Horor sa skladá z dvoch poviedkových príbehov, v ktorých hlavní protagonisti stoja tvárou v tvár samotnému zlu. "Búrka": Skupina študentov čaká v dome na koniec silnej búrky. Odrazu, v najväčšom vetre a lejaku, zaklope na dvere cudzinec hľadajúci prístrešok. Študenti ho pustia dnu, ale cudzinec sa správa čoraz zvláštnejšie. Z minúty na minútu je búrka preč, no vraždenie ešte len začína! "Karma": Štyria bankoví lupiči a násilníci pochopia, že existuje aj niečo horšie a nebezpečnejšie, ako sú oni. A tiež to, že si za peniaze nemôžu kúpiť všetko, ani slobodu, ani svoj život. Čaká ich ozajstné peklo! (ricci.s)

Rathalos

Pribehy z temnoty je horor skladajuci sa z dvoch poviedok,ktore avsak nestoja za vela,prva ma takmer unudila k smrti,bola velmi slaba,ta druha bola predsa len o nieco lepsia,ale tiez sa jednalo len o podpriemer,cize suma sumarov sklamanie,dve hviezdicky su az az...:-) ()

vlado90

No vidim že to ešte veľa ľudí nevidelo.Je to celkom dobre spravený film s dvoch príbehov ktoré viac-menej súvisia a hlavne ten druhy stojí zato určite odporúčam pozrieť. ()

moviefan4

Do cela fajn horor, takéto poviedkové môžem. Takže vo filme boli dve poviedky Karma a Búrka. Karma: Do cela fajn horor ktorý mal dobrú atmosféru a fajn hercov. Každý z nich mi sedel a scenár bol tiež fajn. Jedine mínus tejto poviedky bola pointa, ktorá sa stále viac a viac strácala a tiež tak aj logyka. Dávam jej 2* z 5*. Búrka: Toto bolo už o trochu lepšie než Karma ale tiež to nebolo najlepšie. Tato poviedka mi sadla viac lebo mala lepšiu hororovú atmosféru, fajn hercov a dobrý scenár. Jediné čo mi nesedelo bolo to že neukázali krvavú Mary pri každej vražde iba pri konci. Dávam 3* z 5*. Film som hodnotil takto 10*-5*=3*. ()

brasek

Škoda času sledovaním tohto snímku. Poviedka Karma je absolútna pod úroveň, poviedka Búrka je mierne podpriemerná psychodráma bez nejakého významu. ()

uprchlice

"Příběhy z temnoty" mě opravdu pobavily. Začalo to přímo otravným a užvaněným (ač hezkým) černochem, který neumí zavřít hubu! Bla, bla, bla... Jeho úvod bych přeskočila :D Máme tu první příběh "Karma". Parta negrů (zase bych si vybrala ) podniká (teda aspoň se snaží) akci nazývanou Vyloupepení banky! :D No, než se vykecaj, tak to chvilku trvá, ale nakonec se akce stejně nezdaří... Jeden z nich je zraněn a musí prostě z kola ven! No kluci jedou a jedou a najednou se jim porouchá auto a zrovna u toho domu... Náhoda, že? Ten zraněnej musí umřít a stane se tak...? To neprozradím! Jdeme dál! Teda jdeme do toho domu. Kluci si chtějí zavolat, ale... Má to jedno velké ale... Končí to pro ně hodně špatně (jasně, že smrtí ) Proč? A co z příběhu nakonec vyjde? To taky neprozradím. Jen chci říct, že příběh se vleče a je celkově nudný (až brutální), i když jenom na konci a na chvilku! A moji drazí (neoblíbení) známý jsou hlavním důvodem té šílené hrůzy a nesmyslnosti, co příběh doprovází! Jdeme na jinou metu. Je tu druhý příběh "Bouřka". O něco lepší, než černí přátelé. Co se dá dělat! Máme tu partu (naprosto) znuděných puberťáků, co jsou znudění vlastním životem! Abych šla k věci... Rozhodnou se vyvolat Krvavou Mary. Blbost, i když dost zajímavá a pak i strašidelná! Aby to fungovalo, musí všichni bejt střízlivý a vážný! Jinak to nefunguje! Říct jméno 6x a před zrcadlem, to už není, tak složité, když máte všech pět pohromadě! Puberťáci to risknou a jdou do toho! Jedna vražda, druhá vražda, třetí... Né! To bych předbíhala! Nejdříve se na scéně zazvoní klaun, trochu rozmazanej od svýho makeupu, ale jinak neni nebezpečnej, ovšem v podání čokoládově sladkého "Candymana" , kterýho hraje Tony Todd (kdo neviděl Candymana nepochopí ;) ) :* ♥ Vyděšení puberťáci z něho mají až hrůzu! Nedivím se! Ovšem on není až taková hrůza jako hrůza, která zazvoní na dveře. Všichni jsou rádi a jásotem skáčou do stropu. Sice je to policajt, ale já mu nevěřila ani pozdrav (zvláštní pohled, divný jednání i chování) Prostě divnej maník! Jenže právě on najde první mrtvolu... A je to v háji! Podezřelý? Všichni! Šance na přežití? Nulová! Hádky, obviňování. Hlavní podezřelý? Klaun! Ach jo! Vždycky to schytaj nejvíc libový týpci! To není vše. Umírají další! Klaun je zatčen! Konec je děsivý! Sice policajt to schytá, ale co chudák klaun?! Ten byl jen ve špatný čas, na špatným místě! Nikomu nic neudělal a stejně...! No jo! Tak to prostě v horrorech chodí! Ti nejlepší jsou považováni vždy za ty špatný a naopak. No a pak nemaj v horrorech umírat lidi! No nic klaun je kaput! Konec příběhu! Jako sladký konec tu opět máme toho nesnesitelnýho (ač hezkýho, můj názor se nemění ) černocha, kterej doslova mele sra*ky a mě z něho bolí hlava! Opravdu jsem ráda, když zavřel hubu. Mohli z toho udělat aspoň komedii a někdo mu mohl ukousnout hlavu :D Celkově "Příběhy z temnoty" hodnotím jako průměrný a snesitelný kousek, kterej pobaví a neurazí! Jen ho trochu zkazili tím, že oba příběhy jsou propojeni a špatný je, že jen jednou osobou, takže by vůbec nevadilo, kdyby nebyly propojeni vůbec, jelikož filmu to hodnocení nelepší, ale spíše sráží. No to už je stejně jedno, páč film je už dávno natočenej, takže to řešit nebudu. Co si tvůrci upekli, to si taky snědli, ale je fakt, že hodně velký kousek zbyl ještě na talíři... ;) () (menej) (viac)

