Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (viac)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Mol

Né všechny skeče se dají u nás pochopit, ale kdo se trošku zajímá o americkou filmovou tvorbu, tak toho spoustu pochopí. ()

DannyJ

Když někam odcházím a zbejvá mi tak 10 minut času, tak je ideální čas na to pustit si jeden díl Robot Chicken! Loutkový fórky dovedený do dokonalosti. ()

Maki89

niektore skece vyborne az som od smiechu plakal, niektore priemer a niektore zasa trapne az nudne... no celkovo to vidim pozitivne... hlavne kvoli Star Wars skecom, ktore boli neskor pouzite do specialov... 7/10 ()

ybuko

Herec Seth Green, ktereho u nas divaci znaji asi hlavne ze serialu Buffy a ruznych komedii, vyprodukoval spolecne s Matthewem Senreichem parodicky skecovy serial, ktery humorem pripomina Futuramu nebo South Park a anarchii Monty Pythony. Autori pouzivaji jako zakladni stavebni kameny postavy zname z historie, soucasne politiky, filmu, hudby, filmu, pocitacovych her, filmu, reklam, nabozenstvi ... Pricemz plati znama rovnice: cim vic toho znate, tim vic se smejete. Pokud ale netusite do koho se tvurci prave navazeji a proc, jde koeficient zabavnosti vetsinou dolu. Delka epizod je tak akorat na ziskani navyku a chuti pustit si hned dalsi. ()

sochy.zirafka

Čekal jsem od tohoto dílka asi tak....No nic. Ale... What a twist! Mám za sebou čtyři série absolutního šílenství, parodování filmů/celebrit, humusu a nechutnosti - a stále nemám dost! 85% ()

Ravi

Výborný nápad takhle parodovat filmy, seriály, reklamy, pořady, osobnosti i sebe sama. Akorát se mi bohužel sem tam stává, že nedocením vtipy, o kterých evropský střed nic neví (Beastman, apod.). Některé gagy Vás dostanou do kolen, jiné nepochopíte, někdy je to až ubohé, ale za shlédnutí to rozhodně stojí. 85% = 4/5 ()

KASUGI

Jak tu někdo přesně popsal, některé díly můžu vidět znovu, u některých se ani nepousměju. Škoda té nevyváženosti (ty nevtipné převažují), protože třeba takový Terminator Genesis mě rozsekal. XD))))))))) ()

P1tr

Mnohdy nevyrovnané, jako celek ovšem velice drzé, vtipné a odvážné. Pokud máte rádi tvrdý humor, který se ničeho nezalekne, pak rozhodně dejte Robot Chicken šanci. Možnost, že se budete nudit nepřichází v úvahu. ()

iantomasik

Zacíleno na diváky s hlubším zájmem o americkou (pop)kulturu a kopání do koulí. Kvalita dílů značně kolísá, ale stopáž 10 minut je tak krátká, že jejich promarnění vcelku v klidu oželíte. P.S.: Figurka Setha Greena je imho moc vysoká. ()

zolo23

Je to iné, je to vtipné, je to chaotické, aspoň teda 1. séria. Uvidíme čo ďalej. Skôr by som prijal parodovať jeden film v jednom samostatnom dieli. Miešanie viacerých + sem-tam nejaký krátky vtip na tak krátku stopáž je až nesmierny guláš. Ale uvidíme pretože zasmiať sa na tom dá. 70% ()

mikulíšek

Směsice humoru - vtipného a to hodně; méně vtipného; založeného na popkulturních odkazech od jejichž znalosti se odvijí míra zábavy; odkazujícího na něco neznámého, nebo pouze povědomého, ale zároveň neztrácejícho pointu. Hodně záleží na tom, jak je který díl série namixován. Občas člověk nestíhá vše pojmout, občas se spíše nudí. Když se však scénka "povede", tak je to neskutečně dobrá zábava. Osobně je mi velmi sympatické vizuální zpracování a animace, proto i přes "rozporuplnost" univerzální zabavy dávám 4* ()

Melios

Robot Chicken je iba obyčajný seriál ,ktorý využíva svojú otvorenosť na 110% a po vzore South Parku si robí srandu zo všetkých a zo všetkého. Nedá sa mu to brať za zlé. Ak ste teda rovnakí cynici a ľudia bez chrbtovej kosti ako ja. Narozdiel od podobných projektov ,ale tento seriál využíva politickú satiru a nebojí sa ponižovať známe postavy a seriály. Takže ak si chcete zničiť detstvo ,viete ,čo si máte pozrieť. Ak vám nevadí prehnaný amatérizmus potom to stojí za pozriete. Na poradí nezáleží. Seriál je čisto epizódny. ()

Spike23

Robot Chicken se asi nejvýstižněji dá přirovnat k World of Warcraft - Je to naprostá ztráta času, nic to nikomu nikdy nepřinese, v některých situacích nemáte nejmenší tušení, co dělat a zůstanou vám v hlavě napořád, ve své kategorii ( pokud nějaká existuje ) je to bezkonkurenční a návykové je to tak moc, že z toho vůbec není problém se zbláznit a přestat chápat kamarády s jejich rádoby vtipnými hláškami a vytvořit si v hlavě svůj vlastní Robot Chicken svět, kvůli kterému kamarádi rychle přestanou chápat i vás... No to je jedno. Já se z toho válim po zemi snad u každého dílu a jsem maximálně spokojený :-) ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (viac)