Simpsonovi: Příliš drsný pro TV

(video kompilácia)
  • USA The Simpsons: Too Hot For TV

Kompilácia štyroch bežne odvysielaných epizód vybraných zo 6. až 10. série, a to Dědeček versus sexuální ochablost (1994), Pistolníkova rodina (1997), Rození líbači (1998) a Speciální čarodějnický díl (1998). (Real Tom Hardy)

Butch71

Pokud se tvůrci rozhodli vybrat 4 díly a prodávat je na samostatném nosiči, nenapadá mě z jejich strany jiný úmysl než z věrných fanoušků vyždímat peníze. Co se ovšem týče dílů, patří k těm velmi dobrým a nelze jinak než této vybrané 4 dát 5 hvězdiček. ()

opicakuz

Nejvíce se mi líbil díl, kde si Homer koupí zbraň a nemůže se jí zbavit. Přesně vystihuje chování člověka, který je na něčem závislý. Když to nejde legálně, tak ví co s tím. :) ()

jakub.kuba

Hvězdičku dolu protože je to zbytečně komerční tah (kdyby alespoň v tom bylo něco nového jako bonus) a taky proto že mohli vybrat vážně o dost lepší díly... Ale jsou to Simpsonovi... ()

ES13

Vybrali opravdu jedny z nejlepších epizod ze Simpsonů! Já osobně miluju halloweenské Simpsonovic speciály, takže tohle je pro mě jako třešnička na dortu! Simpsonovi jsou prostě nesmrtelný a podle mě budou ještě dlouho po tom, co ani já nebudu. ()