stepankoby1

Série 3 - 60 %: Nad tímhle fakt zůstává rozum stát. První půlka třetí série představuje to vůbec nejhorší z prequelů. Bezcílné, zdlouhavé a hlavně extrémně nudné politikaření, které dílčí příběhy nikam neposouvá a postavy v něm představují prosté figurky bez nějaké skutečné hloubky. Absolutním vrcholem je epizoda, kde jdou droidi nakupovat. No ale jak už je zvykem, druhá polovina zaznamenává silný vzestup v kvalitě a nabízí pro změnu fantastické náměty, které bych možná mohl i označit za to nejlepší ze Star Wars universa. Občas je sice jejich provedení poněkud doslovné, uspěchané, nebo naopak příliš roztahané, přesto však vždy zůstává zábavné a smysluplné, když tedy pominu kreténský fanservice z Chewbaccou v poslední epizodě replikovaný z prequelů. Opravdu by mě zajímalo, jestli o tenhle šílený mix otřesnosti a geniality z produkce skutečně někdo stojí, nebo je chyba čistě na straně scénáristů. ()

Shakers

3. Séria - 85%. Trošku to trvalo, kým sa tretia séria rozbehla, pretože v prvej polke dosť priestoru dostane Padme Amidala a útoky na senát, čo mňa osobne až toľko nebavilo, no nakoniec je tretia séria o chlp lepšia ako ta predošlá. To práve orechové (ktoré by som aj rád videl na plátne) vytiahne táto séria až v polke a trojdielne príbehy (Nighstsisters, Overlords, The Citadel) sú klenotom tohto seriálu. Navyše veľmi milé prekvapenie priniesol Filoni v podobe Dartha Maula a mladého Tarkina. ()

DJ_bart

Velmi rozporuplná série, v který se neironicky řeší deregulace bank, politika, Jar Jar, diskuze v senátu, čarodějnictví, vojenský zkoušky, útěky z vězení a já nevim co ještě. Dějový linky s plánem vraždy Dookua a odhalením Anakinova osudu jsou sice zajímavý, ale už jen z principu naprosto absurdní, tudíž slouží jen jako obyčejná příběhová vata..... [#MAYTHE4THBEWITHYOU] ()

Lexonka97

Třetí série byla bomba. Hlavně animace se zlepšila na více reálnou a lépe působící. Postavy jsou více prokreslené a speciálně postava Ahsoky byla výborná. Klonové války totiž nefungují jen jako výplň mezi 2 a 3 epizodou, ale konečně přidávají hodnotu značce Star Wars, lépe zapadají a prostě a jednuduše jsou kvalitnější, než v předchozích sérií. 85% ()

Martrix

Téměř každá epizoda by fungovala jako celovečerák a v mnoha ohledech by překonala většinu těch posledních děsů, jako byl Solo, nebo Poslední Jedi. Speciálně postava Ahsoky, by si zasloužila vlastní film. Klonové války nefungují jen jako nějaká výplň mezi děním ve filmech. Nejenže velmi chytře rozšiřují už tak skvěle vybudovaný svět SW, ale zároveň dávají mnoha postavám třetí rozměr a paradoxně tím dělají(zpětně) smysluplnější právě ony celovečeráky, kde na prokreslení charakterů nebyl prostor. Co oceňuji nejvíc, jsou chytré scénáře, vynikající akční sekvence a postavy, které jsme sice v kinech vidět nemohli, ale které jsou příslibem do budoucna. Osobně bych velmi rád viděl v kině čarodějnici Ventress, námezdního lovce Greeda, vévodkyni Satine, lotra Cad Banea, nebo bojovného skorositha Savage Opresse, Nejsem velký fanoušek SW, ale po shlédnutí těchto tří řad uznávám, že ze všech známých sci-fi světů, je tento nejpropracovanější a jeho postavy jsou opravdu zapamatovánihodné. ()

