Súkromné životy Pippi Lee

• Česko Soukromé životy Pippy Lee (viac)

Příběh jedné ženy, která se rozhodla, že nedopustí, aby život jen tak proplul kolem ní. Dvacet let žila jen pro svou rodinu, pečovala o svého stárnoucího manžela i děti. Děti odrostly, z manžela je moudrý starý pán a Pippa Lee objevuje znovu kouzlo sexu a něhy v náručí jiného muže. Pippa Lee (Robin Wright Pennová) vede na první pohled šťastný život. Je oddanou manželkou o třicet let staršího úspěšného vydavatele (Alan Arkin), se kterým má dvě odrostlé děti. Každý obdivuje její vyrovnanost a rád se jí svěří se svými problémy. Když se ale u jejího manžela objeví zdravotní potíže, na jeho naléhání se stěhují z manhattanského bytu do klidnějšího Connecticutu. Její život se smrskne na občasná setkání s novými přáteli Samem (Mike Binder) a Sandrou (Winona Ryderová) a především péči o manžela, který se jí víc a víc vzdaluje. Ovšem vše se změní příjezdem Chrise (Keanu Reeves), který se po čerstvém rozvodu vrací zpět. Pippa najednou začíná bojovat sama se sebou, probouzí se v ní svobodomyslná dívka, kterou kdysi byla a jež se proměnila ve frustrovanou ženu. Najde Pippa znovu samu sebe? (HBO Europe)

david666

Tak nevím co tímto filmem chtěl básník říct. I přes slušný herecký ansámbl jsem se po většinu času nudil - asi to bylo moc inteligentní a umělecké. Nebo se spíš do podobných problémů jako chlap nedokážu ponořit. ()

KeanuTheBest

Docela ucházející příběh, místy mě to vtáhlo do děje, ovšem co tam dělal Keanu Reeves to netuším, vůbec se do takového filmu nehodí a ten český dabing je naprosto katastrofální. K němu sedí Michal Dlouhý, který ho v mnoha filmech dabuje... Jinak film celkem bez šťávy.....3 hvězdy jen kvuli občasným dobrým scénám.... ()

kamigava13

Docela mě tenhle film překvapil. Opět jsem se na něj podíval jen díky Winoně, kterou miluju. Zde měla taky pěknou roli, která sedí na její povahu. I když ji mám radši s dlouhými vlasy, tak ty krátké taky nebyly špatné. Ze zoufalství si podřízla zápěstí a má vždy takovej nezapomenutelnej kukuč a svůj typickej hlas. Super byl záběr, jak leží strnule na gauči v nemocnici. Jak ikonické pro ni. Překvapila mě i Robin Wright jako sexy milfka a nakonec i má oblíbená italská kráska Monica Bellucci. Všechny jsem je pomalu svlíkal očima. ()

xhonza5

Skvělé drama. Skvělé výkony. Skvělý námět, který donutí člověka přemýšlet. Blake Lively se mi obzvlášť líbila. Setkal jsem se s ní poprvé v seriálu Gossip Girl, ale tohle je trochu jiné kafe a zahrála to famózně. ()

Pavlo

Private Lives of Pippa Lee sa snaží byť niečím čo vôbec nie je. Spočiatku ide o zaujímavé zobrazenie jedného života jednej sympatickej osoby, ale režisér a scenár tlačí často na pílu ("silné" zvraty či rozuzlenia). A čím ďalej príbeh pokračuje a odhaľujú sa tajomstvá, túžby a "tajný" život hlavnej postavy, tým sa stáva všetko nudnejšie, nudnejšie a nudnejšie. Je to škoda, bo toľko známych a tak málo využitých hercov som v jednom filme dlho nevidel. ()

sha.piro

Chvílemi opravdu velmi příjemné romantické drama, nicméně k dokonalosi přeci jen ještě kousek schází. Robin Wright Penn (i její mladší ztělesnění v podobě Blake Lively) se mi zde opravdu líbila. I obsazení Alana Arkina mi zde příjemně sedlo. Co však bylo otřesné, to byl český dabing. Tenhle film si pusťte určitě v původním znění (pokud tedy máte tu možnost jako já), jinak se z toho skřehotání budete kroutit jako mrně na nočníku. 70% : ) ()

Tabitha

Dobrý film. Chvílemi až velmi dobrý. Jen nevím proč, mi vadila "mladá Pippa" - Blake Lively, nějak mi přijde, že neumí moc hrát. A Keanu Reeves s Ježíšem na břiše? Netřeba komentovat. ()

M.Gift

Misty lehce nudne, vetsinu casu tezko uveritelne, kazdopadne film, ktery se da zaradit do kategorie nadprumerny romanticky film. Moc se mi libilo obsazeni (film jsem si vybrala hlavne kvuli Julianne, kazdopadne Keanu me nadchl:-)) a lehkost, s jakou byl pribeh vypraven. ()

Silis

Tři hvězdičky asi nejspíš za to, že jsem chtěla vidět filmové zpracování knížky, která se mi líbila, a moc mě to nezklamalo (ale ani nenadchlo). A přidala bych možná půl hvězdy navíc za krásnou Robin Wright Penn a Julianne Moore, která perfektně mrká. Ale za ty herce, co hráli Pippiny odrostlé děti, bych někomu naliskala. A dost děsivej dabing taky. Takže vlastně ty tři hvězdy spíš z nostalgie po knize. ()

Konev

Neslané, nemastné, vcelku o ničem. Obsah filmu je značně nadhodnocen. Určitě by se dalo ze scénáře vytřískat mnohem více krásných scén, které by zvlhčily můj suchý kapesník :-) ()

Sejkorka

Docela zajímavý film, hlavně pro vysokou koncentraci známých herců. Některým však škodí dabing (Keanu Reeves) jiným náplň jejich postavy (Winona Ryder) . Velkým pozitivem jsou obě hlavní představitelky Pippy Lee, vyzrálá Robin Wright a talentovaná Blake Lively. Naopak, dost nepřesvědčivá je Zoe Kazan (jinak skvělá např. v Ruby Sparks). Její noční obrat z dcery nenávidějící matku na milující kamarádku je velice nepravděpodobný. Film tak na 55%, ale ne na 3* . Jo zapomněl jsem na Monicu Belluci. Stále krásná i ve 45 , ale zase, jako u Reavese - tragický dabing. ()

peproch

Pippa je osvobozená ze zajetí údělu odkazu matky sňatkem s starším mužem Herbem – ideální rodina. Přestěhování z města je katalyzátorem jejího duševního hroucení, manželovy nevěry a pak smrti, sblížení s dcerou a začátku nového života s novým přítelem ()

Paní Day-Lewisová režíruje

Paní Day-Lewisová režíruje

11.02.2008

Odpočiňme si alespoň na jeden den od akčních krváků, hororů a komiksových filmů a dejme si jednu vztahovou tragikomedii. Ale tahle je opravdu ověšená hvězdami jako vánoční stromeček koulemi... ehm.… (viac)