Největší příznivci slavné ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi. Píše se rok 1998 a blíží se premiéra filmu Star Wars: Episoda I. Pro partičku fanoušků Hvězdných válek je ale tahle první epizoda víc než jen film. Je to cesta, po níž se ubírají jejich osudy, je to jejich vzor, sen i životní náplň. Ještě před plánovanou premiérou však jeden z nich zjistí, že je těžce nemocný a s největší pravděpodobností se slavnostního uvedení nemusí ani dožít. A tak nezbývá než se sebrat a vydat se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch. Podaří se jim přemluvit George Lucase k soukromé projekci ještě před oficiálním datem premiéry? V americké dobrodružné komedii hrají Sam Huntington, Chris Marquette, Dan Fogler, Jay Baruchel ad. (oficiálny text distribútora)

markyzgero

je to píčovina, je to nesmyslná hovadina. navíc bych se spíš přiřadil k trekkies...i tak mě to neuráží a ten film beru jakožto poctu všem fans. voyager našich myšlenek už dávno vzlétl, navzdory všem těm kravinám... ()

Bezda22

moje hodnoceni je mezi 3 a 4 hvězdičkama. nebudu to dlouho okecávat. na 4 hvězdy mě to tolik nebavilo a na 3 si myslim, že je to akorát. každopádně 60% ()

stephano

Za celej film mi nepřišla jediná scéna ani trochu vtipná. A to tam hrají herci z the office, my name is earl a dalších usa dobrejch seriálů. Ten idiot Seth Rogen, zas ukazuje jako moc nevtipny prase tlusty to je. Musim souhlasit, že je to prostříhaný uplně bez smyslu. Ale co mě úplně vytáčelo celou dobu, byli všichni 4 hlavní herci. To je děs jak někdo tak dementní bez talentu bez smyslu pro humor, může bejt komediální herec jako tyhle hovada. Odpad to neni díky pár cameo vsuvkám. ()

jafuska

tak co k tomuto filmu mám tak napsat? nuda , toto je další film pro náctileté, ale pro dospělé? to si snad už opravdu dělají legraci ()

Saul_Hudson10

Neuvěřitelně jsem se bavil. Scéna konfrontace fanoušků SW vs. ST byla zkrátka dokonalá. Několik zbytečných scén (např. striptýz v baru) se dá odpustit. Po závěrečných titulkách jsem dostal hned chuť pustit si kompletní ságu Star Wars. ()

kubas369

Ale jen kůli tomu, že jsem velký fanda Star Wars jinak bych uvažoval i o odpadu. Pro diváka, ktrerý neholduje Star Wars nebo Star Trek naprosto ztráta času a pro zbytek asi platí názor, že by to přeci jenom mohlo být lepší že? "Nikdo nebude říkat, že Han Solo je zmetek!!" ()

Anethora

Při sledování tohoto filmu jsem celou dobu byla v přesvědčení, že je to jedna nejlepších geek komedií, kterou jsem viděla. Posledních pár minut mi tento pocit ale úplně rozbouralo...Kdyby Newman při natáčení pochopil, že smrt jednoho z hlavních hrdinů na rakovinu se prostě do komedie nehodí, myslím, že by měl tento film na csfd o pár procent vyšší hodnocení. /65% ()

Budisovie

Fakt iba pre fanúšikov. Ako na očakávanie v tejto komédii nebolo veľa dobrých miest, skôr by som povedal, že tam bolo veľmi veľa zlých a hluchých úsekov. ()

Sholi

Čekal jsem tedy něco mnohem lepšího. Úpřímně jsem se zasmál asi 2x ...zbytek filmu jsem si přál, aby se to konečně rozjelo. Pokusy tam byly, ale to je vše... ()

DooM94

65% Je to velmi příjemná komedie... :DD Sice "malinko" přehánějí... občas.... ale bylo to vtipný. Jo a HAN SOLO neni hajzl. :DD ()

dalibor.durcak

Co mi film dal? Důvod k přemýšlení zda jsem více Trekkies nebo fanda SW. A odpověď nemám. A jelikož mám rád oba fandomy film jsem si užil, ačkoliv jsem si od něj sliboval malinko více a pořád jeho shlédnutí odkládal až bude ta ideální doba...No a taky mi dal důvod k přemýšlení, jaké to pro tvrdé ultras fandy SW muselo být před premiérou první epizody...A co když se jim pak ten film úplně nelíbil? 65% ()

adamix

Až na scény Star Wars vs. Star Trek medzi nerdmi je to totálny kravina, na ktorej sa nedá zasmiať. Ani Rogen to nezachránil ani cameá z oboch legendárnych sérii. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013