Réžia:
Vladimir ChotiněnkoScenár:
Arif AlijevKamera:
Ilja ĎominHudba:
Alexej RybnikovHrajú:
Marat Bašarov, Pjotr Kislov, Michał Żebrowski, Violetta Davydovskaja, Alexandr Balujev, Michail Porečenkov, Dmitrij Uljanov, Artur Smoljaninov (viac)Obsahy(1)
V neklidných časech po smrti cara Borise Godunova se odehrává tento velkolepý historický příběh. Rusové jsou ve válce s Polskem a v Moskvě právě probíhá povstání proti polskému vojsku. Působivé zpodobnění historických událostí Vás ohromí dokonalou vizuální podobou a strhne svými napětím nabitými scénami. (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Marat Bašarov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Unavení slnkom (1994)
Geroj (2016)
Pjotr Kislov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Pop (2009)
1612: Útok križiakov (2007)
Michał Żebrowski
Poľsko
Najlepšie filmy:
Pianista (2002)
Ohňom a mečom (1999)
Šrámy (2004)
Violetta Davydovskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
1612: Útok križiakov (2007)
Alexandr Balujev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Specnaz (2002) (seriál)
Geroj (2016)
Michail Porečenkov
Sovietsky zväz
Dmitrij Uljanov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vyhostenie (2007)
Malá Moskva (2008)
Artur Smoljaninov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Moj pareň - Angel (2012)
9. rota (2005)
Ivan Carevič i Seryj Volk (2011)
Viktor Šamirov
Najlepšie filmy:
Zázrak (2009)
1612: Útok križiakov (2007)
Michaela Flenerová
Československo
Najlepšie filmy:
Azazel (2002) (TV film)
Červený Bedrník (1999) (seriál)
Blázni a děvčátka (1989)
Makar Zaporožskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Červená volavka (2018)
Ťomnyj mir: Ravnověsije (2013)
1612: Útok križiakov (2007)
Ljubov Lvova
Najlepšie filmy:
1612: Útok križiakov (2007)
Sergej Taramajev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Berascejskaja krepasc (2010)
1612: Útok križiakov (2007)
Tajomný ostrov (2008)
Alexandr Samojlenko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Sedlák (2019)
Zapomenutá melodie pro flétnu (1987)
Arytmia (2017)
Dmitrij Muchamadějev
Najlepšie filmy:
Po ščučjemu veleniju (2023)
DMB (2000)
9. rota (2005)
Valerij Prochorov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Milenec (2002)
1612: Útok križiakov (2007)
Viktor Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Zámek (1994)
Vojna (2002)
Evklid Kjurdzidis
Najlepšie filmy:
Specnaz (2002) (seriál)
Strana gluchich (1998)
Fotograf (2014)
Daniil Spivakovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Posledná hranica (2020)
Kazň (2021)
1612: Útok križiakov (2007)
Sergej Vlasov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Studené leto roku 1953 (1988)
977 (2006)