Agenti FBI John Crawford a Tom Lone pri zásahu proti Jakuze mali zlikvidovať aj mafiánskeho zabijaka Sólistu. Ten však prežil a zavraždil nielen Toma, ale aj celú jeho rodinu. O tri roky neskôr John vyšetruje prípad, v ktorom znova figuruje Sólista. Prečo však zaútočil na vlastných kolegov z Jakuzy? Je možné, že zradil svojho šéfa Shira a pracuje pre jeho rivala, mafiána Changa. Získava pre neho drahé sošky koní, ktoré patrili Shirovi. John odhalí, že Sólistovi nešlo o likvidáciu gangstrov, ale o lúpež, pričom mu musela pomáhať polícia. John stretne Sólistu zoči-voči a zistí, že po plastickej operácii zmenil podobu. Do mesta prichádza Shirova dcéra, aby urobila v Jakuze poriadok. Sólista rozpúta vojnu medzi Shirovou Jakuzou a Changovým gangom. Medzi mafiánmi dôjde k veľkej prestrelke, do ktorej sa zapojí aj polícia. John prenasleduje Sólistu, ten však uniká. Teraz je však už jasné, že Sólista stále pracuje pre Shira a má za úlohu úplne zničiť Changovu rodinu. Zlikviduje Changa, ale jeho žena a dcér utečú. Zároveň zabije Shirových mužov, aby o tom nemohli hovoriť. Do mesta prichádza samotný Shiro a John vie, že jedine on môže Sólistu zastaviť. Preto ho informuje o jeho poslednej chybe... (TV JOJ)

Googlak

Vyšpekulovane to bolo v pohode , ... Ale dalo sa to ešte zlepšiť, ... Ale aj tak sa mi to páčilo a neviem, ... Prečo to tu ažž tak zle hodnotíte, ... určite si to tento film nezaslúži, ... Aj keď na tu myšlienku, ... A na tých hercoch ako Li alebo Statham je tu dosť malo akčných scén , ... Ale koniec ma dostal, ... Pravdupovediac Vôbec som to nečakal, ... Dávam 3* za film a 1* za Koniec ()

Baker

Docela nuda. od spojení Statham-Li jsem čekal nějakou větší nářez. A závěrečný souboj je jeden z nejhorších co jsem kdy viděl...:-( ()

KatanaCZ

A já navzdory všem těm kritickým komentářům mohu v klidu říci, že se film povedl, líbil se mi a to dost. Chvílemi jsem měl dokonce pocit, že se koukám na "akčňák" ze starých dobrých časů, kdy byl na vrcholu Van Damme a podobní. Příběh byl z počátku laděn tak, jak už to bylo nejmíň u 1000 filmů (hodný polda pátrá tvrdě po stopách vraha svého kolegy....), ale postupně jsem se nestačil divit. Statham hrál rázně a parádně jako vždy, Jet Li rovněž. Akce dobrá, má to myšlenku i "šťávu". ()

Radiq

No, akce je tam naládované jak v krevní sraženině v blížící se k srdci. Jinak celej film je prošpikovanej rychlejma střihama a zábleskama. Děj je celkem zbytečný sledovat - aspoň mě bylo celkem jedno, kdo je zrovna zabíjenej, a stejně se v tom celkem bobě orientovalo. Netuším, proč najednou vyměkl, když mu ta jakuzácká dceruška nařídila zabít ženu a dítě. Hloubka postav je srovnatelná s mělčinou v našem záchodě a angličtina všech šikmookejch je hrozně nucená. Takže jediný, co si tam clověk může užít, je ta akce. I když ten závěr je překvapivej. I když trapně. ()

