Christina, která žije na předměstí Kodaně, navštěvuje střední školu. Žije pouze s otcem, protože rodiče se rozvedli a matka o ni ztratila zájem. Christina a její kamarádky Cecilie, Trine a Pernille tvoří dívčí partu, která terorizuje okolí a k dospělým se chová absolutně bez respektu. Po nešťastném incidentu se Shaidem, přítelem Cecilie, se ke Christině zbytek party otočí zády. A nejen to, začne ji šikanovat a intenzita vzrůstá. Brzy však stupňovaná represe překročí únosnou mez. (Sarkastic)

eLeR

Drsné holky v drsnom filme od drsných Dánov. Aj napriek tomu, že som už videla viacero filmov o šikane medzi mladými, a je s čím porovnávať, tento radím k tým lepším, pretože ma bavil. Kamera mi síce niekedy dosť vadila, a aj niektoré scény boli už na hrane, ale bolo to slušne zrežírované, Laura bola veľmi uveriteľná a Cyron naozaj potešil. Takže rodičia! ... trošku viac sa venujte tým svojim deťom a začnite už od narodenia, na strednej to už nedobehnete. ()

Flipnic-RE

Tohle bylo hodně v pohodě! A ani jsem to nečekal.Je to o vzájemné šikaně holek na nějaký střední. Příběh v podstatě, nebo lépe řečeno zápletka, je dost jednoduchá. Je to celý docela uvěřitelný, postavy mi byly hodně sympatický a proto to, co si navzájem dělaly, mělo fakt silnej emoční dopad. Děj filmu je ve finále vyšroubovanej na nečekaný až silně exploitační maximum, který mi vyrazilo dech.Parádní, menší a málo známej kousek! ()

Fr

,,BUDU MUSET PROMLUVIT S VAŠIMI RODIČI.“ … ,,KLIDNĚ. JAKO BY JE TO ZAJÍMALO“… /// Christine, Trine, Cecilie a Pernille – čtyři kundy zralý pro pasťák. Naštěstí cesty Páně jsou nevyzpytatelný a jedna z nich se brzy změní (hovno kouzlo…) v loosera. Film o rozbitý mládeži, při jejichž kouscích nejde o filmařinu. S přehledem ji totiž válcuje příběh, jehož sledování je takový vlastní sebepoškozování. Možná chtěj apelovat i na jiný pocity, ale činí tak dost skrytě, takže příběh graduje, každej dostává to, co si zaslouží a masochistickej divák vrní blahem. K tomu se dost blbě něco dodává… snad jen, že bych tomu klidně věřil. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Ve škole se mi dějou strašný věci. 2.) Thx za titule ,,Schara“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Morholt

Když si holky vyřizujou účty, zírá i ten nejdrsnější chlap. I když je to tady dohnáno až do absurdnosti, mě se to díky nezaměnitelnému severskému rukopisu líbilo. Svůj lví podíl na tom má určitě i Laura Christensen, která se projevuje jako hodně talentovaná herečka a nebylo by od věci, kdyby si jí všimly i větší produkce. Konec celý film tak trošku devalvoval, ale přesto to stojí za shlédnutí. Jinak tohle bych s Klass či Ondskan nesrovnával, protože je to přeci jen o něčem jiném. 80% ()

Enšpígl

Neskutečně silný a v posledních dvacetiminutovce vývoj graduje takovým způsobým hubem, že jsem držel hubu a krok. Téma šikany je poměrně častý jev ve filmech a většinou mně tvrdě zasáhne, tady o to víc že se točilo okolo Laury Ch., která patří mezi nejcharismatičtější herečky na světě. Přičina toho co se ve filmu děje byla dost jasně řečena v několika málo větách ve filmu. Jsem smutný z toho, kam se to tady v tom filmu až dostalo, protože přičina byla v chování vedlejších postavách, ale důsledky nesly postavy hlavní. Natočený, vyprávěný i zahraný je to opravdu velmi věrohodně. ()