Šialená paródia na súčasnú Ameriku inšpirovaná známou videohrou Postal. Mestečko Paradise je na prvý pohľad normálne miesto, kde žijú spokojní, pracujúci a milujúci ľudia. Jednoducho, splnený americký sen. Mladý Postal Dude však na vlastnej koži začína pociťovať, že s americkým snom to ide akosi z kopca. Najskôr ho nevezmú do práce, potom ho zase obvinia z niekoľkonásobného ublíženia na zdraví a nakoniec sa mu do života pripletie strýko Dave, náboženský šarlatán, fanatik a vodca extrémistického kultu D.O.O.M, ktorého komandá bojujú s Talibanom a Usámom bin Ládinom... Totálny filmový komediálny úlet nakrútil kontroverzný režisér Uwe Boll na motívy známej videohery Postal. Jeho film je vtip. Táto šialená, bláznivá, satirická, absurdná a politicky totálne nekorektná paródia však poskytuje svojrázny a veľmi zábavný pohľad na súčasnú Ameriku a rúca nedotknuteľné spoločenské tabu a mýty. Náboženskí extrémisti, teroristi, fašisti, menšiny, imigranti, emigranti, úradníci, policajti... Jednoducho, nikto nebude ušetrený! (oficiálny text distribútora)

lennyd

Když Postal Dude (Zack Ward) prochází po svém rodném městečku, přijde mu, že hnus a zloba už přerostla rozumnou hranici - navíc když je bez koruny, práci nemůže sehnat, na sociálce mu zabouchnout před nosem a žena (hnusná a tlustá megera) mu zahýbá se všemi muži z města. A tak ani moc neváhá, když dostane od strýčka Dejva (vedoucího tajemný kult D.O.O.M) aby společně ukradli zásilku plyšových hraček, po kterých veřejnost šílí. Ale to netuší, že po hračkách jdou i zástupci Talibanu a že vrchní "kněz" kultu má taky s hračkami jiné záměry ... Sem tam, když si potřebuji uvědomit jak kvalitní filmy se v dnešní době točí, tak sáhnu do filmografie Uwe Bolla - čímž si většinou okamžitě začnu vážit ostatních režisérů a jejich práce. Nicméně Postal nebyl až tak hrozný, a to hlavně proto, že jej Boll pojal jako komedii - čímž se dá omluvit téměř cokoliv (i vlastní sebeprezentace v roli sebevědomého režiséra filmových sraček). O hereckých výkonech ani nelze mluvit, protože tu snad žádné nejsou, nicméně kolem hlavního hrdiny se motá několikero lepých děv, takže na co koukat určitě je. A pár vtipů se Bollovi docela i povedlo - téměř všechny scény s Usámou (+ jeho telefonáty s G.W. Bushem) jsou dokonalé... ()

majxik

Uwe Bolll natočil film který výjmečnení až tak velký výsměch předloze....až mě to překvapilo, opravdu wtf film s humusem a nekorektností jak se patří k předloze. Pro uweho tedy možná lehce nadprůměrné hodnocení 3 hvězdičky, ale v tomto snímku zasloužené. ()

Mihail123

Uwe sa nám snažil natočiť vtipnú satiru na Ameriku (čudujem sa že ho za to neukameňovali poretože film je silno protiamerický). A vznikla z toho ďalšia sračka. Zack Ward ako drsňák ktorého nič nerozhádže je cool. Ostatok je veľká filmová apokalypsa, bordel, chaos atď. Vrcholom trápnosti je vystúpenie samotného pána režiséra a jeho priznanie z kadial berie peniaze na svoje filmy. Je možné, že niekoho napadlo natočiť film podľa takej retardovanej hry? Ale veď na to tu máme Uweho.... ()

VasaX

Když to člověk bere jako neškodnou parodii na motivy počítačové hry a to vše pod taktovkou prznitele Bolla (který v tomhle kousku zparodoval dokonce sám sebe s plným nasazením :-)), tak si to může i užít. Vtipných momentů je tam dost. Sem tam i nějaká povedená hláška. Pokud to ale bere jen trošičku vážněji, asi se zhrozí. Každopádně lepší jak spoustu filmů ze serie ***** movie (obzvláště Meet the Spartians). ()