Little_Sawy

Karma mě bavila tak na půl, skuinka negrů prepadne banku a při prchaní se jim skazí auto které vypovedá službě benzínu zrovna při baráku ve kterem je rodinka cáklejch kanibalů, který si hodlají zlupnout na černém masíčku. Nič moc ..druhej příběh zvanej bouřka, mě přesvědčil mnohem více, škvadra přátel která se rozhodně vyvolávať Bloody Marry, jenomže na návštěvu nepřijede jenom Marry, ale i Klaun a polda. A začnou jse objěvovať náhle vraždy tínejdžrů..vrahem je tedy, Klaun, Polda, některý z tínejdžrů nebo šilená zvrácená báchorka o Krvavé Marry? ()

peppe

Ale jo, dobrá práce, dva filmy v jednom :)) lehce to na sebe navazuje i když je to každý z jinýho soudku. Až na ten lekavej konec to docela šlo. Za 3. ()

JARDAHONDA

V první části filmu nazvané "Karma" se čtveřici gangsterů vymkne z rukou jejich loupežný plán a tak na útěku z penězi hledají pomoc u neznámých lidí, což se jim stane osudným. Ve druhé části filmu s názvem "Bouře" se pětice mladých lidí pokouší vyvolat ducha Krvavé Mary a hned v zápětí začínají události nabírat děsivý spád. Když se objeví první mrtvola, jsou z vraždy podezřelí všichni. Vrahovi, však jedno mrtvé tělo nestačí.. Tak bych ve stručnosti definoval v celku dva solidně postavené horory, které ocení i nenáročný divák a milovníci béčkových snímků.. ()

pyzma84

Jedna úbohá predvídateľná trapošina.... Prvý príbeh Karma naviazaný na druhý s názvom Búrka.... Pre mňa úbohé a predvídateľné, dialógy mizivé, herci ako z divadla a kamera zaseknutá v 80tom.... ()

kucoteam odpad!

Chaba napodobenina Tales from the crypt, ktoremu sa tento ceckovy nepodarok nevyrovna v nicom, ale vobec v nicom. Zbytocne stravena hodina a pol. :( ()

Wiceman

Asi nejsem cílovka tohohle hororu. Dva strraaaašššššideeelnýýýý příběhy v jednom a oba jsou tak blbý, až mi za herce bylo trapně. Jsou i lepší filmy pro černochy. Tohle mezi ně nepatři. Nejprve tu máme bandu děsně hustopřísnejch gangsta nigga shit 4 life a bandu ,,vidláků" no a na závěr tu máme klasickou ,,národnostně korektní" vyvražďovačku, ve který učinkuje klaun/detektiv, policajt/sráč/podvodník a Bloody Mary. Ostatně za tu jedinou dávám jen jednu hvězdičku (šel z ní docela strach) zbytek zahodit, fuj! 1* ()