Rozvedená pětačtyřicetiletá Rosie je scénáristkou televizního seriálu pro -náctileté You Go Girl, pracně chytá výrazivo od své třináctileté dcery Izzie, a vůbec se snaží ze všech sil udržet krok s mladšími ve světě, který mládí tak nezřízeně a nekriticky preferuje. Její pořad ztrácí na ratingu, ale v pravou chvíli se objeví přitažlivý a šikovný mladý komik Adam, který by jej mohl zachránit. Navíc věnuje dosud velmi atraktivní Rosie  romantickou pozornost - což ji sice velmi lichotí a těší,  zároveň se však cítí být  vůči značně mladšímu (Adamovi je 29) muži v pozici nevýhodné a velmi zranitelné.  Kromě toho musí Rosie ještě bojovat s intrikami sekretářky Jeannie a řešit milostné problémy Izzie, který se právě poprvé zamilovala. Romantické komedie ale končívají šťastně, a tak se Rosie přesvědčí, že Adamův zájem o ni je opravdový, a dokonce díky němu získá novou práci poté, co její seriál jde definitivně do kopru. A když i Izzie dokáže získat pozornost svého vyvoleného, je všechno - aspoň pro tuto chvíli - v nejlepším pořádku... (TV Barrandov)

Vera2613

Veľmi príjemná komédia, ktorá ma bavila od začiatku do konca a z ktorej vyžaruje veľmi dobrá energia. Najviac ma asi bavila dejová linka s matkou a dcérou. Michelle Pfeiffer bola skvelá a na svoj vek vyzerá veľmi dobre, Paul Rudd je veľký sympaťák a ako som mohla vidieť, tak aj bavič a ešte malá a začínajúca Saoirse Ronan bola rozkošná. Tento film hodnotím na solídne 4* ()

PlysovyMacko

Priemerná romantická komédia o scenáristke , ktorá randi s mladším hercom. Páčil sa mi uleteny tanec Paula Rudda a úvodný komentár matky prirody. ()

mac000

Pár vtipných scén a dobře napsaných dialogů, ale jinak pomalý rozjezd a nevyhraněný vývoj děje - o čemže to vlastně je ? ()

Charlinka

Asi to bude tím, že jsem nedávno viděla film na podobné téma, ale nijak zvlášť mě tento film nezaujal. Jediný co snad tak dcerka s písní Ironic a Paul Rudd. Na něj mám slabost od doby kdy jsem ho viděla v přátelích. ()

frog.g

Nene, tak tohle by opravdu nešlo. Ani Michelle to nezachránila. Téma vztahu dvou věkově rozdílných lidí je sice zajímavé, ale v tomto případě se nebylo na co dívat. ()

Bilky

Priemerná záležitosť vrámci svojho žánru, ale musím priznať že Michelle je stale sexi a úloha jej sadla, no hviezda navyše je hlavne za predstaviteľku jej dcéry, slušné dialógy a fajn muzička. ()

veverysiak

Nad priemerom vyčnieva len talentovaná Saoirse a obdivuhodná príťažlivosť Michelle, inak je to dosť nesúrodé a klišéovité so značne násilným humorom, dvojgeneračné ľúbostné pobláznenie s takým potenciálom by si zaslúžilo oveľa kvalitnejšiu fazónu, takže 45%. ()

david666

Michelle má tady (téměř) 50 let?!!!! - ale nekecejte - ten film je určitě z 97 roku:-) Ale teď vážně - Michelle tady opravdu stojí za hřích a vůbec se nedivím Paulu Ruddovi, že je jí tak okouzlen. Jinak se jedná o pohodovou romantickou komedii, která neurazí i přes to, že je to klišé jak prase:-) ()

jessic

Konvenční komedie s otřelým scénářem o starší čtyřicetileté ženě a mladém milenci, ale bavila jsem se skvěle. Michelle Pfeiffer má šmrnc a vtip, Paul Rudd je sympticky ztřeštěný a inteligentní puberťačka v podání Saoirse Ronan doplňuje hlavní dvojku, mezi kterou to docela jiskří. ()

R.I.S.A

Romantika jako prase :) Normálně bych na to asi nekoukal, ale mladá mě donutila když sem to našel mezi matky dvdčkama :D Nakonec sem byl mile překvapen, hlavně malou dcerkou která tam byla fakt bombová :) ()

lada32

Druhý den jsem přece jen přidal hvězdu navíc.Možná byla šance z toho tématu stárnutí a věkového rozdílu, vytřískat víc.To by ale Michelle P. musela mít odvahu se víc shodit.Třeba ukázat,že už není taková kočka,ukázat i nějaké známky stárnutí-prostě tomu dát větší kontrast.Takhle se pohybovala dějem bílá jako smrtka,buď silně napudrovaná nebo nasvícená osvětlovači.Nevím.Z filmu jsem si zapamatoval výbornou taneční vložku Paula Rudda a perfektní dětskou roli malé S.Ronan.Hlavně konec jak hraje na kytaru. ()

dyjaska

Tak takto ne, přátelé. Paul Rudd v roli bezvýrazného, místy až odpudivého mladíka, paní Pfeifferová nevěrohodná ani při zohlednění všech polehčujících okolností žánru. A navíc to celé stále balancuje nad propastí prstykroutící trapnosti, místy bohužel bezúspěšně. ()

JB001

Vím, že dost nadhodnocuji, ale mně to prostě dnes sedlo. Pohodová letní komedie se skvělou Michelle Pfeiffer. Kdyby mi bylo 29 tak bych neměl problém se ve skutečnosti do devětačtyřicetileté Michelle zamilovat. No a dnes v pětašedesáti taky ne. Že je to komedie pro ženy nad 45 let? Nevím, možná, ale já se s lahví Chardonay výborně bavil... ()

Michelle loví mladší chlapy

Michelle loví mladší chlapy

13.02.2008

Po delší odmlce se loni vrátila na plátna kin, aby ukázala, že ještě dokáže hnout mužskými poklopci. Jo, a taky je pořád dobrá herečka ;-). V nadcházející romantické komedii I Could Never Be Your… (viac)

A „půvabné kosti“ získává...

A „půvabné kosti“ získává...

18.07.2007

Zapomeňte na Dakotu Fanning stejně to pro spoustu z vás bude úleva ;-). Nejzářivější dětskou (nebo spíš teen, je jí 13 a roste jako z vody) hvězdou budoucnosti bude irská dívenka jménem Saoirse… (viac)