Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

zdenny

Byla to pěkná a příjemná road movie. Sliboval jsem si od ní ale víc. Zůstalo tedy u toho pěkného a příjemného. Faktem je, že humor v tomto filmu byl a byl jemný a citlivý. Víc mi ale film bohužel nedal. Vlastně teď už ani nevím, jak film dopadl. Ale jak říkám, film to byl pěkný a nikomu jeho zhlédnutí opravdu neublíží. Herci byli také sympatičtí. ()

Brain-D

Komedie to bohužel není. Je to spíše smutná zpráva vojáku, kteří se ranění vrací po misi, kde je čekají další životní rány. Smutný a realistický snímek. Pro mě bohužel spíše zbytečný. 40% ()

MI-380

Milé, lidské, příjemné příběhy vojáků na dovolené. Řešíme s nimi (stejně jako oni trochu naivně) jejich z války vyplývající aktuální starosti a problémy a já jsem při tom trochu lépe pochopil, proč se někdo dá na tohle řemeslo. Protekční červený Chrysler Voyager se představuje jako ideální vozidlo pro tři na cestě napříč USA a celá jeho vojenská posádka získává postupně moje maximální sympatie - a to jak bravurní herci, tak i postavy, které vykouzlili. 90%. ()

jenik71

Zvláštní film, který se mi hodnotí docela těžko. Do chvíle, kdy se Tim Robbins vrátí ke své ženě, jsem si myslel, že to nebude nic moc. Od tohoto momentu je to ale zajímavější pokoukání. I tak jsem měl pocit, že se skvělé chvilky střídají s těmi nudnějšími. Hlavním postavám není po herecké stránce co vytýkat. Je to taková správňácká trojka. Dost překvapila sympatická Rachel McAdams, od níž bych takovou roli nečekal. V tuto chvíli dávám za tři, ale je možné, že se mi to v hlavě ještě rozloží a hodnocení změním. ()

zolo23

Veľmi pekne natočený film o troch vojakoch,ktorí sa vracajú zo služby domov, aby potom spolu zažívali rôzne situácie, ktoré im vymyslel sám život. Tento film sám o sebe nie je dokonalý, ale ono sa naňho tak príjemne pozerá,že si ho jednoducho musíte zamilovať. A trojici ROBBINS, McADAMS a PEŇA to tak dokonale hralo...:-) ()

rubik1

Road movies proste zbožňujem a The Lucky Ones nebola len debilná komédia typu Road Trip a podobné, ale bolo to zo života. Jednoducho povedané, fakt neviem čo by som tomuto filmu vedel vytknúť. Nenudil som sa ani na sekundu, stále som bol vtiahnutý do deja a nechýbal tomu ani humor takže pre mňa je to za 5* ()

slovan1

Na The Lucky Ones jsem se strašně těšil. Za prvé, že se jedna o road - movie, které mám hodně rád a za druhé, že v něm hraje moje oblíbenkyně Rachel McAdams. Setkávame se zde se třemi lidmi, kteří mají v době dovolené od války každy své problémy, každý má jiný cíl jejich společné cesty. Je pěkné sledovat, jak se v průběu filmu seznamují, navzájem si pomáhají a nakonec se z nich stanou dobří přátele. Jako v každém filmu tohoto typu zažívjí po cestě spoustu úsměvných a dramatických situací. A ty jsou právě kořením road - movie. Škoda je to, že tenhle film se asi nedostane k širší veřejnosti. Herci, kteří zde učinkují by si zasloužili větší pozornost. Tim Robbins hraje pořád skvěle, nijak se s přibyvajicími šedinami nezhoršil. Michael Peña ukazuje, že se vyvíji ve filmovou stalici. No a Rachel McAdams zde zahrála tak dobře a roztomile, že jsem byl prostě nadšen. Jen mě štve, že k absolutnímu vrcholu tu něco chybělo... ()

fruitbueno

Strašně příjemný film. Pohodový, milý, vyrovnaný, smutný i veselý. Kdyby to bylo o něco kratší, zaslouží si i onu vysněnou pátou hvězdu navrch :-) ()

vitekpe

Slabsi 3, komedie to primo neni. Vlastne vse co se tam semele, je spis spatne... nicmene s tim "potleskem sami sobe" to tentokrat amici neprehaneli, takze koukatelne to je. Pro jednou. ()

velkyvezir

Velmi příjemné překvapení. Americká road movie o trojici amerických vojáků putující napříč Spojenými státy. Navzdory poklidnému a zvolněnému příběhu má film neuvěřitelný spád a takřka dvouhodinový snímek uběhne velmi rychle. Nejvýraznější postavou je bezesporu Tim Robbins, zatímco Rachel McAdams je takové třeštidlo mazel a Michael Peňa je poněkud prkený. Každopádně se trojice dobře doplňuje a ocenit se musí realistický konec. ()

Cracker

Žiadne očakávania, super-geniálne-pohodový film. Naozaj aj napriek obsadeniu a peknému hodnoteniu som čakal nejaký gýčový a nudný prepadák. Ale keď už som sa dostal do skvelej atmosféry ktorú má film celý čas, bolo mi proste fajn. S blaženým úsmevom som film dopozeral dokonca...85% ()

Benedygtus

Od tohoto filmu jsem nemel moc velke ocekavani i pres to, ze tam hraje Tim Robbins, ktereho mam opravdu rad! Prekvapilo me, co se ve filmu udalo, nevim jestli jsem cekal, ze vsechno dopadne dobre, jako v pohadce, ale mozna ze ano. Nenadale udalosti a vtip v tomto filmu me opravdu oslovili na tolik ze 4* tomu patri zaslouzene! ()

Seti

Jedna z věcí, co mě na tomhle filmu hodně oslovila, bylo zobrazení úcty a respektu, jež Američané prokazují svým vojákům. Ať už si o jejich přehnaném patriotismu myslím cokoliv, tak tohle oceňuji. Tři vojáci na opušťáku, tři různé charaktery, tři naprosto odlišné osudy, které v závěru bude spojovat něco víc než jen armáda. ()

Ondra16

Není co tomu vytknout. Možná až na tu bouřku. A Tim Robbins je sympaťák od hlavy k patě (když ho zkřížíte s Terry Gilliamem dostanete Tommyho Emmanuela :). ()

lukasch

Na road-movie s puncem nezávislého filmu opravdu nejsem a pokud by tam nehrál Robbins a McAdams, tak bych o film ani nezavadil. Ale když už po pár minutách mám chuť projet si Ameriku s nimi, asi to stálo za to, ne? ()

Hanys_

Zas tak nadšený jsem během filmu nebyl, ale přiznám se, že mě po skončení ještě donutil přemýšlet, co že jsem to vlastně viděl. Dost zvláštní road movie s fain obsazením, které toho ale na lepší hodnocení pořád dost chybí. ()

Ondis

Pohodnovej filmík o třech vojácích, kteří i když nemají nic společného, dokáží si navzájem porozumět a pomáhat v nelehkých chvílích po návratu přímo z války. Zažijí zůzné životní zvraty a zklamání a krásné je, že mají sebe navzájem, a tak si vše navzájem ulehčí. ()