Rockwood

No možná je to k podivení, ale dávám tomuto filmu čtyři body. Kdyby vás zajímalo proč, asi to někteří nepochopí, ale film tohodle rázu já používám na uvolnění. Když nepotřebuju nad ničím přemýšlet a jen se koukat na povedenou akci, i když jde kolikrát o naivní nebo podrpůměrný příběh. No tady tenhle příběh se mi docela i líbil. ()

tom88

Slabší thrillerík s priemerným spracovaním, kde aspoň boli vidieť peniaze, ale tie sa im nepodarilo zúročiť. Hlavný ťahúni Statham a Li sú síce vo forme, ale nevýrazní, tak ako celý film. Nie je to vyslovená nuda, ale miestami film príde zdĺhavý a v deji sa tým pádom dá ľahko stratiť. Zopár akcií poteší, ale inak sa nedá povedať, že by film stál za to. Statham aj Jet Li majú oveľa lepšie filmy. 46% ()

bartias

Velkou atrakcé solidního akčního béčka je střet Jeta Li s Jasonem Stathamem. Mrštné hvězdy si vyloženě užijí divokou přestřeku v asijské restauraci, která spíše než policejní zákrok připomíná šílenství válečné vřavy. Urputná snaha o závěrečný twist za každou cenu ale nebyla nutná. ()

Deyw

Tohle sem driv sjizdel tyhle stathamovky..jedna z lepsich :D a je v ni starnouci jet li, kterymu to porad docela kope..fajn blbost na vecer pred spanim. :) ()

-dRaGoN-

Negativní ohlasy mě většinou od zkouknutí potenciálně zajímavých filmů neodradí, a i v případě War jsem tomu rád. Nerozumím mnohému co zde je u tohoto filmu vyčítáno. War je takový popcornový snímek (a to jsou přesně ty na které já koukám nejradši), Jet Li a Jason Statham jsou sami o sobě jakousi zárukou kvality, ale jak se zdá není všechno zlato co se třpytí. Ovšem hereckým výkonům se podle mě tolik vytknout nedá, na akci se nešetří, střih a vizuální dojem nahrazují nedostatky zápletky, která originální není, ale na to se v holywoodu příliš nehraje a upřímně jestli někdo čekal u tohoto filmu inteligentní hru kočky s myší tak se mu divím. A všemi nenáviděný konec? Miluju hry s divákem, překvapení, přetvářky, šokující twisty, pointy, cokoliv co převrátí naruby co největší část filmu pokud to není úplně od věci (což se naštěstí stává minimálně) a proto se mi konec War líbí a basta. 60% ()

Beky

Jednoznačně odsoudit War nelze!! I když je pravda, že po prvních 50min. jsem to viděl na odpad!! Je trestuhodné a neodpustitelné nevyužít dvě akční ikony ( pro mě jedni z nejlepších akčních bijců na trhu ), které představují téměř božské spojení v jednom filmu!! Film je rozdělen na dvě poloviny:...ta první mizerná nestojí za nic: akce téměř chybí a když už je, tak nehorázně odfláklá, nic neni vidět, střih je značně nepřehledný!! Po herecký stránce se všichni dohromady tváří jako tupá hovada ( zejména Statham a jeho drsoň kukuč je k smíchu ), vedou nesmyslné řeči a jsou vám schopni zamotat hlavu jednou větou, že ani po hodině filmu nevíte kdo je Yakuzák a kdo Triáďák!! Jet Li si vystačí s jednou pózou, tj. ruka v kapse jako Michal Jančařík, přitroublej úsměv a plandající kalhoty!!...ta druhá stojí za něco: Akce se rapidně zlepší ( pár dobrých souboju se najde-no jo, vždyť jsou stejně jenom dva ), přitvrdí se a my se dočkáme i několika zajímavých nápadů a brutálních detailů!! Dál se mi líbilo, že ony dvě akční scény jsou natáčeny z 80% procent v celku, tím pádem je vidět opravdu povedená choreografie a nás může čím dál tim víc mrzet, že jsou tak krátké= mimochodem tj. veliký mínus War!! Máme dva bitkaře, kteří téměř nebojují a když bojují, tak až na konci a krátce, přesto ale efektně!! Režisérovi chybí zkušenosti s filmem, od kojení videoklipama je vidět!! Atwel má u mě ještě šanci, odepisovat ho nebudu, protože ve skutečnosti to žádná tragédie neni!!...čistých 40%!! Jednou větou: Scénáristický nesmysl odpouštim, podobné téma je dokonale spracováno v Tváří v tvář a nic to jen tak nepřekoná!! ()

