Keď začnú po celom svete miznúť vzácne šperky vrátane legendárneho diamantu Ružový panter, je šéfinšpektor Dreyfus (John Cleese) nútený zapojiť Clouseaua (Steve Martin) do vyšetrovania ako člena medzinárodného tímu detektívov a odborníkov, povereného dolapením zlodeja a navrátením odcudzených šperkov... Po boku Stevea Martina sa objavujú Jean Reno (v roli jeho pomocníka Pontona) a Emily Mortimer (ako Nicole, objekt jeho svojrázne sa prejavujúcich vášní). Členov medzinárodného tímu špičkových detektívov stvárnili Andy Garcia, Alfred Molina, Yuki Matsuzaki a bollywoodská hviezda Aishwarya Rai Bachchan. (TV Markíza)

Milky. odpad!

O nic lepší než jednička. Pokračování festivalu trapnosti a přehnanosti. S původními Pantery, kteří ze sebe nemuseli dělat naprosté kašpary, aby rozesmáli, to nemá nic společného. Zábava pro první tři ročníky základní školy. ()

IsaacNewton

Druhý díl, no, stejné hodnocení jako u prvního, jeden za osmnáct...druhý bez dvou za dvacet. Tentokrát za nejlepší fór považuji seznámení britského detektiva s Clouseauem :-) Jinak dobrých vtipů trošku ubylo, kromě scény s papežem a návštěvy u Alonsa Avellanedy si nevzpomínám na pořádně vtipný okamžik. Zajímavé je obsazení Jeremyho Ironse do takovéhleho filmu, Steve Martin možná o chlup méně zábavný. Ostatně celý film se podle mě snaží vypadat až moc vážně a je to škoda- kdyby tvůrci vsadili jen na legraci jako u prvního dílu, mohl být film o něco lepší... Prostě film na večer, nic víc, nic míň. ()

IBBY

...ani jsem se nesnažila přežít prvních 20 minut ale jak vidím ta hodnocení jsou lepší než u prvního pokusu...tak snad až se budu hodně nudit... ()

inachisio

Tento film není dělaný pro nominaci, ale pro zasmání. Proto, že svůj úkol splnil, nemůžu dát méně než čtyři hvězdičky, protože jsem se smála od začátku do konce. ()

Pitaya

Heh Steve je vážně třída, takovýhleho vola dokáže zahrát jen málo lidí. Bez něj by ten film stál za prd, ale s nim 65%. ()

misa_laska

Místy jsem se fakt bavila :) Některý scénky jsou povedené a opravdu rozesmějí, ale není jich zas tolik... Bohužel to kazí inspektor Clouseau těmi neustálými "přeřeky" a to v každé větě alespoň jeden. Což po chvíli není vůbec vtipný, spíš to akorát naštve. ()

SpeedyCZ

Několik vtipných okamžíků problesklo, ale celek dost slabý. Nějak nechápu, že se tomuhle výtvoru upsali herci jako Garcia, Irons či Molina... ()

MarleyCZ

Film, který mě dokáže vždy rozesmát až do 'breku', tentokrát film nevynikl scénářem, ale velice humornými scénami např. Inspektor ve Vatikánu apod. Je sice fakt, že jednička měla vetší nádech, ale Steve Martin to vše napravil. Rozhodně se nudit nebudete a tak dávám 58% ()

xavierr13

Za poslednú dobu som nudnejšiu komédiu od tejto nevidel. Niektoré scény na mňa zapôsobili skôr veľmi únavným dojmom. Všetko tu bolo úplné prehnané. Steven Martin v úlohe inšpectora Clouseaua tu podal veľmi slabý herecký výkon. Čudujem sa tomu že Jean Reno a Andy Garcia vzali účinkovanie v tomto slabom filme. ()

FilmWave

Horší než jednička, ale podobně uvolněné s plejádou skvělých herců ve vedlejších rolích, z nichž si to nejvíc užívá Andy Garcia. ()

Vodny

Některé filmy jsou tak hloupé, až jsou vtipné. Mezi ně patří i série Růžový panter, která především zásluhou Steve Martina spadá jak do kategorie odpad, tak do kategorie nesmírná zábava. Pravda je někde uprostřed, ale jednička se mi líbila mnohem víc. Na emberger nic nemá. Ale scéna u papeže vše vynahradila. Příshám, že takový záchvat smíchu jsem snad ještě neměl, když Clouseau přepadl z balkónu a v několika fázích padal k zemi. To nebyl ani smích, to byly křeče, píchalo mě u srdce a nemohl jsem popadnout dech. O žádném jiném filmu nemohu říct, že mě málem u něj trefila pepka a ještě k tomu smíchy. ()

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (viac)

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi

15.01.2009

Klan Smithových dnes opět vládne titulkům filmového zpravodajství. Především je tu remake Karate Kida, ve kterém si hlavní roli zahraje Willův syn Jaden. Stejně důležitou je však postava jeho mentora… (viac)