Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

Foxhound#1

Čekal jsem to horší, nicméně Malátný je stoprocentně lepší herec než božský Karel. Celkově nemastná neslaná "komedie" s přehlídkou všech možných i NEmožných cameo roliček. ()

prezdivaka

Nevím, proč se tady kritizuje Michal Malátný. Jeho výkon byl přirozený a uvěřitelný. Naopak mi jeho herectví připomnělo Neckáře, Matušku a jiné dobře hrající české zpěváky. Tahle komedie byla docela dobrá, a kdyby se některé zbytečné pokusy o humor za každou cenu vyškrtly, dal bych i vyšší hodnocení. Nepochopil jsem proč měla Vilhelmová dvojroli. Mělo to ukázat, že muži ve výběru inklinují ke stále stejné partnerce? Pak ale neměla být jednou tmavovláska a podruhé blondýna. Jednou nymfomanka a podruhé frigidka. Když jsem viděl, jak stojí naproti sobě a mají stejnou pihu u pusy a vlastně netušíme důvod... ()

Marys

LFŠ 2008... Zaujímavý počin, ma to celkom bavilo, také milé mi to prišlo, aj hudba fajn, skrátka nič otrasné, nič perfektné. ()

Blazin

Opět český film s dobrým námětem a špatným scénářem a ještě horšími hereckými výkony, po kolikáté už to tady je, navíc Michal Malátný jako herec, to snad nemyslíte vážně. ()

sona123

Škoda, mám hrozně ráda Vilhelmovou a zde si to užila, hlavně roli podvedené manželky. Hádek byl brilantní, Malátný nepřesvědčivý. Ale co tu nejvíc pokulhává, to je bohužel scénář. Jen jsem se modlila, ať už tu není víc variant, jak by to celé mohlo skončit, a tento rádoby vtipný závěr, ten mě tedy znechutil úplně. ()

ArthasKarfa

Takové mírně rozlítané, přijde mi že se děj nikam neposouvá a jen se hlavní aktéři pořád někam vozí a vozí a vozí......vtipná složka v podobě "strážmistra/majora Hádka" mě pobavila :) ()

Yardie

Nuda, nuda, nuda. Asi k tomu nemám co více napsat. Bylo to prostě o ničem. Ale něčemu jsem se myslím jednou nebo dvakrát pousmál, dávám tedy jednu hvězdičku. Drtivá většina vtípků, resp. pokusů o ně byla předvídatelná, ohraná a tak ve finále trapná než vtipná. Dokoukal jsem to jen proto, že se mi nechtělo nic dělat, v TV nic nebylo a zajímala mě jakási pointa, pokud tam měla být. Howgh! ()

jasse odpad!

Panebože...tak hlavně že Malátný pár let před tím vyrazil z kapely Rajcherta kvůli jeho hraní ve filmu. Pak sám vleze do takové...škoda slov. ()

Pawlisman

Dvě hvězdy jakožto maximální hodnocení. Jakákoliv kritika a slova jsou zde myslím zbytečná. Umělecká kvalita na bodu mrazu - odpadu (nejblíže mi k tomu to snímku příjde podobnost s Kameňáky). Avšak nějaký švih to má a ačkoliv mozek říká odpad (a má pravdu), tak pocitově mi to vychází na krásné 2 hvězdičky (ať už známé kxichty, půltucet slušných vtipů či prostě big relax). 3,5/10 ()

Gore

Malátný je malátný, jak se dalo očekávat. Vilhelmová zvládla víc uťápnutou manželku než milenku, ale co je nejhorší, to je (teď budu trochu rejpavej) nesmysl v rámci pravomocí městské policie. Kdo kdy viděl, že by městská policie mohla řešit mobil za volantem, řešit dopravní nehodu nebo dokonce vyslýchat, a co ten výstřel bezdůvodu do vzduchu a ještě pouze s jedním nábojem v komoře? Absolutní nesmysl. Několika násobné zneužití pravomoce jak vyšité! Nebýt tohoto dám 3 hvězdy, takhle musím minimálně jednu dolů a to je trochu škoda, už kvůli po dlouhé době někde vidět Luďka Sobotu a dokonce se s ním pobavit. ()

Emzet

Michal Lola Malátný běží o život. Ne, počkejte, neutíkejte, ten film se přežít! Nějak. Já sám jsem ho přežil dokonce dvakrát, ale doufám, že ho přežiju i v onom druhém významu, poněvadž přežít neznamená užít si, i když tři písmena jsou stejná. Prakticky jde o film, točící se okolo toho otravného zpěváka z Chinaski. Což zní dost děsivě a já toto "znění" rozhodně nebudu vyvracet. Sem tam se podaří i nějaký dobrý gag, ale označení "komedie" je asi přece jenom trochu nadsazené. Upřímně - Tatiana může být sebelepší v kterékoli ze svých rolí, filmu to stejně moc nepomůže. A netuším, jestli to závěrečné ménage à quatre bylo namířeno proti feministkám či mužským šovinistům a vlastně mě to asi ani moc nezajímá. Nemůžu doporučit. ()

JK-Stinger

Nenáročná komedie pro klidný večer. Netřeba mozkových závitů, trocha dobrého humoru a nádherná hudba od Chinaski. Nejde o žádný klenot, ale rozhodně bych film nijak nezatracoval, v české i zahraniční tvorbě se najdou mnohem horší kousky. ()

waits

Celou dobu jsem měl pocit, že se dívám na jeden z horších bakalářských příběhů. A ono to snad i běželo v kině.. ()

Kratoc

Bohužel standard dnešní doby. Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy viděl nějaký pěkný, český film. Stále dokola ti stejní herci, stejný humor a stejné scénáře. Diváci na to asi ale chodí a tak se to pořád recykluje stále dokola. Malátný je neherec, je to vidět ze všeho co ve filmu dělá, i když ... Pokud je Wilhelmová herečka, tak hraje stejně blbě jako neherec Malátný. A tak vyčpělé vtípky jako Bém taxikářem? Zíííív ... ()

IvcaSammet

Opravdu nechápu tak nízké hodnocení! Chyťte doktora je opravdu skvělá české komedie, u které se vždycky královsky bavím. Už jen samotná zápletka je sama o sobě skvělá a když se k ní přidá Tatiana Vilhelmová v dvojroli s Ivou Janžurovou a Kryštofem Hádkem ve vedlejších rolích, o zábavu je postaráno. První příběh je výborný, druhý je slabší, ale třetí je prostě geniální! Samotný příběh je navíc okořeněný spoustou skvělých hlášek vtipných scén, takže se u sledování opravdu nenudím. A navíc, Kryštof Hádek v policejní uniformě je prostě k sežrání. Pět hvězdiček bez mrknutí oka! ()