No Time for Nuts

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

drankeryth

Scratovi ani cas nepraje, aby dosiahol svoj vytuzeny zalud:) Zabavne od zaciatku az do konca vo vsetkych aspektoch, ktore nam ponuka tento vydareny kratas. ()

Stíba

Všechny tři kraťasy s veverkou jsou brilantní ale u tohohle jsem se nasmál nejvíc, obzvlášť když Scrat rychle pželítával časoprostorem z místa na místo. ()

horovska

Jasně, že jsem se bavila - bylo to navíc opravdu krátké. Jen nemusím mít všecko směstnané na malou plochu. Méně je často více... ()

PEZ

Paradny kratas o Scratovom suboji s casom. :) Za 5 minut viac napadov ako v celom Ice Age: The Meltdown, na ktoreho DVD je tento kratas pridany ako bonus. Hlavna cena na Annie Awards (za animovany kratas) a k tomu nominacia na Oscara. Skvele! ()

Kobitch

V posledním filmu oscarového ročníku sledujeme notoricky známého veveráka Scrata z Doby ledové, který se tentokrát stěhuje v čase i prostoru díky stroji času, na který náhodou narazil. K perfektní animaci asi nemusím nic dodávat, příběh se mi taky líbil — tohle je prostě příjemný a vtipný animák, jak už to u spin-offech Doby ledové bývá. [Oscary 2006] ()