Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

TedGeorge

A vy jí budete milovat taky. Amber Heard je naprosto neuvěřitelná kočka. To všichni víme, ale představte si jí před sedmi lety. Jesus Fucking Christ. V tom filmu by klidně mohli souložit krysy a tlusté černošky, ale stejně by ste na to koukali. Je to klasickej příad hororu, kdy banda mladejch nesympatickejch lidí vyjede do divočiny do nějaký chaty (domu) a něco (někdo) je začne terorizovat. Film je průmer, nějaké té pointy se taky dočkáte, ale to hlavní je tady tentokrát opravdu ta Amber. Budete tu slintat a nepůjde tomu zabránit. Nueskutečná kočka to tentokrát vytáhla o jeden bod nahoru. ()

*CARNIFEX*

Je nádherná, sexi, všetci chlapi o nej snívajú, všetky rovesníčky sa s ňou chcú priateliť. Mandy Lane, v minulosti prehliadnuteľná slečna, získava vďaka svojej kráse pozornosť okolia. Posledný krok k zapadnutiu medzi nových priateľov musí Mandy zvládnuť sama. Chatovačka na odľahlom mieste však nedopadne tak, ako by si väčšina priala. Vďaka niekoľkým zvratom v samom závere ma snímok celkom potešil. Škoda, že si režisér neodpustil jeden "zbytočný" záber. Verím, že by bol divák vo väčšom šoku z rozuzlenia. Taktiež ma mrzí, že "All the Boys..." neobsahuje viac gore scén. Ale inak, celkom spokojnosť - 55%. ()

Prochy38

Celkem tuctová vyvražďovačka, s (pro někoho třeba i) šokujícím koncem. Ne, vyústění bylo lehce očekávané, ale stejně dobré a zajímavé. Film stojí na tom, že všechny 3 kočky stojí za stálé sledování, s tím, že A. Heard je fakt moc hezká. A svou roli zde hraje moc dobře. Že jsou tady ti teenageři úplně vylízaní je věc druhá. Krve dost, napětí trocha, akce málo. Neurazí, ale nadšení se taky nedostavilo. * navíc za pěknou tvářičku právě A. Heard. ()

castor

Na daný žánr hodně netradiční pojetí, které tlačí nahoru i poměrně slušně hrající omladina. Nějakou originalitou tahle žánrová jednohubka neoplývá, brutalitou jednotlivých mordů jakbysmet, i tak ale láká na solidní atmosféru. Pointa nešokuje, ani až tak zásadně neurazí, přiznám se oproti jiným vědátorům, před jejím poodkrytím jsem na ni nepřišel. 50% ()

bourec

Je to úchylný,ale nebylo to ani strašidelný,ani hnusný.Tak co to bylo?Asi psychosonda do života psychopatickej puberťáků.Všichni hráli jako dementi,film vypadal jako dement,režisér je dement atd..............?Když budu hodnotit film,dal bych jednu hvězdu(10%),ale za nádhernou Amber Heard (neni totiž tak vyzáblá,jako všechny ty rádoby krásky,z kterejch mám vyrážku)dám hvězdu navíc,ať nežeru!30%. ()

• Ranč, který se ve filmu objevil, patřil rodině Hilary Duff. Součástí ranče byl i hřbitov s více jak 60 hroby z 19. století. (hladass)
  • V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 92. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)
  • Během natáčení byli pro štáb a herce obrovským problémem červení mravenci. (hladass)