od vztahových problémov. Mňa osobne to bavilo. Príbeh je jednoduchý ale je to komédia čiže nič iné ani netreba čakať. Nie sú tam žiadne prehnane trápne ani silené situácie ako to býva zvykom vo viacerých komédiach a musím to zopakovať že konečne sa vtip nespolieha na alkoholové a drogové excesy. Humor, akcia a dokonca aj mierna erotika. Podarená komédia pri ktorej sa nudit nebudete. ()

Konev

Buď měli natočit komedii, nebo akci. Takhle je to paskvil plný rádoby vtipných dialogů, které jsou někdy na hranici stupidity. ()

Denzen

Anti-Jump Street. Žiadny zdrogovaní policajti, žiadne narážky na iné rasy a žiadne nechuné scény. Len pohodová dvojica Shepard-Peña vyšetrujúca neuveriteľne nudný prípad s trochu moc vážnym záporákom a solídnymi akčnými scénami. Ale bavil som sa, takže za tri. ()

pravda1

Nebolo to až také zlé.Jediný čo mi tam absolutne nesedel bol Dax Shepard.Nevedel som si na ten jeho ksicht stále zvyknúť.Inak film sa snažil byť akčný aj humorný vcelku sa to aj darí až na pár užvanených scén.Ako jednohubku na nudné poobedie prečo nie.... ()

hujerita

Jedno pozretie a dosť. Príjemná bublanina na ktorú zabudnete po chvíli. Mal som náladu na nič svetaborné a dostal som fajn zábavu bez premýšľania. Taká pohodička. ()

jujask

Som sa fakt a to vážne bavil, sranda a ešte trosku naviac. Ako keby som sa vrátil v čase, niečo na štýl policajnej akadémie v novej uniforme. hehe ()

PowPow

Koukatelné, ale ve všem průměr. Nemůžu si pomoct, ale se stejnou tématikou, ovšem daleko větší nálož co se týče humoru i hlavních hrdinů jsou o pár let starší Benga v záloze. ()

princeznaaur

nenáročná pohodová komedie se špetkou kriminální zápletky a rychlých motorek, u které se člověk dokáže odreagovat. Možná bych vypustila ty krvelačné záběry na zranění, při tomto žánru zbytečné. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)