Po stopách svého slavného krajana, francouzského tvůrce hororů Alexandra Ajy, a velmi specifických a krvavých italských giallo filmů se vydalo režisérské duo Alexandre Bustillo a Julien Maury. A jejich vynikající hororový thriller z roku 2007, který byl oceněn na mezinárodním filmovém festivalu Sitges, je skutečně určen jen otrlým povahám. Hlavní hrdinkou je zde těhotná fotografka Sarah, které se jednoho deštivého dne po vážné dopravní nehodě zhroutí celý svět. Ona sice ze zkroucených plechů nakonec vyvázne živá, a dokonce i plod, který nosí v těle, je podle doktorů nezraněn, zato její životní partner Matthieu zaplatí tragický incident životem. A ani o čtyři měsíce později, v čas Vánoc, není Sarah s touto životní ztrátou smířena. Během jedné ze svátečních nocí krátce před porodem se ale odehraje událost, která její pohled na svět změní. Jejím poslem je zoufalé zabušení na dveře, za nimiž stojí neznámá žena tvrdící, že sama právě prožila vážnou dopravní nehodu a potřebuje si zavolat. Zakrátko je jasné, že její příchod rozhodně není náhodný. Tato osoba přišla do domu ubližovat a prolévat krev. Je to ďábel v lidském těle a vyčerpaná Sarah nemůže doufat, že někdo uslyší její volání o pomoc. (oficiálny text distribútora)

Andilek111

Dechberoucí a napínavé, tolik krve jsem ještě v žádném filmu neviděla. Tento film vás připoutá v křesle, zatnete nehty do opěradel, popřípadě se do nich zakousnete a "jedním dechem" shlédnete ten běs, co se tam děje ... Je to ten druh filmu, kde budete na hlavní hrdinku řvát: "Dělej!" "Utíkej!" "Pohni!" Film slibuje neopakovatelný hororový zážitek a vyvolá ve vás spoustu emocí jako: napětí, strach, hnus, lítost, ... Pravý klenot pro milovníky hororů. ()

pyzma84

Film ako stvorený pre nastávajúce mamičky. Tá radosť z dieťaťa, bezbolestný pôrod a príjemná dula. Zvraty vo filme sú vynikajúce, očakávala som úplne iné ukončenie. Po dlhej dobe výborný film. ()

baronGrga

Čtyřmi slovy: za hranicí dobrého vkusu. À l'intérieur tak neochvějně vítězí na poli nechutnosti a zvrácenosti, že jej málokterý film může předčit. Přestože všechny ty chirurgické hrátky s nůžkami či vlasovou jehlicí uzemní jednoho dříve, než by stačil říct "odporné", řeč je tu především o zvráceném nápadu strčit do role oběti těhotnou. Vzhledem k tomu, že tady vůbec nejde o to, co se děje "uvnitř", je to zkrátka jen prvoplánová, nevkusná provokace. Za formu 90%, za obsah 20%. ()

ciapok

extrémna hlúposť. nefunguje tu nič. pozliepané americké druhotriedne trilero-horory; vizuálna hrôza je zosmiešnená stupídnymi nelogizmami s evidentným nedostatkom poznatkov z anatómie, fyziky, psychológie... ()

danny79

Drsne sceny, ktere na me svou absurditou a brutalitou pusobily spise komicky. Presto bych film slabsim povaham nedoporucoval, protoze krve tu tece dost. Bohuzel jsem postradal hutnou napinavou atmosferu a snimek na me spise pusobil jako drsnejsi cerna komedie, ktera po vetsinu casu byla vcelku povedena, ale v zaveru scenarista prestrelil a kvalita klesa. ()

Morrigen

Nevím, kde tu atmosféru, jež je zmiňovaná v každém druhém komentáři, všichni vzali. Pro mě to byla hodina a čtvrt strašného utrpění a dokoukala jsem to jen kvůli tomu, že jsem očekávala jakousi pointu. Leč nestalo se. Psychologie postav je nulová, což je u mě vždycky malé mínus. Ovšem ve snímku, kde je životem zkoušená těhule a přímo se to tedy nabízí, je to tentokrát mínus jako hrom. Neuvěřitelně hloupé chování postav - policisty počínaje a hlavní hrdinkou konče a některé vražedné scény jsou snad ještě tupější, než ty nůžky. Ani hudba tomuhle snímku nepomáhá a ty řezavé zvuky u každého prolévání krve doslova drásají uši. Ale zase abych nebyla moc kritická - finálová scéna je pěkně brutální a zadrnkala na tu správnou strunu. Ke cti mu budiž také to, že si tenhle snímek prostě nehraje na nic víc než ve skutečnosti je a nesnaží se předat dál do světa žádné stupidní poselství. Nechystám se to ještě někdy vidět. ()