JamesConnorG

Třetí série, opět lepší než minula série. Děj opět zajímavější a jednotlivé díly mě ohromně bavili, především sekvence na Dathomiru. Postavy skvělé, Hudba pořád skvělá, Akce úžasná a Animace o hodně krásnější. 95% ()

J.e.r.e.c

Už to mám jako večerníček. Stoupající tendence potvrzena, atmosféra houstne jako mlžný opar v korunách wroshyrů a narůstá počet obětí i temnějších dílů. U vrcholné trilogie Nightsisters z Dathomiru jsem se přistihl u úvahy, že tomuhle k perfektním Star Wars už chybí jen pověstný chloupek z Ashočiny... nosu. Vaderužel, celý seriál má pořád až příliš jasnou nálepku tvorby pro děti, takže napalmového náletu na Kashyyyk a plynových komor pro Gungany se nejspíš nedočkám. Hutt aby to spral! 70 % ()

Daniel2003

Abych to shrnul...mám neskutečný nutkání dát 5 hvězd, protože první, prostřední a poslední díly byly čistej masterpiece. Ale ty okolo občas trochu kolísaly. Citadela, Mortis, Dathomir...nemám slov. ARC troopeři - bomba. A Ahsoka? Ten vývoj? Z nenáviděnéjo charakteru na nejoblíbenější postavu? Dechberoucí. Je to ale Star Wars a já chci být objektivní, proto pořád za 4 hvězdy, ačkoliv bych se za těch 5 nestyděl. ()

Cardo

Takže, co si pro nás Filony připravil? Naprosto epickou sérii, respektive většinu. !SPOILERY!: Tak hned první díl naprosto zazářil a druhý spolu s ním, protože sepíci si naběhli na Kamino s tím, že dají republice přes držku, hádejte kdo koho nakonec vypráskal, třetím dílem se dostáváme na Ryloth pod útokem, celkem masivním útokem a republika tam má cca 2 AT-TE a jeden gunship, kterej odbouchnou, proč s ním třeba neodletět, ale asi měli nějakej důvod, ale cením originální konec, dobrý díl. Do dalšího dílu si George Lucas proměnu natahal celou rodinu, stále dobrý díla, zvláště proto, že tam figuruje další obchodní blokáda jak z ep. 1. Nyní přichází na řadu dětská detektivka z Mandaloru, navzdory hodnocení se mi dvojdíl líbil. Teď se ukáže, že Aurra Singh vstala z mrtvých, ale žádný zářný návrat nepředvede. Položím vám otázku: Viděli jste někdy nakupovat droidy? Teď už ano, pokud jste viděli tento díl, bohužel naši droidíci jsou celkem finančně negramotní. Další díl ve mně vyvolává smíšené pocity, na jednu stranu tu máme Qinlana Vosse, což je mimochodem fakt týpek, zvláště v kombinaci s Obíkem, ale taky tu máme tu odpornou chobotožábu. U dalšího dílu zažijete začátek krátkodobého úpadku série, ale tenhle díl je ještě dost ok, protože úpadek je ve vrcholné síle až v díle dalším, kde má Padmé proslov a to je tak vše, co si pamatuji. Úpadek skončil a další story arc nabral dost velkej High ground a samotnýmu seriálu se dlouho nebude chtít tento high ground opustit. V tomto story arcu najdete zradu, pomstu, zelenej blibajs a nadopovanýho Dathomirskýho dřevorubce, co by mohlo selhat? Mohlo by všechno, ale neselhalo nic. Pokud máte rádi symboliku, další story arc je přímo pro vás, doporučuji si ho pustit víckrát, protože je to makačka na bednu. Předposlední story arc je takový útěk z vězení, kde se podělá naprosto všechno, bravo Filony. A celá série je ukončena dvojdílem o tom, že Ahsoka zabloudí (dokonce na jinou planetu) a zde se dočkáme i Žvejka.  Celkově bych 3. sérii počítal i za nejlepší (zatím). 9,4/10 ()