Tomasso001

Obyčejný akční film, který měl potenciál být někde úplně jidne... Mnohem výš. Proto také dostal asi od každého o to nižší hodnocení. Je to škoda, že to tak dopadlo, nevyužili se ani hlavní hrdinové, ani to není nijak zajímavě natočeno, ale pro mne je to průměrný akční film a nijak zvlášť nelituju času, který jsem u něj strávil ()

lennyd

Agent FBI Crawford (Jason Statham) jde po stopách nájemného vraha Samotáře (Jet Li), který zabil jeho parťáka s celou rodinou. Samotář mezitím rozehrává svoji vlastní hru ve válce mezi Triádami a Yakuzou, čímž nahrává Crawfordovi do plánů, neboť konec těchto mafií je i jeho cílem. Nakonec se přece jen oba setkají... Ač mám rád Jet Liho a jeho filmu, a ač mám řád Jasona Stathama a jeho filmy, jejich společná díla mne nějak neuspokojují. A nejinak je tomu i s Bojem - sice první hodinku jde o docela koukatelný akční film (zhruba tak na lepší 3*), konec to totálně zabil. Sice chápu, že dneska už film bez závěrečného odhalení, které překroutí celý předchozí děj nikdo pomalu netočí, ale plácat jedno odhalení za druhým, až je z toho chudák divák (já) naštvanej, to taky není úplně ono. První velké odhalení jsem ještě bral (a příšlo mi docela fajn), druhé už to jen zbytečně komplikovalo (a film mne - narozdíl třebas od Šestého smyslu - nezaujal natolik, abych si jej pustil znovu a hledat ty maličkosti, které k tomu odhalení směřovaly)... ()

Mihail123

Jednoducho brak so "super cool pointou". Veľmi hrozný akčňák...a to som sa naň celkom tešil. Jet Li a Jason Statham sú v tomto filme looseri a mohli aspoň niečo predviesť. Ale sú tu len keci, keci, keci. ()

JohnSmith

Děravý jak cedník, nelogický a zmatený. Akce natočená celkem zmateně,založená na nesmyslným střihu.Musím uznat,že jsem se bavil nad dialogama,páč to se fakt jen tak neslyší. Hlavně perla na konci kdy Statham říká:Nevěděl jsem,že tě Yakuza přijede zabít,myslel jsem,že tě jen zbijou. Ani Li ani Statham si tenhle film za rámeček nedaj.Jejich předchozí spolupráce taky nebyla zrovna slavná, tak jen doufám,že jim to pod Slyovou taktovkou dotřetice vyjde. ()

Danny F.

Hrůza. Akční to bylo ale v tom jen že šlo o akční film. Statham strašnej rádoby frajírek, Jet Li frajer jako takový ale měl málo prostoru se ukázat. Tento film mě nenadchnul. 35% ()

Brain-D

Film typu, kde herci doplácí na špatný scénář a režii. Prostě ti dva maj navíc, ale nedali jim možnost ! Jet Li tu celkem masakruje a když už tak to stojí za to. ()

Ceres

Strašně cool tvářící se film, který pohořel příšerným dějem a vyloženě špatnými bojovými scénami, každá!!! byla příšerná. Horší film s Jetem sem ještě neviděl. ()

zdenny

56 %. Filmu bezesporu vévodí atraktivní akční herecký tandem Statham – Lee. Jen té akce zde bylo poskrovnu. Film měl ale zajímavý děj a proto si myslím, že tři hvězdy jsou důstojné. ()