L_A_D_A_S

Nevim...možná jsem divnej...:/ tenhle film jsem si sehnal s tim že se vysměju tomu jakej je Uwe ubožák...ale já si nemůžu pomoct...já jsem se bavil, uznávam že ne celej film, ale jaký tenhle film obsahuje hlášky si zasluhuje u mě minimálně 3* a za scénu kde se Boll pere s vyvojářem Postalu(hry) přidávam další ;) ()

Guzo

Čekal jsem hroznou hovadinu a přesně ta se dostavila, i když nakonec v některých ohledech v tom dobrém slova smyslu - zasmál jsem se. A nic jiného snad ani Uwe nechtěl, určitě tu nikdo nemůže hledat drama o boji s terorismem nebo něco takového, je to spíše parodie na všechny takové věci; vlastně je to parodie určitě, to dokázal i Uwe sám, když si sebe ve filmu zahrál. První hodinka je podstatně lepší než ta zbývající část, což je trošku škoda, ale pořád je tu něco zajímavého - přenesení kočky jako tlumiče do filmu jsem ani já nečekal :-D Jinak Postal jako hru jsem hrál kdysi a stejně jako u ostatních Bollových snímků si říkám, že je to vlastně úplně jedno, na hru tu můžete s klidem zapomenout. ()

ghatos

Za odvahu si to dvě hvězdy zaslouží. Není to žádná extra vymazlená parodie, ale vtipné je to z různých příčin pořád. Uwe to dělal z láskou. Poselství je jasné: polibte mi všichni... . 39%. Scéna s kočkou? Ano! :) ()

P1tr

Překvapivě se mi to líbilo a za 3 hvězdy se nestydím. Ano, je to blbovina v pravém slova smyslu, ovšem absurdita dotažená do extrému dokáže rozesmát. Kdo by to do Uweho řekl, že má smysl pro humor. S filmu sálá odlehčená atmosféra a nic se tu nebere vážně, dokonce ani sám režisér, který si tu střihl roličku parodující sebe sama. Hlavní hrdina, Postal Dude je jako vystřižený ze hry, Je to zkrátka drsný hoch. Nejedná se o žádný filmový výkvět, vypadá to levně, točil to Uwe Boll, ovšem nečekaně to má něco do sebe. Několik odkazů na Postal hru a na střílečky všeobecně se tu najde. Jestli film zatracujete jen kvůli režisérovi, pak je to chyba, Postal si vaší šanci zaslouží. ()

navorski

Moc nekoukám na ztřeštěné komedie, a tak možná nedovedu poznat, která je dobrá, a která ne. A možná proto mě tahle docela příjemně překvapila. Bylo to hezky nekorektní a objevilo se tam spousta věcí ze hry - a to včetně tlumiče z kočky. Prostě docela dobrý. ()

Soweek

Postal...nejhorší, nejdrzejšá, nejperverznější hra pod sluncem..koho jiného na ní povolat než režiséra se stejnými vlastnostmi. A ano, tohle je doopravdy film pro Uweho. Dungeon Siege, Bloodrayne, Alone in the Dark jsou doopravdy zmršené filmy, ale Postal prostě zmršený být musí, to je jeho kladná stránka. Proto gratuluji Uwemu, že konečně našel film, ve kterém se uplatnil. ()

lewwin

Ať si kdo chce co chce říká, já jsem se celkem bavil. Ano, stejně jako ve hře je i ve filmovém zpracování velice nekorektní humor, bohužel sice nepadaly kočky z nebe (tak velký rozpočet asi Boll neměl), ale i tak to byla celkem sranda. Boll sice není kdovíjaký režisér, ale potěšila mě přítomnost jeho i tvůrce počítačové hry, resp. dialog mezi oběma "autory". Možná si božský Uwe mohl odpustit sexuální scény Postalovy manželky s různými muži, ovšem jinak dobré. ()

Mr.Jackass

Samozřejmě jako celek naprostá zhovadilost, ale několik velice vtipných situací se ve filmu objevilo včetně parodování samotného způsobu filmování Uweho což oceňuji. Dále oceňuji vcelku zdařilou parodii na zahraniční politiku USA a církve obecně, nesmí se tento film brát vážně a nepřemýšlet nad ním, poté ujde. Samozřejmě, že jsem byl velkým fanouškem a příznivcem již samotné hry :) ()

ZkuKol odpad!

