Hlavním hrdinou filmu je Oskar, moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost. Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický. (oficiálny text distribútora)

Lkprak

Docela příjemně se na to koukalo, u spousty scén jsem se opravdu královsky bavil, jen tomu jaksi chyběla pointa. Prostě asi došly nápady na vtipné situace, tak se tam daly titulky (podobný pocit jsem měl u čtení Biomanželky). ()

Lucie505

Nepřekvapí, ale nenudí. Jirka Macháček v roli sympatického čtyřicátníka, který se rozhodne změnit svůj život. Odstěhuje se do holobytu, najde si novou práci, novou ženu, a nechává se pohltit vším, co přichází i odchází.. Ač se hlavní hrdina chová nanejvýš nezodpovědně, neměla jsem mu to za zlé. Na film se příjemně koukalo, a retro muzika to celé hezky dokreslovala. ()

Brunetgirl

to, že o tomhle filmu nejsem schopna v podstatě nic moc napsat, mluví asi za všechno, usmála jsem se a to spíš hořce snad dvakrát za celý film, takže ani komedie, ani žádnej hodnotovej přínos..bylo mi z toho všeho tak maximálně smutno. Byla by to spíš jen jedna hvězdička, za dobrý výkon herců je druhá ()

Dyk

Největší Nestyda je Viewegh. Tahle "smetánka" kolem Hřebejka už asi točí filmy jenom pro své zviditelnění a pro nějakou tu kačku na večírek. ()

bratr_jezek

Macháčka mám rád spíš jako zpěváka, jsem mu ochotný odpustit i občas horší výkon v jiných filmech, ale jako záletník? Nevěřil jsem mu to ani pět minut. Celý příběh se nějak tříští, máte poct, že je tam sposuta nápadů a děje, který se dál nevyvijí a po chvilce se nemůžete zbavit pocitu, že je to jen vatová výplň mezi erotickými výboji Oskara záletníka. ()

Milan-K

Jan Hřebejk to se mnou prostě umí! Kromě jediného klopítnutí mě zatím nezklamal. Tato komedie je hlavně postavená na výkonu Macháčka. Když Macháček není zrovna ve scéně, tolik se nebavím. Macháček zde hraje jednu ze svých nejlepších rolí. Tohle mu jde stejně jako v Samotářích. Nyní je jeho postava roztomilý, sympatický hajzlík, který se ustavičně přiožralý svým neomaleným životním přístupem sám žene do prázdnoty, kterou zase snadno přepije. Závidím téhle postavě, jak je vůči sobě samotné imunní. Scéna z tohoto filmu s paní Vašáriovou: „Ne, už ne...“ nechť se zařadí do zlatého fondu českých filmových scén. ()

Ragazzo

Nemohu si pomoct, ale tohle už je několikátá česká "komedie", které uchází pointa. Macháček zahrál dobře a vyloženě marné to nebylo, ale víc než průměr to asi fakt není. ()

EnnyBerry

Film který bohužel vyšel úplně naprázdno, chvílemi bylo až nepříjmné/trapné se na něj dívat a to jsem u toho žehlila, takže to nemělo mou plnou pozornost. Hlavní hrdina je naprosto nepoužitelný chlap, kterého bych doma nechtěla ani náhodou, nechápu jak mohl při své neschopnosti svést tak zajímavé typy žen. Bohužel, špatný film s krásnými záběry. ()

PinkButterfl

Úplne nezmyselný film... Napriek tomu, že J.Macháček je môj obľúbený český herec, tento film sa mi absolutne nepáčil. Scény mi pripadali nedokončené, nemalo to žiadny spád a napätie, jednoducho Nestyda ma vôbec nezaujal. ()

Gechitka

Mně se film líbil. Takovej odlehčenej, vhodnej na večer, když je člověk doma sám, nemusí nad ním přemýšlet a myslím si, že věrně kopíruje nejeden životní příběh. Taková pohodička. ()

NikoKovac

Stejně jako u Panic je nanic, i tady nedávám hodnocení "odpad!" jen kvůli pěkné herečce, tady to zachránila Vica Kerekes. Jinak film naprosto ubohý a o ničem. ()

Martazoe

Hezké na tomto filmu je hudba a občasná vtipná hláška Macháčka. To je všechno. Postava Oskara je odpornou karikaturou mužství. Vůbec se nedivím, že na něj nakonec zbyla jen prostitutka - jeho bývalá žačka a normální ženský se mu vyhýbají obloukem. A to si pan ex-učitel kdysi myslel, jak moc je chytrej a moudrej. ()

Generi

Tak asi s krížikom po funuse- ale nedá mi to - neviem, čím by ten film zaujal, keby tam nebola obdarená Vica Kerekéš... Láske Vášáryovej a Macháčka uveril teda neviem kto. Dve hviezdičky za Babčákovú, Landovského a Ninu Divíškovú. ()

Cuffini

Macháčkovo chlupatý břicho na mě dýchlo alkoholový umaštěný odér i přes obrazovku a jeho úchylný charakter, který nemůže být snad ani herecky zahraný, mi olízal veškeré podhoubí mezi prsty na nohou... ()

milos.bradik

Za celý film jsem se s hrdinou nedokázal ztotožnit, přestože jsem čtyřicítku prodělal, tak řešit krizi tím, že vyvolávám další mi přijde poněkud nesmyslné. ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková

21.06.2021

Ve věku 84 let dnes odešla česká filmová, televizní a divadelní herečka Nina Divíšková, již si velké množství diváků vybaví například jako babičku Bětu z populárního rodinného seriálu České televize… (viac)