Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Beagle

Všechny rozhovory, které jsem kdy z show Craiga Fergusona viděla, mě pobavily. Má v pořadu spoustu drobných fórů, kterými se odlišuje od konkurence (mluvící kostlivec-pankáč, chřestýší hrnek, foukací harmonika pro hosty nebo "trapné chvilky" mluví samy za sebe), dokáže ale i zaujmout a klást chytré otázky (no, většinou si u toho dělá legraci ze sebe, popřípadě z hosta...). Poslední interview s Jennifer Beals mě vyloženě rozesmálo. ()

SallyZen

Zatím jsem viděl jen něco kolem 20-30 hostů. Ferguson je zábavný, originální a prostě dokáže pobavit. Moje nejoblíbenější díly zatím určitě s Johnem Irvingem, Jasonem Segelem, Stephenem Fryem a ještě Sandrou Bulldok. 90% ()

KajusaK

4* velmi silné!! Viděla jsem jen pár částí ale úžasná podívaná, skvěle jsem se zasmála..Craig Ferguson je úžasný moderátor :)) .. ()

URBAN

Nechcu nic říkat , ale podle mě jsou všechny takové talk show a všelijaké televizní soutěže na stéjné urovni jako v jiných zemích akorát že v případě talk show mají zvučnější hosty jako třeba Jim Parsons který dokonce zatancoval Gangnam style a v televizních soutěžích mají na vrch v talentech takže nechápu že naše talk show kromě Show Jana Krause patří do šedého hodnocení a zahraniční show si to válí v červených číslech no to bude asi všechno co jsem měl na srdci , ale počkat něco by ještě bylo Kraus je lepší jak Craig a říkejte si klidně co chcete ( 8.4.13/MAC/Jim Parsons***** ) ( 8.4.13/MAC/Lisa Kudrow*** ) ( 8.4.13/MAC/Bradley Cooper**** ) ( 9.4.13/MAC/Michael C.Hall***** ) ()

Tyny

Tahle Talk- Show je opět úplně jiný šálek kávy. Když by jste si porovnali show Fergusona, Lettermana a O'briana, tak zjistíte, že každá show má něco do sebe a je něčím originální a výjimečná než ty ostatní. Ale u Craiga je to více než vidět. On má neuvěřitelný dar komunikovat s lidmi a dát jim najevo, že jim porozumí a na druhou stranu si z nich dokáže udělat legraci tak, aby moc dobře pochopili, že to nemyslí vážně. Geniální. ()

kinghome

Craig je mistr improvizace a jeho show miluju, je skvělý, jak umí z trapný chvilky udělat vtip a prostě to skvěle zahrát tak, aby to nevypadalo jako trapárna. Je hrozně rozdílný oproti ostatním komikům a to si na něm cením, miluju jeho humor. ()

yeniczek

Craig je poděs. Už je to nějaký ten pátek, co ho sleduju pravidelně a ani jednou jsem se s ním nenudil. Od Kimmela mě přetáhl téměř okamžitě a ten napůl anarchistický formát musí zaujmout každého, kdo se na to byť jen náhodou podívá. ()

horacko

Toto je presne to, čo chýba vo vysielaní slovenských televízii. Videl som už mnoho dielov a priznávam, že veľmi záleží od hosťa, ale tak či tak ide o vtipnú zábavnú reláciu, pri ktorej som sa zatiaľ vždy výborne bavil. V českej televízii sa tomuto programu najviac podobá talkshow s Jánom Krausom, čo mimochodom má tiež pomerne slušnú úroveň, no lacný brak ako Adela show nesiaha tomuto programu CBS ani po členky. Craig Ferguson a jeho škótska angličtina ma zatiaľ stále bavia, a myslím, že ma tak rýchlo ani neomrzia. Letterman taktiež výborný, ale toto mám o malý kúsok radšej. ()

P1tr

Jednoznačně nejlepší moderátor obdobných pořadů v amerických televizích. Lehkost, s jakou se Ferguson pouští do svých hostů je neskutečná. Téměř nikdy nedojde na propagaci filmů, které přišli hosti představit, vždy se hovor stočí někam úplně mimo a to je jen dobře. Narozdíl od ostatních moderátorů si Ferguson nebere žádné servítky a baví se s hosty o věcech, které ho zrovna napadnou. Spontánnost humoru Fergusona je návyková a i se slabším hostem si umí poradit. Craig Ferguson je veselý, upřímný chlapík, který se dokáže s každým bavit o všem a neomezuje se jen na řeči o propagovaném materiálu, jako někteří konkurenti. Zábava je to pořád a když přijde výborný host, či Craigův kamarád, je to tak vtipné, jak si to u většiny talk show ani nedokážete představit. Jeden za všechny je Ewan McGregor a jeho "Firecracker" story. ()

Billie777

Jednoznačně nejlepší americká talk show. Ferguson je neskutečně vtipnej narozdíl od ostatních amerických moderátorů mi přijde taky nejpřirozenější. Miluju jeho humor. Nezapomenu na díl se Sandrou Bullock nebo s Joshuaou Jacksonem. Ferguson ale pobaví vždycky. Frajer! ()

wooozie

Z nepřeberného množství amerických talk-show je ta Craigova o parník nejlepší. Jeho skvělá improvizace a schopnost vést naprosto pohodový a uvolněný rozhovor na jakékoliv téma, dělá z této show ten nejvtipnější program, co si můžou (teda mohli) za velkou louží pozdě večer v televizi pustit. ()

Rssa

Jakákoliv návštěva Ewana McGregora v této show je nezapomenutelná a ledendární (scénka a hobo-orgy). I ostatní díly jsou výborné, největší zásluhu na tom má hostitel, Craig Ferguson, který vychází ze srovnání s ostatníma nejlépe. ()

Gogo333

Craig a jeho přízvuk jsou super. Show je zábavná, ale docela často tam bývají momenty, kdy ani host ani moderátor nemluví a je to spíš trapný (nemyslím závěrečnou hru minutu ticha). Show Craiga vyčnívá scénami s plyšáky, maňásky a lidmi v kostýmech a samozřejmě kostlivcem Geoffem. ()