entokr

Když pominu veškerou debilitu tohoto fimu a i na to, že jsem holka ocením vyžití v karmínové záplavě, která se mi jako jediná líbila, za nic nemohu dát vyšší hodnocení. Ne snad kvůli dabingu, protože to by mi muselo cákat na maják, abych hodnotil perla group narozdíl od filmu, který s touto organizací nejspíše poďobaných puberťáků nemá, co dělat, ale kvůli absolutnímu přešlapu, když tam z ničeho nic připojili zombie cop. :D Jako sorry, ale po tom všem už tohle bylo opravdu moc. Zombie miluju a jsem jejich fanynka, ale to, že si jeden odběhl od natáčení walking deadu, aby policejním pendrekem přetáhl jednu těhuli po pupku, to už je hard core i na mě. :D Francouzský původní znění je fajn a český dabing mezi námi neexistuje, a pokud jo, vězte, že fakt ...jakoby radši ani nebyl. Do kelu s tím, byla to fajn jízda škoda toho zombíka, nebejt něho dám tomu snad i 3 hvězdy a debilitu všech lidí snad i svedu na kouření mariány a zametu ji pod kobereček. ()

pravda1

Tak tento film rozhodne nedoporučujem tehotným a maminám.A rozhodne slabšie a citlivejšie povahy tento film vynechať pretože pre nich to môže byť ako sa vyjadril POMO nedopozerateľná hrôza.............rozhodne vcelku silná kávička.... ()

bosch02

3 hviezdy dávam kôli snahe šokovať. No demencia, nuda a otáznikový zombík k záveru filmu zbytočne zhadzuje film do pocitu že "ukážeme Vám čo sme schopný natočiť " ()

BigJohn02

U tohohle filmu jsem opravdu trpěl. Dostala se ke mně totiž česká verze, jejíž český amatérský "dabing" spočíval v předčítání textu těžce postiženými absolventy zvláštní školy, takže mě to od začátku hlavně sralo... Příběh banální, zdlouhavý, vražedkyně až odpudivě hnusná, policajti na úrovni Byl jednou jeden polda. Nebýt těch krvavých cákanců, tak de facto sračka. Úplně z toho čiší, že to autoři za každou cenu chtěli natáhnout přes 80 minut, i když i hodina by byla moc. Jako parodie za **, ale dělat z toho bůhvíco jen proto, že je tam obětí "těhotný člověk"? ()

Kaylar

Masakr nebo jatka zdaleka nevystihují to, co je v tomto filmu k vidění. Je to zvrhlé, hrůzné, nelidské a nechutné. Navzdory tomu film nepustí diváka ani minutu ze svých osidel a donutí ho chvílemi až nedýchat. Upozornění v obsahu filmu, že je určen skutečně jen pro otrlé diváky, je zcela namístě. Jen pro ty, kdo mají nakoukáno hodně a snesou litry stříkající krve a explicitně zobrazenou několikanásobnou domácí zabíjačku na různé způsoby. ()

elho_cid

Celou dobu jsem doufal, že pointa filmu nebude tak hloupá jak to vypadá a zklamal jsem se - závěr byl předvídatelně hloupý. Na to jak scénář celou dobu kroutil logiku a uvažování postav do absurdna, jan aby z banálního nápadu vyždímal co nejvíc krve, jsem čekal alespoň nějaké překvapení. Ale ne, úpadek francouzského filmu žádné překvapení není. ()

lineker

Tohle nejsou brutální bezduché sračky. Inside jsou esenciální, art horor, kde každá kapka krve má svoje nezastupitelné poslání. Jak jinak si vysvětlit fakt, že na tu opravdu bezbřehou brutalitu si nakonec zvyknete a nejvíce vás i přes ty hromady zdevastovaných bude zajímat jak to všechno dopadne. Fais le France. ()

blexster

WTF něco je tu špatně. Mraky krve, hora mrtvých a psychopat za rohem s nedozírnou atmosférou, ale tady všechny + končí. Pomine-lemy fakt že hlavní zbraní byly nůžky že poldové sou tupý jako vtipy o nich samotných, je zpracování a celkový příběh tak na ****** že hodnocení nemůže být jiné než právě takové jaké je. ()

xladik

Delate si prdel s tim hodnocenim? Tyvole hloupejsi "horor" sem nevidel. IQ zucastnenych je neco mezi prvokem a řasou. Pan "vehlasny" verbal zde ukazal svou inteligenci. ()

Dalajlada

Hodně brutální a hodně krvavé. Finále bylo ještě o kousek brutálnější než celý film. Atmosféra byla hodně skličující a efektně vybudovaná. Elektronická hudba a efekty po čas filmu byly podivné a nějak se k filmu nehodily, ale závěrečné piáno to dokonale zazdilo. Pokud by hrálo během filmu, tak by to prostě nevyniklo a dáno pouze na závěr vytvořilo ten správný dojem z filmu. ()

Francouzský řezník se vrací

Francouzský řezník se vrací

09.11.2014

Roku 2008 světové festivaly „terorizovala" trojice brutálních hororů z Francie, díky které se dokonce začalo mluvit o jakési nové francouzské hororové vlně, v článcích občas nazývané „new french… (viac)

Remake Hellraisera bude krvák

Remake Hellraisera bude krvák

30.10.2008

A zřejmě pořádný. Díky alespoň za to. Nemá smysl sténat nad przněním další hororové klasiky. Poslední sequely už ji zprznily tak, že alespoň pokus o návrat k duchu původního filmu může Pinheadovi a… (viac)