Príbeh o lenivom, neúctivom a lajdáckom medvedíkovi panda, nazývanom Po, ktorý je veľký fanúšik Kung Fu... čo nie je veľmi praktické, keď pracuje každý deň v rodinnom obchode s rezancami. Keď ho nečakane vyberú, aby naplnil starodávnu veštbu, Poove sny sa stanú skutočnosťou a vstúpi do sveta Kung Fu, spolu so svojimi idolmi, legendárnou zúrivou Päťkou – Tigricou, Žeriavom, Modlivkou, Vretenicou a Opicou – študuje pod vedením guru Majstra Shifu. Ale skôr, ako sa to dozvedia ,sa im postaví do cesty pomstychtivý a zradný snežný leopard Tai Lung a je na Poovi, či všetkých ochráni z blížiaceho sa nebezpečenstva. Podarí sa mu zmeniť svoje sny o majstrovi Kung Fu na realitu? Po dá do toho celé svoje srdce – a obvod pása – a nepravdepodobný hrdina čoskoro zistí, že svoje najslabšie miesta môže zmeniť na tie najsilnejšie. (TV Markíza)

frolo

Jeden z najlepších animákov čo som do teraz videl. Záverečný boj nemá chybu krásne "matrixovské efekty" a vtipné hlášky počas celého filmu mi nedajú ináč ako dať tomuto filmu 5*. Za neprospech filmu by som pokladal len čas, ktorý bol veľmi krátky a ubehol tak rýchlo že som sa nenazdal a už tu boli záverečné titulky, ale bolo to spôsobené aj tým, že ste sa vžili do deja a v nejednom prípade by ste chceli byť ako panda Po :D ()

Taky jsem čekala přiblblou parodii, ale překvapilo mne to. Některé kousky skutečně vtipné a zapadaly do jednoduchého příběhu, něco z Kung-fu pro děti tu taky bylo a animace se mi rovněž líbila. Celkově příjemná zábava. ()

Sobotinka

Divácky nenáročné, místy docela vtipné dílko. Opět plné notoricky známých klišé. Dějová linie taktéž předvídatelná. Nějak jsem nepostřehla, proč má panda za otce husu?! Chybělo mi něco, čím by se tenhle animák vryl do paměti. Ale pro dětské obecenstvo dobré, to zas jo. ()

tuxie

1) Proč v mimice pandy, nemotornosti, animacích vidím Shreka? 2) Proč je celý příběh tak zoufale lineární? 3) Proč se nedalo více prostoru Angelině a jejímu kouzelnému hlásku? :) 4) Proč je film technicky dokonalý? 5) Proč dávám 3 hvězdy? (viz. 1,2,4) ()

Horác

Nemám rád Kung Fu filmy. Proto jsem si pandu pustil s despektem, který se rychle změnil téměř v nadšení. Tohle je roztomilé, vtipné a hravé. ()

geedee

Není to animovaný rodinný film, ale regulérní kung fu s vynikajícími souboji a občas dobrými frky, které pobaví. Kamera je vynikající, náznak japonské (spíš čínské) hudby je obstojný a jsem rád, že pan Zimmer, který se v poslední době dost opakuje, dostal k sobě pomocníka v podobě Johna Powella a souboje jsou místy až dechberoucí, ale i přesto dávám jenom 4****. Chybí trošku víc humoru. ()

Vlado_B

Jednoduchá zábava, ktorá sa nehrá na nič viac. Fajn oddychovka, zlepší náladu, poteší peknými obrázkami a hudbou. Lepších 7 z 10. ()

Leyla

Závěrečná bitva byla snad to nejlepší, co sem kdy z kung-fu viděla...i když kdoví jak moc to mělo s opravdovým kung-fu společnýho:-D ()

pierre9

Animované filmy, pokiaľ nejde o nič výnimočné, u mňa väčšinou končia s tromi hviezdičkami, Kung Fu Panda však "stroskotala" na akomsi mojom nezáujme o ázijské kung-fu filmy. Pre pandu som sa nedokázal za tú hodinku a pol nadchnúť a napriek tomu, že, ako to u animákov býva, je krásne nakreslená, to bude tentokráť za 2*. ()

gpx

Celkem průměrnej animák, jehož vyvrcholením je úvodní sekvence od Tartakovskyho, která bohužel nastaví laťku šíleně vysoko a pak už je to jen horší. ()

dantiiik

Skvělý animák, který mě velmi dobře pobavil! Nejsem zrovna velký fanoušek českého dabingu, ale tady jsem byl více než spokojen:) ()

Marty_cihi

Povedený animáč, žádný převratný kousek to ale není. Je to sice trochu dětský, ale dokáže to zaujmout i starší diváky. poměrně pěkný dobrodružný děj, pěkné akční scény, slušný humor. ()

BlueNeon81

Nepovažujem tento film za niečo výnimočné, je skôr viac klišoidný a na môj vkus až veľmi prvoplánový, čo sa týka voľby hlasov postáv. Z námetu sa mohlo vytrieskať oveľa viac, takto je známy celý dej, veď skúste si pozrieť začiatok a koniec a to, čo si medzi to domyslíte, tak to sa tam fakt udeje. Možno sa to páči malým deťom, len škoda, že sa neušlo aj odrastenejším, tak ako pri Pixarovkách. ()

tamadas

Ze všeho nejvíc se mi líbil bullet-time kterým se tady rozhodně nešetřilo. Pak příběh který se netáhne a vtipy kterým se člověk zasměje. ()

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (viac)

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

Michael Clarke Duncan zemřel ve věku 54 let

04.09.2012

Jeho nejvýraznější rolí byl bezesporu dobrácký obr Coffey ze Zelené míle, za jehož ztvárnění získal nominaci na Oscara. Jeho mohutná přítomnost (výška 196 cm) však byla nepřehlédnutelná v jakémkoli… (viac)

Spolupráce Cameron + Fincher + Snyder?

Spolupráce Cameron + Fincher + Snyder?

09.06.2009

Malý test na úvod: Slavný komiksový tvůrce a momentální majitel a šéfredaktor prestižního žánrového magazínu Heavy Metal Kevin Eastman je: a, konzumentem nějaké velmi kvalitní návykové látky; nebo b,… (viac)

Zamilovaný Mínotaurus?

Zamilovaný Mínotaurus?

17.05.2009

Momentální posedlost Hollywoodu starořeckými mýty už prosákla i do romantických komedií. Adaptace románu Stevena Sherilla The Minotaur Takes a Cigarette Break pracuje s předpokladem, že netvor z… (viac)