Príťažlivé zlo

• Česko Zabijáci lesbických upírek (viac)

Zlo je väčšinou príťažlivé a neodolateľné.
Pred mnohými stáročiami barón Wolfgang MacLaren porazil upírsku kráľovnú Carmillu z Cragwichu. Tesne predtým, ako jej odťal hlavu, Carmilla vyslovila hroznú kliatbu – všetky ženy, ktoré sa narodia jeho potomkom, sa v deň svojich osemnástich narodenín  zmenia na lesbické upírky...
Súčasnosť. Ťažkopádny a naivný Jimmy znovu dostal kopačky od priateľky Judy. Je naštvaný, a tak prehovorí kamaráta Fletcha, ktorý práve prišiel o zamestnanie, aby s ním vyrazil na vidiek, kde chce na všetky ženské zabudnúť. Jimmy hodí šípku do mapy a tá sa zabodne do Cragwichu. Na radu dedinčanov si nešťastníci nájdu nocľah v opustenej chate, kde sa zhodou okolností zdržiava aj partia miestnych dievčat. Jimmymu a Fletchovi zamrzne úsmev na perách, keď zistia, že dievčatá sú v skutočnosti krvilačné lesbické upírky... (TV JOJ)

Eraserhead

Nevěřil bych, že budu mít někdy chuť pořídit si soundtrack k filmu s takovýmto názvem. Hudba je patřičně velkofilmová a tak je tím nejlepším co LVK nabízí. Pár fórků se tu taky najde, ale jsou dost proměnlivé kvality. ()

Callas

6/10 Důkaz, že i kravina sledovaná za správných podmínek se správnými lidmi může zafungovat. Hodnoceno čistě podle míry zábavy, stylu humoru a gagů, které mi vyhovovaly... můžu vřele doporučit na pozadí odlehčeného večera při vínu. ()

Greenpeacak odpad!

Čo to je zač tá podivuhodná biela tekutina čo im vychádza z útrob ? Ak čakáte super mega hustú komédiu budem vás musieť sklamať. Názov znie sľubne, ale vieš ako " nesúď knihu podľa obalu ". Nebolo to ani vtipné, ani zaujímavé, nemalo to ani poriadne prepracovaný dej, ani zaujímavé efekty, ani dobrých hercov, ani logiku., snáď jediné čo to malo boli pekné ženy, ale aj to mohli vybrať krajšie. Proste úplná stratu času, ľutujem, že som to vôbec stahoval. Nedokázal som to dopozerať ani do konca. Jednoducho nedokážem nájsť v tomto filme ani jednu svetlú stránku, nerátajúc spomínané lezby. ()

Hanys_

Hlavní dvojka sem tam něco zahlásí, vede humorné diskuze nad gay mečem, ale to je prostě málo.Navíc upírky se pořádně ukáží až ke konci a nebýt toho, že si navzájem chvíli olizují krky, ani by člověk nepoznal, že jsou lesbické. Promarněný potenciál. ()

Prochy38

Co k tomu říct? Nízké hodnocení celkem chápu, ale já si tento film teda užíval. Náramně jsem se bavil. Nebudu si na nic hrát, byla to hrozná blbost, to je pravda. Ale vymyšleno to nebylo úplně blbě, akce měla spád, hudba byla povedená, prostředí supr, atmosféra seděla skvěle a lekačky by se taky nějaké našly. Líbilo se mi to. Dva hlavní hrdinové byli hodně zvláštní volba:). Za to dívčí obsazení nemělo chybu nejmenší!! Hauuuuu!:)) ()

Matros

Tak tady Britové zklamali nejednoho horror/comedy fandu, mezi které se řadím i já. Film má několik opravdu vtipných momentů a hlášek, ale zbytek filmu bohužel nudí. Postava kněze patří k tomu nejlepšímu co film nabízí. Hláškující tlouštík je s kvalitou vtípků jednou dole, jednou nahoře a hlavní hrdina je ..... otravný. ()

mosnak

Těšil jsem se na parádní akční horrorovou komedii... ale dostal jsem jen chabou slátaninu,která by neuspokojila ani špatně vyvinutého puberťáka 20% ()

tenebrae86

Trochu sračkovité, ale snesitelné. Humor mi nevadil, ale vážně jsem se zasmál až úplně na konci, když se zjevil ten teplý vlkodlak. To je trochu málo. Upírky jsou tu pěkné, to ano a vizuální zpracování je taky slušné (dokonce i počítačové efekty se povedly a vypadají dobře), ale celkově je tenhle film hodně vyměklý a určený spíše pro holky. Navíc jen minimální množství krve a téměř žádná nahota :( ()

Anakinekcz

Komedie k pláči než k smíchu ,je to taková nuda ,že už po pár minutách koukání máte chut to vypnout.O hereckých výkonech snad nemůže být ani řeč.Samotná podstata Lesbian Vampire Killers není špatná ,ale jeho zpracováni je katastrofální.Komedie bez špetku humoru prostě nemůže být komedií.Dva tulpasové co na své pěší tůře potkají partu sexy slečen se může stát opravdu jen v tak stupidní komedii jakou Lesbian Vampire Killers bezpochyby je .A proto dávám nadhodnocené 2*. ()

Gore

Spousta logických děr týkající se zákonitosti času a prostoru nebo jednání postav. Navíc je to natočený tak, že se střídají momenty nudné s trapnými. Herci prkenný a rádoby humor je silně nevtipný. ()

sedlo03

Ještě více ubožejší než Zubatá kunda co jsem viděl včera. Málo akce, žádny vtip, žádny lesby. Můj experiment s tímto druhem filmu právě skončil! ()