REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiálny text distribútora)

Wancohoff

(5.2.2010 BRrip 1080) po druhom vvzhliadnuti som musel hviezdicku pridat, pretoze nemam tomu co vytknut. ma to chyby, ale tie zakryva uzastny zazitok ktory som mal pri oboch, nie poslednych vzhliadnutiach...presny styl, technicke spracovanie,hudobny zaner a tema, ktory/e mam rad ! urcite pre mna zatial najlepsi hudobny film. 95% 13.04.2011 - siedme vzhliadnutie-super :) 3.10.2012 - uz ani neviem kolke vzhliadnutie.darren je pre mna boh vdaka tomuto filmu....zimomriavky....slzi na krajicku...nadsenie.... samozrejme filmtreba pozerat s poriadnym 5.1 zvukom .... ()

Furmi

Podobný žáner sci-fi apokalyptických svetov ala nedávno videný smrtihlav je mi v skutku proti srsti. Repo Mana som si pozrel len kôli tomu že sa malo jednať o muzikál a pôsobilo to na mňa spočiatku ako to že to môže byť aj celkom slušný muzikál. Film je bizardný, prostredie v ktorom sa odohráva pôsobí celkom slušne, jednotlivé charaktery su vykreslené pekne, niektoré scény sú morbídne až zvrátené ale to k tomu patrilo. Čo sa týka príbehovej zložky film nie je boh vie ako originálny ale zniesť sa to dá. Čo sa týka tej muzikálovej tak môžem prezradiť že hovoreného slova sa v tomto snímku nedočkáte a to je najväčší kameň úrazu. Vymyslieť pre každú jednú scénu tochto hodinu a pol (+-) dlhého filmu zvlášť skladby aby nepôsobili ako s kopiráku (čo miestami aj pôsobili) je skoro nadľudská úloha. Niektoré boli podarené, uchu lahodiace, iné ako napríklad skladby bez hudobného podkladu už tak dobré neboli. V celkovom výsledku sa jedná o priemerný celkom originálny film ktorý niekoho dokáže dohnať k znechuteniu, iný sa nad ním "urobia". Patrím niekde medzi. Horor - *, Muzikál - ***, Sci-Fi **. 60% ()

DiegoC.

Najskôr som dal 4 hviezdičky, ale keď som si to pozrel znova, zmenil som to na 5*. Niektorí herci síce pôsobili príliš preafektovane, ale na druhú stranu - mnohí (najmä Shilo, Blind Mag a Repo man) to geniálne odspievali. V niektorých pasážoch šli až zimomriavky po chrbte - najviac v pasážach s Blind Mag a pri pesničke "Seventeen". Koniec však bol zbytočne rozťahaný. Po výtvarnej stránke bol film spracovaný celkom slušne. Nie každéma sa však štýl tohto filmu bude páčiť. ()

KKain

fun záležitost. jednoduchá kostra příběhu obalená hudbou. tou, pro mě, správnou :) bizarně temná atmosféra, několik odkazů, satirické prvky, úžasné komiksové vložky a strašlivá podivnost. sakra, nebylo to tak úžasné, ale úžasně mě to bavilo. 4* (P.S.: Head má neuvěřitelný hlas) ()

Gastovski

Škoda jen, že v poslední čtvrtině filmu dochází šťáva a také nepotěší zmatlaný konec. Muzikálová čísla ujdou (některá jsou opravdu vydařená), dobře postavená temná atmosféra a herci se taky snaží. Úchylárna je to fakt pěkná. ()

Venous666

Zvrácené, nevkusné, někdo by si mohl myslet, že blbost, ale ten kdo se nechá stáhnout hudbou a vizuálními efekty, tak si to užije. Přiznám se, že jsem do REPA neměl moc v oblibě D.L.Bousmana, ale jen co dotočil Genetickou operu, jsem se mu musel ve svém nitru omluvit. Saw je točící se kolotoč a obával jsem se, že všechny ostatní filmy budou na stejné brdo, ale tady je to úplně jinak. Pokud se podíváte na REPO MAN od Alexe Coxe, tak věnujte těch 100 minut a pusťte si tenhle rockovej koncert. 80% ()

Gumby

Bohužel je to opravdu dost nudné a songy mají nedostatečnou úroveň. Nebýt těchto detailů, mohla to být filmová událost. ()

FilmWave

Takové "City of Lost Children" v doprovodu Skinny Puppy. Pokud vám sedne hudba (opravdu se zde pouze zpívá) a máte rádi trochu "jiné" filmy, je "Repo" výborná volba. Místy to má sice rozvleklé tempo a často je znát malý rozpočet, ale nadšení a odvaha se tomuto dílku rozhodně upřít nedá. ()

PDcz

3*** body ORIGINÁL. Po velmi dlouhé době jsme vydrželi koukat celý film (byl to vůbec film?) až do konce na jeden zátah. Příjemná stopáž, která se nesnaží diváka přitlouct ke sedadlu nebo ke gauči. Ihned po skouknutí, jsem myslel na 5***** bodů... tedy Full House, ale... [X] Minus 1* bodík ... ale jeden bod odebíráme za? Po skončení sme si nevybavili ani jednu melodii, celý film jede na jedné vlně stejného stylu. Není tam část, kterou bysme přátelům pustili jako oblíbenou. Jako příklad hezkých melodií a oblíbených částí "Moulin Rouge" (Hyper odkaz nebude, píšu na noťásku a tady nerad používám tagy - moc opičích hmatů). [X] Minus 1* bod Večer by to bylo ještě za 4****, ale po probuzení a při přemýšlení nad tímto komentářem jsem dospěl ke zralému úsudku, že to na 4**** nebylo. Protože tenhle film si podruhé nepustím. Jednou to byl zážitek, podruhé by mne to již nebavilo. [X] Mimo zápis a mimo body.. docela zajímavé, jak nazpívat text, který nepasuje k melodii a viděli jsme pravou tvář "Paris Hilton" :-D Mimochodem, zuřivý bratr mi tam neseděl herecky.. ;-) [X] Jenom se děsím doby, až to budou někdy (pokud) na komerční české televizi. Určitě to přetextují do češtiny a dočkáme se úžasného dabingu písniček jako u již zmíněného Moulin Rouge. Masa to chce, masa to bude mít.. jen ať se točí penízky z reklam. ()

Kolssteyn

Nějak mi to nešlo slepit všechno dohromady > horror, comics, muzikál... vařila kočička, vařil pes, kdo ví, co z toho vyleze nakonec? ()

Marsello

Videl som to už dávno- pradávno, ale z nejakých nevysvetliteľných príčin som sa nedostal k hodnoteniu. Musím priznať, že som to kukol len kvôli Sarah, pretože jej hlas je božský, ale popravde sa mi to vôbec nepáčilo, ale tri hviezdy dám. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí

15.08.2008

Všechny hororové ikony jsou už rozebrané a buď už jsou jejich remaky na světě, nebo se velmi brzy objeví. Hollywood je však stále línější a línější vymýšlet něco nového, takže přišla řada i na ty… (viac)