Keď sa jar prebúdza k životu, americkí študenti strácajú všetky zábrany – ich jarné prázdniny, alebo ak chcete Spring Break, sú totiž jednou veľkou, poriadne odviazanou a nikdy nekončiacou párty! Takže asi neprekvapí, že zvyčajne dosť nudný a mierne prispatý malý zapadákov menom Lake Victoria je dnes plný stoviek, ba tisícov mladých, pripravených zabávať sa na pobreží až do bezvedomia – tancovať, piť a, čo rozhodne nie je dobrý nápad, plávať. Netušia totiž, že nedávne zemetrasenie hlboko pod vodnou hladinou umožnilo voľne uniknúť čomusi, čo bolo zhruba dva milióny rokov bezpečne ukryté! A reč, žiaľ, nie je o nejakom bájnom poklade, ale o húfoch prehistorických piraní, ktoré svoje obete v sekunde roztrhajú na márne kúsky zubami ostrými ako žiletky... (TV Markíza)

matyy

Horor? Ani náhodou. Komedie? Zas tolik jsem se nenasmál. Pokud jsem se smál, tak pouze z důvodu vysoké nerealističnosti útoků malých dravých ryb. Bohužel právě nerealističnost záběrů pro mě znamená zařazení tohoto filmu do hlubin mé filmotéky. ()

knedliiicek

Podařená animace, napjatost spojená s hereckou udivností kdy spatří masožravé potvůrky. Pár sexy okamžiku zalitýma krvavými momenty bestií. Který člověk při krásném slunění a plavaní myslí na to že by mu při užívání mohla začít zaživa požírat tělo pravěká rybička. Je to dobrý náhled pro situaci, kterou si lidi v reálném životě nepředstaví. Proto jsou takové filmy, aby šlo vidět okem nepoznané ;) ()

1990Jirik

2 hvězdy především za toho typana bez nohou, kterej byl vhozen do vody, jinak psát recenzi na tenhle film nejde, protože jediné o co tam jde je jak bylo výše zmíněno KOZY,RYBY,KOZY,RYBY:D.... ()

Moravpat

No páni, to je teda dosti ulítlá chujovina! Ale musim říct, že mě celkem ta pí*ovina celkem zabavila...no přeci jen...kozy...ryby...silikonový kozy...krev...obří silikonový kozy...motorový čluny skalpující mladé kozy...a zase ty parádní velký kozy. Takže jestli hledáte film, u kterýho si s kámošema rozděláte pytlík "lejsek" a spláchnete to nějaký lahodným nápojem, tak je to právě to co hledáte! U tohohle se musíte prostě řezat. A když se vám to z nějakého důvodu nebude líbit, tak si řeknětě: "Sakra! V kterom jinom filmu se mi poštěstí vidět Mr. Wallace jak dělá sushi za pomocí lodního motoru?". S pozdravem, Paťák ;-) ()

Kamzicky

Krom efektů a fanoušku brutality to málo koho zaujme.Sem tam se objeví sice něco lechtivějšího ale myšlenka děje a scénář by bylo nejlepší hodit do skartovačky ()

Johny203

Mnohým násťročným tento film dozaista spríjemní leto, a aj keď už medzi nich nepatrím nemôžem sa sťažovať. Dobré tempo, vtipné hlášky a sakramentsky veľa kôz. Dokonca aj hororové momenty tu fungujú dobre a keďže nebývam na hausbóte tak som mohol tento film pozerať aj sám, čo pri iných hororoch neplatí. Vrcholom filmu je masakrálna námorná scéna, aj s Titanic momentom, kedy pirane požerú doslova všetko čo im príde pod zuby a jej koniec má atmosféru ktorú nedokážu vykresliť ani niektoré vojnové filmy. Ideálna zábava na letnú noc. ()

Pollini

Geniální. V žánru B, je to ten nejkozatější film, co jsem viděla a to je dobré! 🙂 Neuvěřitelné, jaký to má spád, pořád se tam neco děje, plno plno krvavých efektů, fůra ožraných kostí, které jsou skvěle vidět a je jich tam hooodně! Nechybí základní logika původu piraní a zápletka jednoduchá, obrovské klišé, trapná až na hůru, ale tak okrajová, že jsem se vůbec nestihla naštvat 🙂  Bezva kozatá zábava 🙂 ()