Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiálny text distribútora)

mala_kea

Děj a vyvrcholení mi lehce připomněla American Pie:the camp. Nic méně klasická teenegerská komedie, u které nečekejte nic zázračného jen Carmen Electru, která je zde opravdu dosti HOT :D..Nadruhou stranu, takovýchto komedií je na americkém plátně dosti a dosti a tato patřila mezi ty horší, které jsem viděl ()

Olík

Kdo se chce jednou vydrápat na filmařský Olymp, musí v začátcích vzít za vděk i příběhem s peprným námětem. Peníze však dostanete pouze, když se vám do snímku podaří získat jednu z největších hvězd filmu pro dospělé. Nenechme se odradit účinkováním Carmen Electry (nemyslím tím její vizuální stránku, ale kvalitu její filmografie), nesuďme podle desingu obalu ala teenage-pivní komedie, nebojme se převážně televizních zkušeností režiséra Surjika a soustřeďme se na původ vzniku Velká Británie. To je ten faktor, který lacinou studentskou zábavu amerického střihu vyšvihl o půl hvězdičky směrem vzhůru. ()

Torgal

Britská odpoveď na Sexbombu od vedľa, ktorá je ale kvalitami niekde úplne inde. Je tu síce zopár veľmi dobrých momentov, ale celkovo film príliš prvoplánovo stavia na šteklivej téme a humor je dosť jednoduchého charakteru. 5/10 ()

Whitebeard

No, přesně ten typ filmů, co moc nemusim. Zkusil jsem, viděl jsem, nedoporučim :) O tři roky dřív jsme si mohli vychutnat Sexbombu od vedle, prakticky stejnej film ve všech ohledech (kde se hledala inspirace pro Chci to je víc než jasná) a taky ve všech ohledech daleko lepší film. Tohle je jenom taková směsice někdy povedených, častokrát spíš nepovedených a trapných momentů a vtipů. Ale jo, občas mi koutek ujel, takže za mě 2* ()

mira.l

Strašná kravina. Jedna jediná hvězdička za ... nikoliv za Carmen Electru - co na ní všichni vidí??, ale za Michelle Ryan. Zcela zapomenutelný film, který víckrát rozhodně vidět nepotřebuju. A snad ani nechci. ()

johhny007

Toto nejsou prciciky ani na Britský zpusob ! Občas sem se zasmál ale, Je to úplně něco nového s myslím dobrou myšlenkou ;) 3 hvězdy + 1 za sexy Carmen 65% ()

JackO.

Nic moc, zdálo se mi, že to kopíruje Sexbombu od vedle, ale ta byla mnohem mnohem lepší. Moc vtipného zde nenajdete. Podruhé už to vidět nemusím. ()

CaMMe

Tak takový porno bych nechtěl viděl i kdyby ho dávali zdarma k novinám. Ono se řekne natočit kvalitní film pro dospělé, ale není to prdel. Zack a Miri to zvládli na výbornou. Joe a Baggy trošičku pokulhávají, ale když nejsou peníze tak musí stačit i domeček tatínka a vibrátor maminky. Z druhý stránky "chci to" je asi nejhezčí věta, kterou vám ženská může říct a pokud to navíc vypadne z úst Carmen aka Miss Fiveways těžko tomu dáte méně než tři hvězdy. A to se v podstatě bavíme o naprosté sračce... ()

habertek

Taková celkem trapná komedie a partě puberťáků a Carmen Electře představující sexbombu (vlastně jako skoro všude:))...Neříkám, že jsem se nebavil, ale zábavu prolínaly trapné scénky a vtipy takže celkem bych dal filmu 40% ()

ac1976

Angličania ma často prekvapia svojimi nápadmi, ale tento pokus o U.K. prcičky ma nezaujal. 1* za sexy vymodelované prednosti Carmen Electra. ()

AndrewNewman

Ono to chcelo viac sa vyhrať s tým scenárom a obsadiť herečku, ktorej hlavnou prednosťou nie sú len veľké kozy. A bolo by to určite aj za štyri hviezdy, pretože ten britský humor mi vždy sedel viac, ako ten povrchový americký. Na kvalite tomu uberá taktiež stopáž, ale čo už. Bola to celkom milá a zábavná ptákovina o dvoch študentoch filmovej školy, ktorí si vysnívali svoj sen o Hollywoode. ()

david666

Zábavná komedie, která mě nenudila, nemá vyloženě slabší místa (díky tomu, že má pouze 85 min) a zejména ve druhé polovině jsem se párkrát opravdu s chutí zasmál. Hlavně scéna s rodiči v ložnici je skvělá. Britský styl tohoto typu komedií (alespoň u mě) na hlavu poráží oslavované hity jako Superbad a jim podobné. 3,5*. ()

djcremo

Ďalšia komédia na americký spôsob v britskom prevedení. Niečo podobné tu už bolo mnohokrát, takže by som čakal niečo viac od toho. Stačil by aj typický britský humor. Nie je to vyslovene zlé, aj som sa na niektorých scénach bavil, ale mohlo to byť aj lepšie. ()