Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta... (oficiálny text distribútora)

Stanmi

Pohodová komedie, jasně určená mladšímu publiku, ale i člověk školy dávno odrostlý se může solidně pobavit, především díky Brendanu Fraserovi a jeho mimice, jde vidět, že si natáčení opravdu vychutnal. Stejně tak všudypřítomné fórky jsou povedené a málokdy zacházejí do trapností. Studiu Disney se povedlo natočit dobrou hranou komedii, která rozhodně neurazí. ()

Odpocivadlo

Úžasna komédia, veľmi chytľavé melódie ktoré film sprevádzaju váas zabavia, a ten príbeh vtipný :). Som rád že sa natočilo niečo takéto, najlepší na filme bol asi ten záver bol som aj napäty a to by rpi dobre komédii nemalo chýbať. 75% ()

ESNYR

Po třičtvrtě hodině jsem to prostě musel vypnout. Tohle už není ani snaha dělat parodii která by se dala zkousnout. Tohle bylo hodně špatný. Hodně. ()

Rorie

Velmi povedená parodie...vtipných momentů je tam víc než dost a pobaví nejen 5-ti leté děcko, kterému stačí ke štěstí málo. K tomu skvělá hudba...zkrátka 4* komedie se vším všudy ()

Tempest

Film, který mě zaručeně vždy pobaví. Výborná parodie Tarzana, kde je všechno možné, jako například hádky hereckého osazenstva s vypravěčem. Výborný Brendan Fraser s jeho společníky mluvící gorilou a slonem, který se chová jako pes. Film rychle uběhne, příběh se zčásti odehrává v džungli a zčásti ve městě. Pro každého, kdo chce vidět dobrou oddychovku. ()

klapqua

Na to film mám proste slabosť... keď mám depku a neviem čo bych, siahnem po ňom a je klid:)... Navyše, Brendan ako Tarzan je neodolateľný!!:) (milujem hádku zlodeja s rozprávačom:) ()

Scaevola

Parodie na disneyovky od Disney... leč B. Fraser hraje ve výtečné formě a především vypravěč (s nímž je možno se i hádat) je geniální. ()