Intímne tajomstvo

• Slovensko Zubatá vagína (viac)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiálny text distribútora)

Mafiapau odpad!

Být to víc na styl Orphan, tak by to byl i super film xD. Bohužel film je občas tak abstraktní že ani nevím co si o tom myslet. ()

Rendiss odpad!

Mě by zajímalo, proč to vůbec někdo točil. S takovýmhle námětem bych snad šel jen na youtube.com a snad ani tam by to nemělo úspěch. 37% je moc, a už vůbec nechápu, jak může někdo tohle hodnotit 4*. Zhovadilost největšího kalibru, dívali jsme se na to z hecu, protože nás docela pobavil název "Zubatá vagína". Nejhorší na celé věci je to, že ten mýtus opravdu existuje. No opravdu, zadejte si na wiki zubatá vagína a fakt vám to tu pitomost najde. Herce snad ani komentovat nebudu, to snad ani nejde. Říkám, hodit 5minutové video na youtube a je to! :) ()

Teabag

Horor/komedie? Sledoval jsem to s kamarádkou a ona se skoro celou dobu smála a já jsem trnul hrůzou... Takže asi tak. Ale vážně: hrozná blbost, na kterou se už podruhé dívat nemusím. Opravdu v tom nevidím žádnou velkou ani sebeironickou filmařinu a už vůbec si nemyslím, že by v tom byl schovaný nějaký jinotaj. Ono když někdo natočí kravinu, tak se to potom blbě okecává. ()

Dallas

Deväť z desiatich stomatológov hovorí: "Je to dar". Tak isto ako aj tento film. No nie každý darček poteší. Zase nehovorím, že som sa nudil. Pár scén bolo fakt dobrých, netrvalo to dlho a teda nakoniec celkom slušný film o tom ako môže vypadať zubatá bez čiernej kapuce a kosy. A vlastne už len pre ten nápad dám 3*. Tak teda 60%. Inak to mi pripomína, že si mám ísť umyť zuby :)) ()

Ricky_CZ

Hodnotím velmi velkoryse, vzhledem k tomu, jaká to byla hloupost. Ale jednak se mi Jess neskutečně líbí a taky nikdy nezapomenu na záchvat smíchu u scény u gynekologa. Prostě pro mě pohodová oddechovka s trochu ráznějším tématem...55% ()

dobso

Celkom vtipna tragikomedia. Prvky hororu som ale hladal marne, skor som sa len smial, alebo zhrozil. Koniec bol zial uplne ocakavany. ()

Martin_W

Zajímavý, ale i přesto podprůměrný film, plný dosti nechutných, ale i vtipných scén. Na scénu s gynekologem jenom tak nezapomenu. :-) Přežít se film dalo a úplný odpad to taky není. Možná jen mohli vybrat hezčí herečku na hlavní roli, ale to už je detail. 32% ()

Marina111

Živo si spomínam na istú "kamarátku", ktorá sa svojho času o tomto filme rozplývala v autobuse. Tak som si ho pozrela. A ... komédia, ktorá sa snaží hrať na horor, a tak šialená myšlienka, že to vlastne muselo zaujať. No nie mňa. I keď, z čisto teoretického hľadiska, nebolo by na škodu, keby sa svetom potulovala dievčina schopná svojou vagínou ničiť pýchu sexuálnych delikventov ... ()

dan4815

Horor a komedie u jednoho filmu vždy zavání problémem. A také že ano, tento problém se jmenuje zubatá vagína. Asi to mělo pobavit, což se nepovede snad ani u jedince s nastřelenou hadicí heroinu v tepně. A horor? No to už vůbec ne, i když... jak se to vezme. Horor to bylo dokoukat, na druhou stranu jsem dal dvě hvězdičky za chybou snahu o vtip i horor. Myšlenka je taková. Jste chlapec podivně neinformované dívky v oblasti sexu, jakmile se jí už jenom nelibě dotknete, začne se jí v kalhotkách něco dít. I přes váš strach chcete, aby vaše panictví bylo již minulostí. A tak se dotknete i někam jinam, než na ruku. No, najednou máte prsty v piči, a to doslova. Prsty jsou ještě fajn, když jste byl natolik odvážný tam strčit penis, dozajista byste si toto již nečetl. Ve spojení s její feministickou myslí a oblibou v panenství je útok vagíny ještě umocněn. Což o to, autoři jasně tento koncept filmu nebrali vážně, ale i s tímto vědomím bych na to nemohl kouknout znova. Na to mám ještě moc veliký penis. ()

DAVID.LOPAN

Horor? Ani náhodou. Komedie? Jestli ano, tak je na tom můj smysl pro humor už hodně špatně. Herci? Až na hlavní představitelku velice špatní. Tohle je flim ala osumdesátá léta, ale postrádá onu lehkost a "pikantní špatnost" osumdesátek. Tohle je jenom obyčejně špatné. Přesto sem se díval až do konce, protože jsem chtěl vědět jak se mladá dívká vypořádá se zubatou vagínou a kolik skalpů odsekne. Ono je to vlastně celé o dospívání...10% ()

sedlo03

Nápad, který kdyby se dostal do správných rukou, mohl obohatit celou lidskou rasu. Takhle je z toho jen lacině odfláknuté Béčko, které si ani nezaslouží to jedno zhlédnutí. Velmi sem se u toho nudil. ()

arcticsky

Rotvajler s penisem v hubě....Docela pestrá směska komedie, hororu a erotiky. Filmu škodí pomalý rozjezd v první třetině, ale zhruba od 30 minuty to začne být "zajímavé". Velkým kladem je pohledná a schopná představitelka hlavní role.... ()

Aluminium

Skôr komédia ako horor. Jediná strašidelná vec na tomto filme bol výraz, ktorým nás občas potešila Jess Weixler. Nemôžem tomuto filmu odoprieť originalitu, pretože medzi horormi, ktorými nás teraz statočne kŕmia, určitým spôsobom vyniká. Aj keď predstava ozubenej vaginy (vagina dentata) je celkom bizarná. ()

Razer

Na tomhle filmu mě nejvíc pobavila věta v titulkách No Man Was Harmed in the Making of This Film. Jinak to bylo extrémní béčko, možná céčko:) Nápad zajimavej, ale realizace se mi moc nelibila. Hrozný herecký výkony, trošku se to zlepšilo, když si hlavní hrdinka uvědomila na konci filmu svojí sílu a začala si to úžívat:) 30 %. PS: Snad nejvíc mě rozčilovaly chladící věže, ze kterejch šel černej dým :D ()