Při stavbě nového Las Vegas se stane Fryovi nehoda, při které se naučí číst myšlenky, díky přívěsku, který se mu zabodne do hlavy a tedy do mozku. Poté, co Fry objeví své nové schopnosti, ho vyhledá skupina lidí se stejnými schopnostmi. Tuto skupinu vede tajemný muž č. 9, který Fryovi řekne, že jen on může zachránit vesmír před zničením. Fry se dává do služeb pana Wonga, který chce zničit celé jedno rameno Mléčné dráhy, kvůli stavbě největšího minigolfového hřiště ve vesmíru. Této stavbě chtějí zabránit ekofeministky, ke kterým se přidá i Leela a další ženy z Futuramy a Planet Expresu. A tím se rozpadne celý Planet Expres...... Dalším vedlejším příběhem je příběh Bendera, který se zamiluje do ženy Don Bota, šéfa robomafie. (artuš)

LuNaj

Nejslabší ze všech vyšlých futuramáckých celovečeráků, přesto zatím ještě ty 4* udýchá. První polovina parádní, druhá lehce nudí. Zajímavý závěr. Nic víc nečekejte. ()

Elegnor

S chvilkovým odstupem si vážně nejsem jistej, co že se mi to vlastně tak líbilo, ale zapůsobilo to na mě víc než ostatní díly, myslím že to možná mělo trochu lepší základ na vytvoření nějakejch emocí, každopádně z mé strany spokojenost :) ()

pekas

Zase ty řeči o propadáku, nejslabším dílu atd. atd. Já to vidím jinak, i tenhle kus mi zpříjemnil 90 minut v nemocnici, kdy mi nebylo do ejchuchů a na žádný jiný film jsem chuť nenašel. Pořád se mi Futurama líbí moc a ani tenhle díl není vyjímkou. ()

stonoozka

Na první zkouknutí možná ne až tak úžasný, ale napodruhý, napotřetí,... + po objevení snad všech skrytejch narážek a gagů... jóóóó je to parádní ! ... A TEN KONEC ! ()

Bratr

Nakonec jsem se nepobavil tak, jak jsem čekal, celkový nápad s "tím temným" mi přešel zvláštním typem parodie, nepřišel jsem ale na to, co by měl film konkrétně parodovat. Méně Bendera, méně Hermese, méně Zoidberga, no nadšenej jsem po skouknutí nebyl. ()

wydesenej

Zatím nejslabší kousek od tvůrců Futuramy. Humor začíná stagnovat a zápletka zbytečně zaslepuje místo pro klasický "Futuramovský" humor. Na pár opravdu vtipných scén sice narazíte, ale je jich jak šafránu. Snad si tvůrci šetří humor na nové díly seriálu. Zdá se, že Futurama časem nezraje, ale spíš vyčichává. ()

Enelya

Je vidět, že Futurama ve filmu nefunguje, sice Into the Wild Green Yonder má hlavu a patu, bohužel mu však chybí šmrnc a vtip seriálové Futuramy. Velké plus má u mě otevřený konec. Přeci jen tu je naděje, že se nám seriál vrátí s novými , skvělými díly. :))5/10 za to, že to je Futurama. ()

Thovt

přiznám se, že jsem čekal úplnej opak konečnýho výsledku - tedy filmu s řadou skvělejch vtipů, ale extrémně nudícím dějem. na to, že Into the Wild Green Yonder trvalo zhruba jako tři díly, jsem se moc často díval na hodiny, jestli už se blíží konec. z filmů ale se solidníma čtyřma hvězdama možná nejpovedenější kus. ()

djbarrel

Solidní filmeček, možná však malinko překombinovaný a místy hluchý. Ne snad že bych se u toho nudil, ale chtělo by to o trošku víc akce, na kterou jsem jinak z Futuramy zvyklý. Ani hlášek k zapamatování moc nebylo. Trošku slabší, ale jinak stále nadprůměr. 79 % ()

PetrJulian

Názory zde jsou dost rozdílné, já se musím přiklonit k těm pozitivním. Dle mého nejlepší z celovečerních filmů. I když je fakt, že seriál je přece jen lepší. ()

sterovsky

Po prvním filmu jsem byl spokojen a těšil se na další. Očekávání však zůstala nenaplněna, a tak mohu prohlásit, že – vyjma prvního snímku – pokud Futuramu, tak jedině po dvacetiminutových epizodkách. Tohle zkrátka byla nastavována kaše, a to ještě jako ingredience posloužily čtyři velice průměrné epizody... ()

Jamall

Poslední film dopadl podle mě asi nejlíp.Benderovo pětice králů při pokerovém turnaji byla asi nejvydařenějším vtípkem :) ()

sAreOn

Řekl bych, že nejslabší díl Futurama filmů... Nějak mě to vůbec nebavilo. V tomto filmu bylo navíc mnohem více než v předchozích dílech cítit to, že Futurama je lepší jako seriál s dílem na 20 minut. Když o tom tak přemýšlím, tak i vlastně tento film je takovým miniseriálem, který trošku spojuje hlavní příběh o záchraně Fialového Trpaslíka. Jinak je tam díl o New Las Vegas, díl o pokeru a můžu pokračovat. Bohužel... slabé, rozplizlé a navíc málo Zoidiho... ()

ElFifo

No pěkně nám Futurama vyčpěla. Film od filmu klouzá po skluzavce nevkusu a trapnosti stále dolu a sám doufám, že samé dno neuvidím. ()

wobufet

O něco lepší než Bender's Game, ale pořád slabota. Prvních cca 20 minut se nese v tradičním Futuramovském duchu, gag na gagu (a je vcelku jedno, že některé nejsou povedené). Jakmile se začne řešit ekologická tématika, film jde do kytek. Nuda, nuda, nuda. ()