Hlavním hrdinou filmu je Oskar, moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost. Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický. (oficiálny text distribútora)

doriana.g

Jedna za toho prcka, ten byl zlatý, druhá za pár Babčáková + Liška, všichni ostatní nehorázně přehrávali. Celkově strašně jalové. Aháá, Viewegh. Tak to je jasné - z hovna bič neupleteš. ()

BarGoldstein

Klasická hřebejkovina. Hodím tam Macháčka s jeho výrazem idiota, ňáký cecky, třeba Kerekeš, obalím to nějakým balastem a další potrava pro hňupy je na světě. ()

allegria

Příběh plochý, bez nápadu, nuda na nudu... Děj roztříštěný jak rozbité zrcadlo. Všechno jde jen po povrchu a ztrácí hlubší smysl. Jednu hvězdu dávám za Emílii Vašáryovou. ()

kakapo007

Nu co říct, shlédl jsem to včera, a mohu jen říct, že mě to nijak nezklamalo. Nic světoborného to není, ale své kvality to jistě má, bavil jsem se víceméně po celou dobu, film si udržoval svou lehce unylou plynulost, žádná vyloženě hluchá místa, která bych radši ff-nul, se nevyskytla. Herci vdechli filmu opravdu zajímavou a zvláštní ospalou a letargickou atmosféru. Vše patřičně a vhodně odlehčené příjemným humorem. Film mě upoutal, přítelkyni též, tudíž uděluji velice solidní tři hvězdičky ()

matracak42

Škoda, že film není tak dobrý jako herec Macháček. Nicméně pokud to někdo vidí jinak - je to jeho právo. Takže nepodlehněte právu nebo zblbnete jako já ()

JPM

Hřebejk vytvořil film, který je tak na jedno shlédnutí a pak zapomeňte. Je to jako oběd v závodní jídelně: neurazí ani výrazně nepřekvapí ale účel to splní, zažene hlad alespoň do večeře a druhý den už ani nevíš jaký byl včerejší oběd. Doufám, že pan Hřebejk nalezne nového scénáristu kalibru páně Jarchovského, aby se mohl vrátit, tam kam patří.Ale dávám tři hvězdy za výborný výběr herců. ()

Orisi

Neni to vubec zly odpocinkovy film. Nemel jsem ani na vterinu nutkani koukat na hodinky. I kdyz to dohromady nema nejaky prehnany dej, jako komedie to poslouzi velmi solidne. Rozhodne nemohu rict, ze je to spatny snimek. ()

zanetta

Vadí mi, když někdo tvrdí, že závěr byl nevypointovaný. Jak asi většina z nás ví, film byl natočen podle knihy Viewegha (Povídky o manželství a o sexu), který následně napsal sám i scénář. Pokud toto víme, nevím proč je pro mnohé překvapením, že je konec ponechán otevřený. To je cílem Viewegha, nechat divákovi volnou uzdu fantazie. I když děj nebyl spletitý, byl ze života. Každý film v nás nemusí zanechat jen znalosti a zkušenosti, stačí, když nás pobaví a my se i občas usmějeme. Herecké obsazení mě také nezklamalo, výkony Jiřího Macháčka, Niny Divíškové, Pavla Lišky, Emílie Vašátkové a Pavla Landovského mě opět nezklamaly a jen mě utvrdily v jejich hereckém talentu. ()

Africanus1

Nestyda je přesně ten typ filmu natáčený s kamarády pro kamarády, při jehož natáčení se určitě zažilo hodně srandy, ale nějak se zapomnělo na to, že bavit by se měl hlavně divák. ()

JaguarN

Tak asi takhle: od Viewegha jsem nikdy nic nečetl a filmové verze jeho románů se mi taky nelíbily, snad až na Účastníky zájezdu, ne že by to bylo nějaké veledílo, ale pár hezkých scének mi v paměti přece jen zůstalo. Hřebejka taky moc nemusím, takže jsem žádný zázrak nečekal. A výsledek? Podle očekávání. Obsah nemá smysl komentovat, protože dějová linka je velice jednoduchá a volná a tvoří ji vlastně volně řazené obrazy, tu více tu méně zábavné. A ta druhá dějová linie (Babčáková, Liška) to je už opravdu jenom vata. Zkrátka tenhle film neurazí, ale ani nenadchne, vyvolá občas lehké pousmání, ale rychle vyšumí a nezůstane po něm zhola nic. Myslím, že za čtrnáct dní nebudu vědět, o čem to bylo... 50% ()

freezer02

České komedie tohoto typu nemám rád. Jsou nudné, nevtipné a zcela bez pointy, či nějakého poselství. Ani Nestyda není vyjímkou, stejně jako třeba Medvídek 25% ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková

21.06.2021

Ve věku 84 let dnes odešla česká filmová, televizní a divadelní herečka Nina Divíšková, již si velké množství diváků vybaví například jako babičku Bětu z populárního rodinného seriálu České televize… (viac)