Sladký život Zacka a Codyho

• USA The Suite Life of Zack and Cody
Komédia / Rodinný
USA, (2005–2008), 33 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Hudba:

Gary S. Scott

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Ashley Tisdale, Phill Lewis, Kim Rhodes, Adrian R'Mante, Brian Stepanek, Kara Taitz, Milly Rosso, Becky Rosso (viac)

Tento hraný komediální seriál nás seznamuje s povedenými kousky čtrnáctiletých dvojčat Zacka a Codyho, jejichž neprovdaná matka Carey dostává práci jako zpěvačka v luxusním hotelu v Bostonu a v rámci smlouvy i apartmá, kde všichni žijí. K dispozici mají vše, co k hotelu patří, a to pokojovou službu, bazén, hernu, pult se sladkostmi i mnoho nových přátel, včetně Maddie, obsluhy u pultu se sladkostmi a časté chůvy, a London, rozmazlené dcery majitele hotelu. Ke zlosti hotelového ředitele pana Mosebyho dvojčata promění hotel v hřiště a personál a hosty v bezděčné účastníky šokujících situací. (oficiálny text distribútora)

Kacitr

Vtipný seriál s roztomilými kluky a někdy i s ponaučením na konci. Proč ne, tak hrozné to není. Hlášky solidní, takže se občas zasmějete :) ()

Scharra odpad!

Jednou jsou to puberťáci alias popové hvězdy, podruhé dvojčata v hotelu...co je ještě tak moc realistického a plného inteligentního humoru napadne? ()

Shredder odpad!

Po takomto niecom si naozaj musite povedat ze Disney je mrtvy. Nevtipne, neoriginalne, s hroznymi kulisami a absolutne preafektovanymi "hereckymi" vykonmi. Obsah v podstate nulovy a ak si to chcete pozriet aspon kvoli Ashley Tisdale ostanete sklamany kedze z nej urobili sedu mysku. ()

boo-boo odpad!

Ozajstná nebetyčná hrozivosť (dal som šancu asi piatim dielom), ktorá je trapná, zle zahraná a totálne nezaujímavá. Ďalší humus do radu za Hannah Montana a podobné srágory, ktoré Disney tak oduševnene produkuje. ()

L3G1ON4R odpad!

Nesmyslná kravina v podání dvojčat a jejich příběhů v jednom hotelu. Sečteno podtrženo, oba jsou průseráři prvního kalibru, kteří se nezastaví před žádnou šlamastikou. ()

Lennie

No, vysílá to Disney Channel, hraje tam Ashley Tisdale a Brenda Song, jasný hit pro předpubertální mládež...mě to ale nijak nezaujalo, ani po pěti dílech. ()

tsatsiki

Asi nejlepší sitcom z produkce Dysney. Cole a Dylan jsou roztomilí s na tom spousta vtipů v první řadě je postaveno, ale některé vtipy i když jsou předvídatelné, tak vypadají dobře. Navc spousta vtipůje nečekaných a i když třeba byl moment, kdy mě to nudilo, tak se to okamžitě vrátilo do vtipné roviny a opět mě to odbouralo. Druhá řada už není tak roztomilá a už je více postavena na vtipech, ale pořád si to udržuje kvalitu první řady. O 2* lepší než Hannah montana a Kouzelníci z Waverly, takže za 5* ()

zzzzzjjjjj

Jako malému se mi to líbilo, teď už do tohoto seriálu nejsem tolik zabraný jako jsem býval dříve, ale neznamená to, že mě omrzel.Taková ptákovinka, prostě americká komedie.Líbí se mi to třeba více, jak Simpsonovi.75%. ()

Hezonja7

Dříve nás to s bráchou bavilo, ovšem dneska na ty dva tragédy raději nekoukáme. My za to nemůžeme, hned potom dával Phineas a Ferb :)) ()

unclejack

Ničivé. Vážne silná zbraň na zblbnutie. Totálne banálny dej , trápne vtipy a situácie , ktoré sa možno zdajú komické len v Amerike - napríklad sa jeden z nich preoblečie za dievča. Ak som dal hviezdičku , hlboko sa ospravedlňujem. ()

Grimaldi

Žít jako Zack a Cody bylo v mých 7 letech snem.Mají celý hotel pro sebe,dohled matky skoro žádný a za kamarádku usměvavou Ashley Tisdale.Ty časy jsou už bohužel pryč a já vnímám že to je jen klasická Disney produkce,která neurazí,pobaví a mně osobně vždy když jsem jí na Super RTL viděl osvěžila mou němčinu. ()