Britská komedie o lásce, sexu a potřebě dlouhých procházek se odehrává jednoho odpoledne v Hampstead Heath a sledujeme v ní sedm párů. Sex a láska. Někdo ji hledá, někdo potřebuje, někdo odmítá a někdo za ni platí, ale bez ohledu na to, zda je podstaty citové, fyzické, podprahové nebo sexuální, pravdou je, že to, co nás jako lidské bytosti spojuje, je snaha mít kontakt s ostatními. Ale jaká jsou pravidla? Jak doopravdy víme, že jsme milováni? Jak se rozhodujeme, kdo je ten pravý pro celý život? Ať už sledujeme rozhádané manžele v rozvodu, dvojici gayů či starý pár, spjatý dávnou láskou, film nás konfrontuje s naší domýšlivostí. Nabízí komediální i eroticky obviňující pohled na to, co nás poznamenává. Režii má Ed Blum, hrají Holly Airdová, Eileen Atkinsová, Hugh Bonneville, Tom Hardy, Douglas Hodge ad. (oficiálny text distribútora)

Kratoc

Není to špatný film, problém je v tom, že takových filmů je prostě spousta a tenhle nepřináší nic extra nového ... Jasně, občas se zasmějete, občas si povzdechnete, ale na konci z toho žádná velká bomba nevyleze. Nenadchne, ale ani neurazí. Slušný průměr i z hlediska hudby, režie a hereckých výkonů. ()

H4N1CK4

Takový milý film z jednoho londýnského parku, kde se odehrává 7 minipříběhů, které se občas protnou. Některé mě bavily více, jiné méně... ale scénka s Tomem Hardym byla prostě megavtipná! ()

Heroine

Takový úsměvný, naštěstí britský film. Je tam několik scének a rozhovorů, které jsou zajímavé. I když celý ten sentiment je možná přeci jen trochu výraznější než humor. Ale je to nakonec docela příjemný film, s několika ne úplně morálními názory, a pár vynikajícími herci. ()

Duke90

Začátek mě velmi nabudil a možná proto jsem tak nějak od půlky zaznamenával značný pokles v zábavnosti dialogů. Druhý nejvtipnější pár to rozparádil hned ze začátku s Albertem Camusem, nejdojemnější pár byl ve věku mých prarodičů a za nejnudnější bych považoval Marka Stronga a Polly Walker. Ovšem největší tečku tomu dal Tom Hardy, který byl ale totálně mimo a přesto zaválel. ()

Sylvin

Myslim, že tahle záležitost by měla patřit do "červenýho spektra" na tomhle serveru a 62% je prostě ohromně nefér. Pro mě je tohle dílko definicí "britské oddychovky", tzn.: dá se u toho krásně relaxovat a "vypnout", leč oodychovost nespočívá v tom, že je to naprosto stupidní. Protože není. A mezi náma, je to naprosto božsky obsazený. ()

Nefaria

Veľmi milé, taká malá jednohubka rozoberajúca partnerské problémy 21. storočia. Príjemná hudba a aj napriek tomu, že je to plné dialógov, nenudila som sa ani na sekundu. Páčila sa mi najmä tá hravosť akou to bolo celé poňaté i napriek občasnému smútku. Nebola to ani taká typická komédia, ani dráma. Bolo to jednoducho ako vystrihnuté zo života. ()

FandaF

Příjemná oddechovka. Některé dialogy sice chtělo prostříhat a jiné naopak protáhnout, či rozvést,... Každý na to má jiný názor, já bych třeba střihnul ty dědoušky a teplomety. Naopak přidal u té první scénky - pár vs. francouzka, dále pak u scénky se Sophií Okonedo, aj. ()

kverula

Po dlouhé době zase jeden film, na který jsem se nevydržela dívat do konce. Na Ewana McGregora jsem se těšila, ale ne na roli homosexuála, který táhne pouhých 20 minut filmu. Mimochodem Tom Hardy zahrál svůj 7-minutovej part výtečně, vyznamenávám druhou hvězdou. ()

nat.

Príjemný film. Nenáročný na premýšľanie a sama som bola prekvapená. že sa na to celkom dobre pozerá, aj keď dej nie je veľmi silný . Konečne nenáročný film na spríjemnenie dňa. ()

shi_sha

Pohodový, průměrný snímeček z krásného prostředí parku se strašně vtipným Tomem Hardym. Pro mě nejlepší scény byly právě s ním, jeho (opět) nahým zadkem a finální scéna s bullíkem :) ()

veverysiak

Mne sa takéto ostrovné konverzačky ohromne páčia, jednak skladbou dialógov, druhák nenapodobiteľným humorom, tretiak úžasnými hercami a štvrták kulisami britskej architektúry a prírody, tá studnica britskej kultúry je v tomto smere nevyčerpateľná a ja sa k nej vždy dychtivo vraciam, tento kúsok som našiel po rokoch, chlapčenský Hardy je podarený a jasne na ňom vidieť jeho chuligánsky pôvod, Ewan je sladučko teplý ako croissant v rannej pekárničke, Atkins je rozvážna dáma v rokoch čakajúca na svoju starú lásku, Lincoln je roztržitý manžel prichytený pri voyerizme, a takto by sme mohli ísť ďalej až po poslednú postavu, všetky sú brilantne vytesané a prepojené nenásilnou niťou, takže 80%. ()