Brennan (Will Ferrell) a Dale (John C. Reilly) jsou dva dospělí flákači, kteří se nemají příliš v lásce. Po svatbě svých rodičů jsou nuceni žít pod jednou střechou. Neustálé soupeření, souboje o televizní ovladač a vzájemné pošťuchování obou nedobrovolných sourozenců ale postupně manželství jejich rodičů rozbíjí. Právě v tu chvíli však tohle nevyzpytatelné duo připraví šílený plán, jak je dát znovu dohromady. Film Bratři z donucení od tvůrců filmů Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec a Zprávař: Příběh Rona Burgundyho je úžasně zábavná komedie, která dokazuje, že k úspěchu není potřeba ani mozek, ani talent. I když, kdo ví… (oficiálny text distribútora)

Torgal

Typická ferrelovská "dementnosť", ale tentokrát prevažne trápna ako zábavná. Obe hlavné postavy som si veľmi rýchlo znenávidel, lebo sú natoľko debilní až to prekračuje všetky hranice zábavy. Samozrejme je tu veľa zábavných vecí, ale ten lobotomistický cejch to všetko prebíja. 4+/10 ()

PlutisMovie

Naprostá šílenost, kterou člověk musí brát s nadhledem a užívat si humor Willa Ferrella. Originální námět, fekální vtipy a Will Ferrell, to je to co udělalo tuhle komedii tak dobrou. Zasloužených 65% "Tohle je dům plný studovaných doktoru... Ty nejsi doktor Ty si velkej tlustej kudrnatej zmrd!" ()

tranquill

"Dereku, víš, co zabere na bolest v rameni? Nakopat ti prdel!" Klasická Ferrelovina. Takže vtípky i trapárny, tentokrát asi na stejné úrovni. Ale závěrečná bitva byla parádní 😁 "Neztrácejte svýho dinosaura!" ()

Alexandre

Tahle komedie byla většinou tak trochu přitažená za vlasy. Ano, místy jsem se smíchy popadal za břicho, ale drtivá většina scén mi svým suchým humorem lezla krkem a už jsem si jen říkal, kdy to skončí. Zdlouhavé, nudné, bezdějné, přesto by se tam pár dobrých fórků našlo a myslím, že milovníci ztřeštěných komedií by určitě zklamaní nebyli. Já ale přes 40% nepůjdu. ()

Lumberjack

Dva moji nejoblíbenější herci v jednom filmu - super komedie, tuny hlášek i odrovnávajících scén ! Viděno (několikrát) v originále i s (hodně povedeným) českým dabingem... ()

teddinka1

Když víte, co vás čeká a nic neočekáváte, tak se pobavíte. Pár hlášek je nezapomenutelných :D Doufám, ze se moc nevrtis, protože ti strcim pastičku mezi nohy. Je mi, jako by mi spicku penisu osvitil blesk. // to je tak debilni, az je to vtipný ()

BaronX

Hustý ... kam na tyhle nápady choděj??? :-) Skvěle jsem se bavil a závěrečná řež s asi padesátkou dětí, tak to byl už totální úlet. Všichni herci se skvěle doplňují, zápetka filmu nenáročná leč vtipně napsaná a snad ještě lépe zahraná. Kéž by se točilo více komedií jako je Step Brothers. ()

Pedro.p

Místy příliš ukecané. Místy s humorem vážně přeťápli, ale věřím tomu, že se tohle leckomu líbí. Nicméně jsem se sám u lecčehos nasmál a z druhé strany mne z některých věcí i zamrazilo (oba hlavní hrdinové jsou evidentně nemocné osoby, v náznacích nám tvůrci filmu tento fakt sdělili i ukázali). ()

markyzgero

Já vim, tohle neni pro každýho. Ale já si prostě nemůžu pomoct. Ferrellovskej humor, oscilující mezi totální stupiditou a až antickou, humoristickou genialitou prostě uznávam. Ano, je to infantilní. Nejednou mi to připomnělo mojí noční můru Fantozziho...a má bejt? Ferrell má přesah i když zpívá Bocelliho, ir jeden zrzavej ()

Looka

40% Párkrát jsem se zasmál - doslova. Natěšen z Volte mě! jsem očekával další příval nekorektních vtipů, místo toho se mi dostalo vrchovatě trapnosti a nudy. ()

departed

Tohle bylo za trest. Jak je možný, že jsem si to vůbec někdy pamatoval jako dobrou komedii? Nevěřil jsem, že dám za devadesát minut tolik facepalmů. A ta jedna hvězda je za to, že jsem se čtyřikrát zasmál, z toho dvakrát to bylo pouhé pousmání. ()