Zack a Miri točia porno

• Česko Zack a Miri točí porno (viac)

Napriek tomu, že sa snažia žiť skromne, stále sa trápia s finančnými problémami. Neuvažujú o svojich bezvýznamných životoch. Sú zmierení s tým, že to nikam nedotiahnu. Keď však Miri a Zackovi odpoja vodu a elektrinu a hrozí im, že ich vysťahujú z domu, je jasné, že s tým musia niečo urobiť. Zackov nápad je síce absolútne šialený, no je to ich jediná šanca. Prenajmú si garáž, on začne písať scenár, spolu si najmú bankára Deacona ako kameramana, nájdu hercov a začnú točiť – porno. Keď si to však pred kamerou majú rozdať práve Zack a Miri, uvedomia si, že by to pre nich bol viac ako len predstieraný akt. Cítia k sebe viac, než si obaja mysleli. (TV JOJ)

korbitch22

až na jednu vyjímku,filmy kevina smitha vopravdu nežeru.jeho filmy jsou většinou pro puberťáky,nebo skoro dospělý co se z puberty ještě nedostaly.zack a miri je trošku vyjímka,sem tam pokus o nějaký těžkopádný záchvěv romantického jiskření mezi hlavními přredstaviteli,opět mrtě nedotažený fory a neotesaný dialogy.sem tam ta malá nechuťárna a nezábavné postavy zachraňující .....vždy výtečný jason mewes.oddychovka pro zasmání která neurazí,ale za měsíc si ani nevzpomenu že sem to viděl.smithe,máš jeden dobrej film,nevim proč se ti řiká kultovní režisér. ()

mcb

Přisprostlá komedie, jak už je u Smithe zvykem. Občas nechutná, s ostrým slovníkem, ale s velmi uvěřitelnými hrdiny a příběhem, který umí kýčovitou romantiku povznést na úplně jiný stupeň než všechny ty prvoplánové romance. Ze Smithových dialogů totiž dýchá život a uvěřitelnost a spolu s hrdiny vytváří perfektní vesmír humoru, "tvrdé reality" a romance, to vše v reálných měřítkách s popkulturními odkazy jako bonus. ()

lola3121

Další soustíčko od mého mileného Kevina Smithe, troufám si říct, že zatím nejlepší, co jsem od něj viděla. Nebo přinejmenším u čeho jsem se nejvíc smála. Prostě vydařená taškařice, kterou korunoval na závěr báječně pokérovaný Jason Mewes se svým "holandským kormidlem". Jo a na konci nezapomeňte vydržet přes závěrečné titulky. ()

mat.ilda

Zajímavé - přesto, že mi jindy hodně vadí americký porno/fekál humor, filmy Kevina Smithe se z nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu vymykají, i když místy zachází až za "donebevolající" mez. Avšak celkem ochotně se nechávám provést stokou humusáren, která častokrát vyplaví malé vtipné klenoty a tentokrát i takovou romantiku, že by se zahanbená pretty woman raději vrátila dodělat školu kamsi na středozápad, jak původně plánovala. Kouzlo chtěného tady totiž funguje naprosto dokonale, po všech těch, řekněme, hodně otevřených slovech o sexu a karikaturních porno scénkách působí obyčejný polibek, zamžený zrak a misionářská poloha oděných protagonistů hotové zázraky (přestože je později nazvána nudnou kravinou), o srdcervoucí žárlivé zpomalené sekvenci ani nemluvím :-). No a samozřejmě, nesmí chybět ozdoba Smithových filmů - Jason Mewes, ten je vždy zárukou dobré zábavy pro otrlé. ()

jojinecko

Už dlho som sa tak schuti a naplno nezasmial ako na tomto ďalšom Smithovskom kúsku:) Ako vždy... je to samé "fuck sem", "fuck tam", bez servítky, plné nádherne "nenormálne - normálnych" postavičiek..ale vonkoncom nie samoúčelné a symplexné, ale všetko smeruje k zmysluplnému finále... Skvelé!!! ()

sharky

Už vím, co mi chybělo u romantických komedií s Julii Robertsovou nebo Hughem Grantem - šukání (pardon ale výraz soulozeni nebo milovani je zde zcela mimo) a taky slovo fuck v ruznych obmenach v kazde treti vete. Po hodne dlouhe dobe komedie, u niz jsme se smal o zacatku az do konce. Uz je ten fakt je mozna na 5 hvezdicek, jeste to zvazim, ale dost mi vadila prehnane romanticka posledni ctvrhodinka, ktere dost nesedi ke zbytku filmu, i kdyz se ji tvurci precejen snazili trosku shodit. ()

Flego

Pod pojmom romantická komédia si väčšina ľudí vybaví sladký príbeh s jednoduchou zápletkou a happy endom na záver. V tomto ponímaní je tento film podobný, lenže by ho nesmel natočiť Kevin Smith. Jeho videnie je značne otrlejšie a vo výrazových prostriedkoch odvážnejšie. Hoci v konečnom dôsledku je príbeh Zacka a Miri ozaj romantickou story. Seth Rogen sa cíti v pozícii loosera ako doma, čo dokázal už v predchádzajúcich filmoch a Elizabeth Banks je čarovná vo všetkých polohách. Hereckých. ()

honajz odpad!

