Eliott

Druhá série je výrazně lepší, než ta první. Příběhy jsou mnohem zajímavější a zbytečné postavy nejsou v příběhu výrazně zastoupeny. K tomu všemu celkové znění, které je mnohem temnější, mi vyhovuje mnohem lépe než přílišně optimistický styl první série. ()

J.e.r.e.c

Disneyho uvědomělé produkční vedení spláchlo Star Wars do drtiče odpadků a způsobilo, že se mi po letech zastesklo po tom „starém“ lucasovském světě a já se rozhodl dát Klonům (i díky zdejšímu neuvěřitelně vysokému hodnocení) další šanci. Ať už zde lehce zapůsobila nostalgie nebo snížená laťka očekávání, druhá řada se mi líbila o poznání víc než ta první. Vcelku se podařilo eliminovat vatoidní díly s tajtrlíkujícími droidy a kulisy galaktické války zuřící všude kolem jsou najednou docela působivé. Ucelenější dojem nenarušuje ani pár organicky přimíchaných odkazů a poklon klasikám stříbrného plátna, jako je Sedm statečných (mnohem lepší verze než ta v Mandalorianovi) nebo King Kong. V celkovém vyznění Clone Wars ale pořád připomínají spíš příběhy ze Čtyřlístku a chybí mi epičtější dějový oblouk s jasněji načtrnutým vývojem hlavních charakterů. 65 % ()

Shakers

2. Séria - 80%. Druhá séria mi príde o chlp lepšia ako ta prvá, hlavne niektoré príbehy (ktoré sa odohrávajú aj cez niekoľko dielov) sú výborné (akčná séria na Geonosis, príbeh s nevyspytateľným nájomným lovcom Cad Baneom alebo príbeh o Boba Fettovi). ()

stepankoby1

Série 2 - 60 %: Vizuálně pohledná, leč naprosto předvídatelná a prázdná. Taková je drtivá většina epizod druhé série. Nefunguje napětí, protože víte, že se nic nestane vašim oblíbencům. A bohužel nefunguje ani příběhová stránka, která by měla dávat postavám hloubku, měnit pohled na dříve viděné události a rozšiřovat vesmír, nicméně na to kašle. No, a pak tu je menšina, konkrétně trojdíly o krádeži holocronu a dění na Mandaloru, které všechno uvedené zvládají na výbornou. Nemám sebemenší tušení, jak můžou v jedné sérii být takové kvalitativní skoky, každopádně jsem za to rád, protože tak dostáváme první skutečně boží části klonových válek, které vyrovnávají jinak slabou sérii alespoň na kvality první. ()

Cardo

Nikdo asi neřekne, že by tahle série byla horší než předchozí, píšu to všude a napíšu to zas: „Seriál roste spolu s vámi“. Je tu však jedna věc, která mi divácký požitek mírně kazí, série je daleko víc zaměřena na Anakina než předchozí.   !SPOILERY! Tak začátek vás naláká na infiltraci chrámu jediů na Coruscantu a celý story arc se točí kolem Cad Banea, který zřejmě počořil něco cennýho. Dále v pořadí je tu předehra k bitvě o Geonosis a pak i samotná bitva, která bude celkem masakr (je to 2. bitva o Geonosis, abychom si rozuměli). Následuje story arc o vysvobozovací akci a obraně farmářova domečku. Pak je stand alone díl o tom jak zase někdo něco počoří, inu má to i v názvu. A nyní jeden ze zlatých hřebů a to vstup Mandalorianů do seriálu, ano tleskejme. Přichází úpadek ve formě dílu ze senátu. Po předchozím dílu by nebylo překvapením, kdyby přišel díl lepší, ale on přišel díl víc než to, přišel vesmírný Hon na ponorkua hned poté Sedm statečných a Godzilla, hergot oni nějak intenzivně teď parafrázujou filmy. No a nakonec tu máme něco osobního pro Bobu Fetta. Lepší než první série, celkově 9/10. ()

• „Jedi fortune cookie,“ který otevírá epizodu, zní: „Přehnaná sebedůvěra je ta nejnebezpečnější forma neopatrnosti.“ (KGBelik)
  • „Jedi fortune cookie,“ který otevírá epizodu, zní: „Přijmout pomoc je někdy těžší, než ji nabídnout.“ (KGBelik)