S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Ridick

som necakal, ze aj taku relaciu tu najdem...no sos je tupa, amaterska zabavka, kt. drzia ti skvelo tvariaci sa magori pomajbo a dangl...su tam vsak aj trapnosti hrubeho zrna, nad kt. krutite hlavou...no a este u man jednoznacne vyhrala cast u slovaka... ()

Makky

Začiatok bol slabší, no časom sa kvalita zlepšovala a aj skutočného humoru bolo viac. Avšak opäť s odstupom času boli najzábavnejšie scény na konci - tie nepodarené. A to už dobré nie je. Tak či tak na naše pomery nadpriemer ()

CrownThomas

No, nebýt Romana Pomajba, tak se na to ani nepodívám, ale když je dobrý herec, pak je povětšinou dobrý i pořad, film, seriál.......Úžasné nápady... ()

Trevor

Nechcem byť jak Papeky mať na p*** cucfleky...zhruba takto by sa dala táto relácia zhodnotiť. Občas sa vyskytli lepšie scénky, ale väčšinou to bolo trápne a iba niektoré z nich si dokázali dlhodobo udržať vysokú úroveň (ebémci, vyhúlený a nezabudnuteľná scénka s vypadnutím Roba Cviklu). ()

GILLWANDER

Zo začiatku poriadny mazec, po častiach žiaľ úpadok. No ale priemerne musím dať veľmi dobré hodnotenie, keďže väčšinou času bol humor prvotriedny a dalo sa na výkonoch jednotlivých hercov aj zasmiať. Takže 4* a 80%. ()

Martin741

Po smrti komika Satinskeho zacala situacia okolo satiry nba Slovensku povazlivo upadat, ale chvalabohu roku 2004 sa objavila tato relacia, z ktorej najlepsia postava bola suverenne Polnisova. Ale aj ostatni /Dangl, Sklar ...../boli vyborni. Jo a za scenky v restauracii U Slovaka musim dat vysokych 80 % ()

Petoss1

Začiatky geniálne a žiadny diel som si nemohol nechať újsť, vtipné postavičky z ktorých boli najlepší Pomáhajbo a gagy ktoré ma rozosmiali, škoda len že si to neudražalo kvalitu. 80% ()

Avathar

WTF? Mám rád absurdný humor, ale toto sa nedá nazvať inak, ako trápny sračkoidný pokus o niečo. Po pozretí niekoľkých novších častí, musím ešte hodnotenie znížiť. Neskutočný shit. A že politická satira??? To je vtip, však? Inak sa plne podpisujem pod komentár Triple H, ktorý to myslím vystihol najpresnejšie. ()

Kikania

Noo tak podarená štvorica, ktorá vie, ako to správne nagradovať. Aj ked sa našli aj slabšie časti, stále som sa dobre zabavila. Jednoznačne najlepší boli "Monsterovci" :D...paródia ako sa patrí... ()

BoncheR

Žiadny seriál nieje dokonalý a toto je toho príkladom. Niektoré vtípky sú fakt vtipné, iné sú zase tak.trochu trápne...ale aj tak je to na slovenskú tvorbu veľmi vydarený kúsok. ()

dANo

Konečne zábavná show plná kvalitnej satiry slovenskej TV tvorby a hlavne je štvorica Pomajbo, Dangl, Sklár a Polnišová tak skvele zohratá a komická, že sa dá hovoriť aj o prirovnaniach k Monty Pythons a pod. :o))) ()

Mihail123

Zo začiatku som to pozerával... Neskoršie sa to pretransformovalo do takej trápnosti že pri tom nedokážem vydržať...ale niektoré scény sú vskutku podarené, to sa musí uznať. ()

Experiment

Na začiatku sa mi to strašne páčilo.No ako pribúdal čas, tak ubúdala originalita. Neviem čím to bolo, či tým že to bolo stále trapnejšie a trapnejšie, alebo tým že sa mi to proste ohralo. Aj teraz si to niekedy pozriem a sú tam nejaké tie srandy, ale vačšinou iba tupým pohľadom pozerám do telky. Tie 3* si to určite zaslúži za tie začiatočné haluze. ()

Steny94

Úžasná relácia s nezabudnuteľnými scénkami ako Celévriti Camp,Monsterovci,Rozvedení so závadami,Superstar hľadá Slovensko a iné...Jasné že nebolo všetko podarené ale štyria hlavný herci boli úžasne zladený a ja som pri tom reval od smiechu!Škoda že už skončili a nemôžu parodovať momentálne stupidity!! ()