Hlavním hrdinou filmu je Oskar, moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost. Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický. (oficiálny text distribútora)

Vesecký

Klasický produkt českého postmoderního filmu (asi v intencích předlohy). Autor nezaujímá žádné postoje, nikomui nefandí, nikoho neodsuzuje a starší divák vstává od televizoru s pocitem, že ani neví, jak to autor myslel. Je správné to či ono - nebo jej to všechno relativní? Tenhle film mi dlouho v paměti nezůstane. Macháček klasický, Vašáryová i ve svých 66 letech noblesní, Landovský obhroublý a Divíšková taková nijaká. Všechno to bylo nijaké a hlavně z úplně jiného světa, velkoměstského a velkopanského, bulvárně nováckého a bleskovského... Zbytečná spousta celebrit - proč? A Hřebejk si tam zas musel přihřát politickou vsuvkou upomínky na Vítězný listopad... ()

huko

Poměrně příjemný a dospělý film. Občas mi přišlo, že název filmu je trochu zavádějící. Každopádně už jen kvůli nestydatým scénám s "maďarkou" bych se kouknul na film ještě jednou ;-) ()

IvcaG

Čekala jsem asi naivně, že se něco zvrtne a Čechách začnou vznikat opět pěkné komedie, jako to bylo v 70a 80 letech, ale bohužel. Zvláštní ponurý místy i trapný humor, který se neustále opakuje v těchto Hřebejkovských filmech je už neúnosný a opět to nezafungovalo stejně jako u Medvídka nebo v Horem pádem. ()

JanKukulín

Slabota....Viewegh a ja asi nebudeme kamaradi (a bohužel si to už asi pět let říkám i o Hřebejkovi). Vse zachranují pouze herecké výkony Jirky Macháčka,Emílie Vašáryové a Pavla Landovského. Za cely film jsem se zasmal asi trikrat (nejvice u te zakrouzkovane vlajecky). Humor je jednoduchý (jak by Miloš Zeman řekl, záměrně se vyhýbám slovu stupidní) a lehce převídatelný (pohřeb želvičky). Hudební kulisa mi přijde naprosto marně vybraná. Měl jsem pocit, že Hřebejk si vybral písničky, které se mu líbily a ty prostě do filmu bezmyšlenkovitě nasázel ()

optimus0s

Stejně jako v případě Sexu ve městě jsem vůbec nevěděl do čeho jdu. Prostě sem si jen tak sedl do kina, a bavil se filmem. Výraz "bavil" je na místě. V celém filmu neni ani jedna scéna, která by byla k popukání. Spíše se jen usmíváte. Ale i tak je to dobý;-) ()

Joll

Nuda.... Kalsika opět lehce nahořklá komedie úplně o ničem. Českému filmu chybí žánrový rozsah, zoufale jsme upnuti na komedie či dramata a přitom jsme dokázali v minulosti leckteré žánry dobře kombinovat, nebáli jsme se ponurých krimi, komiksových ztřestěností a ani scifi nebo válečný či historický film nebyl pro nás žádnou překážkou. Nic méně zpět k tomuhle filmu, nebo spíš utrpeni poslední doby, vůbec mne nezaujal, kromě fascinace pissingem, tu není zhola nic co by se dalo vyzdvihnout. Macháček hraje svůj standart a Liška taky, zbytek jen proplouvá filmem a ani nemá moc co říct. Naprosto samoúčelné a bez důvtipu zařazené camea typu Viewgh nebo Gott jsem nepochopil, stejně jako zbytečné a na nejvýš ve filmu trapně účinkující syny staré zpěvačky.Jediné plus je že jsem na to nešel do kina a neutratil tak zbytečně peníze, bohužel o čas jsem přišel stejně. ()

MartinX.

Film je velmi nevyrovnaný. Pár docela sledovatelných scén se volně mísí s pasážemi, kdy jsem se vyloženě styděl za tvůrce a zúčastněné. Holt nejsem nestyda. Krize středního věku se zjevně netýká jen hlavního hrdiny. ()

BathoryMan

Na predchádzajúcom Hřebejkovom počine U mě Dobrý som sa bavil dobre!Bohužial o Nestydovi sa to povedať už nedá!Viewegh mi príde ako špatný spisovatel a preto považujem ako zbytočnosť už aj tak mizerné knihy prenášať do filmovej podoby!Slabučké postavičky,ktoré skoro nemajú čo hrať,úbohé a bezdejové!Takmer oničom!Teda takmer!Vášáryová vyzerá na svoj vek úchvatne,Luknár a Hajdu ako jej dvaja synovia - alkoholici tiež potešili a aj na krásne prsia Evky Kérekešovej sa tiež velmi dobre pozeralo!Teda nakoniec tie 3 hviezdičky dávam hlavne za Slovenský podiel na tomto filme a Hřebejkovi radím aby sa vrátil k Šabachovi,pretože cez Viewegha cesta nevedie! ()

#47

Pár vtipných momentů by se našlo, nicméně jsem od tria Viewegh-Hřebejk-Macháček čekal víc, jako už několikrát. Možná dám Nestydovi ještě někdy šanci, ale lepší než průměr to asi nebude. ()

ivamka odpad!

Stále stejná sorta herců i když nepochybně Jiří Macháček a Simona Babčáková jsou čísla, ale jediného pobudu v České republice Pavla Lišku by mohl někdo vystřídat. Jan Hřebejk má málo fantazie a tak si tam natáhnul Gotta aby ten film byl něčím výjimečný, marně. Pořád jedno tema nevěry se prolíná většinou jeho filmů. Ze všech by byl jeden dlouhý nudný o tom jak člověk stárne a blbne. ()

alambert

Ve filmu je pár skutečně velmi originálních vtipných situací a i jiných originálních elementů. Ale celkově mi výrazně chybí jakákoli pointa... ()

kacirek_

Na český film posledních pár let nadprůměrné. Já jsem se u toho celkem i pobavila, až na pár trapností (jako Kajá Gott apod.). Macháček jako vždy nepřekonatelný, ovšem o krok pozadu nezůstal ani Liška. Pár opravdu vydařených vtipných scének (hlavně pan učitel v bordelu). Ovšem Simona Babčáková nezklamala: "PIN= poněkud impozantní nos". Film ideální na sobotní večer po kocourovi :-) ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková

21.06.2021

Ve věku 84 let dnes odešla česká filmová, televizní a divadelní herečka Nina Divíšková, již si velké množství diváků vybaví například jako babičku Bětu z populárního rodinného seriálu České televize… (viac)