Dealer III

• Česko Dealer III (viac)

Fanúšikovia Sopranovcov musia vedieť: Filmy trilógie Dealer Nicolasa Windinga Refna majú to najlepšie z blízkeho a osobného zobrazenia každodenného gangsterstva – a nemusíte vidieť žiadny z nich, aby ste pochopili ďalší. Tretia a najlepšia časť série sa zameriava na srbského drogového kráľa Mila, malého zlodeja v pôvodnom filme. Okrem toho, že pripravuje večeru pre 50 hostí na oslavu 25. narodenín dcéry Mileny, pripravuje aj komplikovaný obchod s drogami. Keď namiesto heroínu dostane 10 000 tabletiek extázy, Milo je z novej drogy zmätený a zavolá bývalého bodyguarda a súčasného reštaurátora Radovana, aby mu pomohol. Refn nakrútil nervózny, pohlcujúci film, ktorý sa hrá ako celovečerná verzia paranojou presiaknutej scény varenia cestovín z filmu Mafiáni od Martina Scorseseho. (Film Europe)

snowman

Určitě nejlepší díl trilogie. Od začátku jste vtaženi, postupně víc a víc semleti, a nakonec pomačkaní vystříknuti jehlou injekční stříkačky na špinavou zem... Jen doufám, že si ze shlédnutí (nejen) mladí lidé vezmou patřičné poučení! ()

Saprofag

Tak konečně mám za sebou i trojku a jde se hodnotit. Tento díl je ze všech takový nejvíce v klidu. Ikdyž se ke konci dočkáme ledasčeho :D, což tady ale už mrtě lidí prozradilo (z čehož mi je na blití pánové a dámy!!!!)! Předchozí díly více tlačili na pilu a byly více bezútěšné. Tady to samozřejmě také nechybí, ale už to není takovou měrou. Není tam ta všudypřítomná absurdita chování některých postav, ale i tak to bylo opravdu dobré! Milo je sympaťák a Zlatko Burič, který ho hraje, je luxusní! Jeho střídání nálad, zmatenost, vtipkování, nasranost!, klid?, absťák atd., to nemá chybu. jen trochu konec zamrzel, ale na druhou stranu .... Pěkných osmdesát procent. Ty ryby radši sebou :D. ()

Epco

Vyvrcholenie Dealerskej trilógie dosádza do hlavnej úlohy Mila. Srbského bossa Kodaňskej drogovej scény. Do tretice sa opakuje šablóna príbehu kde hlavný hrdina je okolnosťami postrkovaný do situácie z ktorou sa nevie vysporiadať a reaguje skratovo. Tento krát sa Milo dostáva tam kam kedysi svojím nekompromisným prístupom dostal napr. Franka z časti prvej. A vzhľadom na to že už má tiež nejaký ten vek a heroínu si užíva tiež v miere nie malej snáď prvý raz v kariére zisťuje že nestíha. Našťastie je tu však starý kamarát Radovan a tie ešte stále vie kedy nastáva čas vytiahnuť so skladu igelit, kladku a vaničku. ()

Mukade

LOL, návod s nuansami ako sa zbaviť mŕtvoly :)) ............... noo, musím jednu hviezdu stiahnuť kôli príliš otvorenému, nedokončenému deju. Albánsky šéf žil ďalej... Vlastne Milo zabil len dvoch nepodstatných ťuťmákov (+ toho jedného , Kinga, ktorého vlastne neprávom), to je čo za koniec ()

TommyLee

Závěrečný díl trilogie, kde hraje hlavní roli dobře známý Srb Milo, který se díky nepovedeném kšeftu dostane do pěkných sraček a jeho trpělivost má jen určité meze.... Další skvělý herecký výkon, skvělý příběh, za mě 5 hvězd. ()

Ms.Spock

Gastronomický průvodce kodaňskou periférii...Krásné temné završení vynikající trilogie - Zlatko Buric je v roli stárnoucího unaveného narkomana potácejícího se vlastní noční můrou naprosto strhující. Být drogový baron a restauratér je zkrátka někdy náročné. I přesto - nebo právě proto - že víte, že na každou svini se vaří voda... ()

rengers odpad!

Příběh je nudný a bez nápadu. Zápletka rovnající se hledání ztracené tužky, kterou hledáte hodinu a půl. A k tomu ta řezničina, kuchaný člověk ve stylu zabijačky, dobrou chuť. ()

Mate0

Hodně povedená trilogie o drogách a mafiích ! opravdu skvělé a každý díl stojí za to !a jako vždy Mads Mikkelsen výborný a Zlatko Buric také výborně zahrál !! ()

KcarlosK

Tak do třetice konečně koukatelně. A konečně to má i nějaký příběh. Milo a Rado v akci jako filmová lahůdka pro úchyly, mezi něž se počítám. Nicméně stále Refn v nejhorším světle slova smyslu. ()

Tempter

Prostě rejža dostal kdysi na školním záchodku od nějaké balkánské partičky na budku a od té doby ne a ne se s tím vyrovnat. Bohužel toto hluboké trauma se mu přeneslo i do jeho tvorby. Kdyby aspoň výsledkem byly nějaké zaznamenání hodné autoléčitelské pokroky, pochopil bych, proč filmový svět "obohacuje" tímto zvráceně ponižujícím vykreslením balkánsko slovanského světa. Světa plného násilí, tuposti, středověkých rodinných pout a naprostých debilů. Ale bohužel, každým dealerem se diagnóza robitého předpubertálního frňáku jenom prohlubuje. Nebýt těch pár nechtěně černohumorních scének, kterým jsem se od srdce zasmál, dal bych odpad... Jebem Ti materi, či jak to bylo, rejžo. ()

Tereza11

Opravdu mistrovské finále povedené triologie...Atmosféra je hutná...příběh rozebírá tentokrát Mila a jeho psychické strasti....hudební tony jsou ponuré a depresivní přesně v ten správný čas.... ()

onevoice

Jednoznačne najlepšia časť z trilogie o kodaňskom podsvetí. Milo po vedľajších úlohách predošlých častí absolútne topka postava. ()