Columbo - Season 2 (1972) (séria)

Rekviem pre padajúcu hviezdu (S02E05)

(epizóda)
  • Slovensko Rekviem pre upadajúcu hviezdu (viac)

Stárnoucí herecká hvězda Nora Chandler má velice napjatý vztah k jistému Jerry Parksovi. Ten o ní ví jisté ne příliš lichotivé věci a pokouší se ji vydírat. Proto se Noře dvakrát nelíbí, že Jerry navázal intimní vztah s její sekretářkou Jean Davis, která by vše mohla prozradit. Jednoho dne přijde Jean v hořícím autě o život a Columbo má nový případ. (oficiálny text distribútora)

Godhaj

,,Hele, poručíku, nechtěl byste si koupit nový auto?“ Když má Columbo za protivníka ženskou, není to ono. Jak je přirozeně galantní, tak svou sokyni tak nedusí a netrápí, a na to se já právě vždycky nejvíc těším. K tomu se v tomto díle motá jeden nezajímavý bulvární pisálek a jinak nic. Vyšetřování není nic moc, závěr jakbysmet, a tak tento díl u mě patří k těm horším. ()

Gothard

Výborná epizoda s poněkud nezvyklým závěrem, protože Columbo objeví a objasní i jedno velké tajemství stárnoucí filmové hvězdy Nory Chandler. Poněkud zamotané, ale celkem logické a nakonec i do sebe dobře zapadající. V roli bulvárního spisovatele a vyděrače se objevil i Mel Ferrer, manžel Audrey Hepburnové. ()

Frog.cz

Klasický Colombo opět zdárně vyřešil zapeklitý případ.Člověk by nevěřil jak často Hollywodské celebrity vraždí.Ale to se teda nejdříve měli podívat právě na Colomba :-p ()

Pitryx odpad!

Za tu explozi auta si zaslouží jít hodnocení hodně do mínusu. Jenže to nejde. Větší fušeřinu jsem dlouho neviděl. A ten guláš v ději, no děs. Přiznávám se, že jsem se ztratil někde v polovině. ()

Tominni

Tentokrát spíše takový průměr, zajímavou momentkou je minirole Edith Head i s Oscary, Anne Baxter také umí, ale celkově to je takové nijaké, asi i proto, že Columbo vyšetřuje svoji oblíbenou herečku, kde se ukáže, že nehoda není náhoda aneb záměna není omyl. ()

dokec

dnes jsem se na to dival a opet klasicky Columbo,jak ho mame radi ...vecne se vracejici stoural ,vtipne momentky ,skvela dedukce ...jen jak rikam : skoda ze neni Columbo mysteriozni - bohuzel zname pachatele od zacatku ...jinak bych tohoto detektiva vynasel do 5* vysin pokazde ()

LukasCL

Tentokrát je vrahem žena-herečka. Celý film si myslíte, že zabila svou sekretářku omylem a snažila se zabít Parkse, ale v závěru se dozvíte, že to bylo úmyslné. Ale proč, to zjistěte sami. ()