Jen bych opakoval, co napsal uživatel GilEstel. Až na to, že mně to nepřišlo ani an tu jednu hvězdu, tohle je prostě zlo, a ne film. ()

rikitiki

Kýč zabalený do obhrouble buranského kabátu. Navíc nebezpečně relativizující sexuální vztahy. Jakoby sex bez lásky, dokonce za peníze, byl normální. Ale jen do chvíle, než se zamilujete, pak už samozřejmě musíte žít v mravoličně monogamním svazku až do smrti.____ Nevěrohodně na mě působila dvacetiletá nevyřčená láska dvou lidí, kteří spolu žijí v jednom bytě, nebo milí a laskaví lidé z pornobranže, kterým nejde o peníze, ale o přátelství. Semknutost pornokomunity vyprávěl - pro mě o dost uvěřitelněji - snímek Hříšné noci, který nezastíral ubohost, trapnost, perverzi a zoufalství. ___ Tři hvězdy jsou za to, že jsem se párkrát zasmála a pak taky za romantickou scénu na pytlích kávy, protože pro romantiku mám prostě slabost. /7. 3. 2011/ ___ Ale, co? Kašlu na to! V jiné náladě mě tenhle film fakt pobavil. ()

TheEvilTwin

Bohužel "jen" průměrná Rogenovka, která odsýpá poměrně rychle, ale z námětu to maximum dle mého názoru nevytěží, humor zas až tak úderný není a ačkoliv je to pohodový film, nic světoborného se nekoná. ()

HellFire

Bomba! Na rozdíl od Pineapple Express, které pro mě bylo velkým zklamáním, Zack and Miri mě opravdu rozesmáli. O to divnější je, že Kevina Smithe jako režiséra nemusím. ()

Ivoshek

Hodně vulgární, hlavně v první půlce i hodně vtipné a s milými herci (cameo role Jasona Mewese a pornoherečky Traci Lords jsou dobrý, ale nejlepší je Justin Long s extrémně hlubokým hlasem). Mám rád Setha Rogena, tak mi ani nějak zásadně nevadí, že vlastně hraje pořád to samé... Akorát je na prd, že se film dostal zbytečně brzo do romantické polohy, v tomhle jsou 40 let panic nebo speciálně Superbad lepší. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 6.11.2010 - To, že v slovenskom (inak po stránke prekladu pomerne kvalitnom) dabingu prepožičal 49-ročný Pavol Topoľský hlas 28 - ročnému Rogenovi, som ešte prežil. Bohužiaľ dementný scenár pokúšajúci sa z tematiky nakrúcania "homemade" porna vykresať romantickú komédiu, ma tentokrát o Smithovom talente nepresvedčil. (5.11.2010) ()

Pítrs85

Porno-Clerks, i tak by se dal nazvat další typický film Kevina Smithe. Nevím, jakej byl přesnej záměr tohoto snímku, ale podle kategorizace se mělo pravděpodobně jednat o komedii, no já se zasmál asi tak třikrát... Nic, co by člověk od tohoto režiséra ještě neviděl- navíc již uvedení Clerks měli rozhodně sympatičtější "hrdiny" a hlavně hafo neokoukanýho a správně říznýho humoru. Příště jinak a lépe Keve :) (A Banksová hrála v pornofilmu a neukázala ani kousek bradavky? Zrada!!! :)). ()

eraserhead666

To spojení romantiky a komedie je plně funkční, což se u "romantických-komedií" moc často nestává. I když je fakt,, že jakmile nastoupilo nutné rozřešení romantické linie, trošku mě to přestávalo bavit. Ale je to vcelku zábavný film, minimálně svou zápletkou a zameřením, málokdy se stane, že film probírá vaše oblíbená témata, člověk má hned chuť zkusit si nějaké to porno natočit. Obrovské plus k dobru je úžasná Traci Lords, já tu ženskou hrozně žeru a skvělý, až na hranici geniality, Justin Long. 3,5* ()

Janek

Standartní komedie s pár výraznějšími vršky. Název provokuje, ovšem realita snímku je o něco sterilnější než titul napovídá. A jakoby Seth Rogen hrál neustále jednu a tatáž postavu, chameleon to teda není. Ale něco sympatického na něm je. Potěšil Justin Long se Supermanem. Několik dobrých dialogů by se našlo, ale říkám si, že takový Trhák pan Bowfingera byl přece jen o něco vtipnější. S tématem si šlo možná pohrát více. Scéna s prvním sexem je ale hodně dobře natočena. 60% ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Tentokrát si ale místo Achilla zahraje Odyssea. Ale pozor – logická úvaha, že by se mohlo jednat o pokračování antického velkofilmu Trója, je zcela mylná. Projekt studia Warner Bros. The Oddyssey,… (viac)

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (viac)