Uwe Boll = sračka. Výjimečnost tohoto filmu, Boll tu hraje sám sebe, snaží se být sarkastický a pak mu rozstřelí rozkrok. Nekoukejte se na to!!! ()

LexBarker

A taková bomba hra je předloha tohoto filmu...Naprosto nevyužitý potenciál,Boll by měl dělat něco jiného,než režírovat nejdokonalejší pc hry.Takhle zkazit hru,která je podle jednoho senátora Spojených států jedno z největších zel v USA je téměř jistě hřích.Za to,se milý Uwe,budeš smažit v pekle... ()

insurgentes

Jeho film nie je vtip. Je to bohužel realitě mnohem blíže, než si je ochotna připustit i většina těch, kterým se film líbil. O těch, co dávají odpad, ani nemluvě. ()

Melios

Je to síce priemerná komédia no mňa to bavilo. Ako hovorí názov bol to totálny úlet! Uwe sa za tých pár rokov od vydania House of the Dead naučil používať efekty, kameru, hercov a nakoniec scenár. Uwemu sa nedá, ale uprieť fakt, že sa mu v podstate podarilo presne natočiť zmysel a dianie hry, čo z toho robí tak strašnú prdel. Over the top prehnaná, nekorektná komédia tak ako aj originálny Postal. Kto máte radi ofenzívne a brutálne komédie si prídete na svoje. Zatiaľ prvý celkom solídny film od Uweho ,ktorý nieje guilty pleasure. Za pobavenie a za nadržaného Uweho ako kameo, ktorého zabije tvorca Postal dávam aspoň 3* ... ()

sedm.1

Až do shlédnutí Postal jsem žil v přesvědčení, že jsem už viděl vážně všechno a v žádném filmu mě už nemůže fakt nic překvapit. Uwe Boll mě ovšem již od prvních minut v dalším z jeho skvostů vyvedl naprosto z omylu a já zas po dlouhé době čuměl na obrazovku s hubou dokořán a nechtěl jsem ani věřit, co všechno se tam odehrává. Každopádně, Postal svým zpracováním a výplní připomíná mnohem víc tvorbu společnosti Troma, než klasické Bollovi braky, což je ve výsledku možná ale i lepší, neboť produkce Tromy je sice šílená, nicméně ve většině případech i správně ulítle zábavná, což se o běžné Uweho tvorbě rozhodně nedá tvrdit, ale Postal svým zvráceným způsobem prostě zábavný je, neboť opakuji, co se tu děje, to je takový úlet, že pochybuji, jestli se někde něco takového už dělo. V rámci filmu nemá samozřejmě smysl zmiňovat nějakou zápletku, herecké výkony, či úroveň zpracování, vše je záměrně krutě přestřelené, nesmyslné, hloupé a v mnoha případech i schválně až parodicky nekorektní a kontroverzní, ovšem důležité je především zmínit ono slůvko záměrně, film se totiž nebere očividně ani na vteřinu vážně, zároveň je ale důležité si pak položit i otázku, zdali se nejedná tak trochu i o tvůrčí alibismus, jelikož kdo zná práci Uweho Bolla, ví o jeho tvůrčích kvalitách a i zde ten jeho samotný výstup a diskuze o tom, kde bere peníze na své filmy, dokazuje, že o svých pochybných filmařských schopnostech ví, a tak je lehčí natočit záměrně šíleně špatný film a pak jen machrovat, jak se všemi vyjebal. Ale ať už je to jak chce, Postal je prostě mimo veškeré filmové tabulky, a divák do toho buď půjde jako do totálního úletu a pak se může i po většinu stopáže bavit, anebo to bude brát jako regulérní podívanou, ovšem v tom případě to po pár minutách vypne a lupne tomu ryzí, a nutno přiznat, oprávněný Odpad!. P.S. herní předlohu neznám, na mé hodnocení tak nemá žádný vliv. ()

rozbris

Trošku jsem myslel, že tam bude více možností jak zabít, podobně jako ve hře Postal pomocí lopaty, počůrání, obušek...atd, ale jen jedinou kterou jsem našel bylo kočka jako tlumič. Dalo se na to dívat, ale čekal jsem víc, hra byla lepší:-) ()