Seriál priamo naväzuje na film Zkazená mládež z roku 2007 a opisuje osudy študentov, ktorí prežili masaker. (slavo_held)

Daertelon

Já sám se domnívám, že seriál je o mnoho lepší a emočně silnější než samotný film. První díl, který pojednává o Kerli, která se, byť je ve filmu bezvýznamnou postavou, za chlapce postaví a hodlá za ně bojovat. Další díl, který bych vyzdvihl, je ten, v němž se jako s hlavní postavou setkáváme s paní třídní učitelkou. Hloubka tohoto je obrovská. A poslední díl je sám o sobě skvělý. K němu není co dodat. Snad jen prapodivnost pospolitosti soudního procesu. Z osmi let "natvrdo" se jako po mávnutí kouzelného proutku dostáváme ke tří letům podmínečně? Nehledě na to, že obhajoba byla žalostná. Možná je taky trochu škoda, že nezmínili (myslím teda, možná jsem se přeslechl) věk jeho obhájkyně. Jinak se taky dostáváme konečně (po 6 dílech, kdy byl jako "Colombova žena" - všichni o něm mluví, ale vidět není) k momentu, kdy uvidíme Kaspara. ()

eLeR

Síce to už nemá silu Klass, ale stále je to veľmi dobré. Niektoré veci síce pritiahnuté za vlasy, ale ... aj tak som spokojná, stále to pôsobí ako zo skutočného života. Najviac sa mi páčili časti s Theou a Toomasom, aj časť s Kasparom bola dobrá, ale ten koniec ... no čo si budeme hovoriť. Odporúčam! ()

Dzvandzi

Jsem velmi rád že k filmu,který se u mně drží na absolutní špičce bylo natočeno pokračování. Ilmar Ragg se podle mého vydal tou nejlepší cestou,která šla.Udělat to na díly a v každém se věnovat určitým obětem tragédie.Tohle prostě bylo potřeba.Dokončit to! Za celý projekt (Zkažená mládež)musím Estoncům poděkovat..Děkuji !!<3 Hodnocení dílů- 1.Kerli-3*,2.Joosepův otec- 5*, 3.Třídní učitelka- 3*, 4. Thea- 4*, 5. Rodiče grázlů- 4*, 6. Toomas- 5*, 7. Soudní proces- 5*. ()

Pedestrian

[421 min] Sedmidílný seriál přímo navazující na tragické události filmového Klass z pohledu žáků, jejich učitelů a rodičů. Klass: Live After už nemá moc co říct, všechny díly jedou podle stejné šablony + otravné dokola se opakující záběry z pláže a kantýny. To nejzajímavější se odehraje až ve finální (a také nejlepší) epizodě celého seriálu, kterou režíroval sám Ilmar Raag. Pro fandy Klass bohatě stačí vidět onu poslední část, která má jako jediná dopad na Klass jako celek. Popisuje soudní proces Kaspara (druhý ze střelců) a jeho poměr s mladou advokátkou. ()

laik_60

kto nevidel úvodný film, nemá pre neho seriál žiadnu cenu. V seriáli sa už tvorcovia zahrali akosi na psychológov a psychiatrov, venujú sa osudom jednotlivých zainteresovaných "po ...." Ale celé sa mi to zdá také .. akési ... ako v tom českom rčení "pozdě bycha honiti". Najlepšie diely, 1., 4., 6., no a ten 7. ??? tam to fest pohnojili :( . ()

• V 6. epizodě se ochrnutý Toomas Sinijärv (Joonas Paas) doma ve svém pokoji vybourá na vozíčku. Když mu následně pomohou rodiče, tak Toomas pohne nohami. (ČSFD)
  • Kaspar (Vallo Kirs) má v siedmom dieli na kľúčoch prívesok s podobizňou Marylina Mansona. (metal.storm)
  • Laine Mägi, která ve filmu ztvárnila roli třídní učitelky, je matka Mikka Mägiho, hlavního ze šikanátorů Paula. (Maty.tekk)