Babylon A.D.

• USA Babylon A.D. (viac)

Šéf ruské mafie Gorsky (Gérard Depardieu), který má pod kontrolou celou východní Evropu, vydává velmi riskantní rozkaz: eskortovat nebezpečnou ženu Auroru (Mélanie Thierry) z Ruska do New Yorku. Zkušený žoldák Toorop (Vin Diesel) vybojoval už mnoho soubojů a přežil války, které devastovaly svět od počátku 21. století. Právě on musí mladou dívku a její sestru Rebeku (Michelle Yeoh) dopravit do cíle, v tichosti a hlavně bezpečně. Aurora se během transportu chová podezřele. Jak je možné, že dívka dokáže řídit starou ruskou ponorku, umí plynně 19 jazyků a zná věci, které se nikdy neučila? Je infikována geneticky vytvořeným virem, který by možná mohl v budoucnu způsobit vyhynutí lidské rasy… (oficiálny text distribútora)

cyberic

Asi pôvodne mal autor nejakú myšlienku, čo ľuďom povedať, ale ako celok to vyznelo úplne trápne. Diesela som zvládol ako tuningového pretekára, aj ako "opatrovateľku" atď., ale táto akčná snímka bola naozaj slabá... Nebyť jeho hlasu, tak bez * xixi. Ešteže som to videl s titulkami. Divím sa, že sa tam mihol Depardieu, k nemu mi to vôbec nesedelo. Celkovo - moje sklamanie. ()

Bohdy67

Jedna z mála věcí u které můžu říct že se Vin Dieslovi nepovedla . Nebo ani ne tak jemu,ale tomu, že se nechal uvrtat do tak slabé kaše. 30% ()

mcamino

Příběh z budoucnosti, jiný než ty ostatní, skvělý Vin Diesel ve skvělém akčním filmu. Nevím co ostatní hodnotí, ale je to akční film, a to splňuje stoprocentně. Já osobně jsem se po celou dobu filmu nenudil. ()

pirate

Zabavil a nenudil. Lehce nadprůměrný (akční) kousek s Vinem Dieselem, který se opět předvedl v dobrém světle. Sem tam se do cesty připlete tzv. sci-fi, které je spíše jen taková výpomoc k celému filmu. Akorát konec zanechal několik nedořešených věcí, ale není to až tak moc potřebné. Hvězdy jsou jasné (silnější tři) a 60%. ()

sha.piro

V tomhle filmu nedává smysl vůbec nic. A konec? Lepší se k němu ani nedopracovat... leč ...stalo se. 15% za vcelku slušné herecké obsazení. ()

zeromen

Zajímavě natočený film, nevím co chtěl tím básník říct, hodně zmatený děj. Obsazení docela, docela ujde, hlavně Diesel to drží hodně nad vodou. Akorát co mě fakt vytáčelo, byla ta mladá holka. Kokotka. ()

Tomulka

Někteří tyto filmy umí a jiní zase ne. Protože i přes celkem slušný námět to dopadlo děsivě. Tedy, abych byl přesný. Hrozný je asi jen scénář hold někdy je méně více a tady toho bylo moc. Vůbec mne film nepohltil nevtáhl. Akčně nudné a hudba o ničem. ()

Ajfist

Ale jo,jako oddychovka dobré.Není to pro žádné myslitele ani pro klub náročného diváka,ale to není téměř žádný akčňák,ve většině je zápletka hodně jednoduchá.Kolikrát větší kravina tady dostane čtyři hvězdy za nic,tak proč by tohle nemohlo dostat alespoň tři.Ty si dle mého názoru zaslouží. ()

Mistr119

Asi souhlasím se zdejším hodnocením... Film má nad 50%, dotýká se velkých témat zhýralé společnosti, ale jako hlavní postavu dát největšího záporáka, který se "změnil", do toho umělé pokusy o vytvoření Boha a pak otevřený konec, který vlastně nic neřeší..! :-/ ()

LucillaP

Viděno po letech znovu, dojem se nezměnil. Už před lety jsem neměla valná očekávání, takže nebylo vlastně co zklamat. A tohle postapo nebylo zase tak špatné. Když už nic jiného, tohle období tvorby VD mě bavilo (vivat Černočerná tma). ()

SmoKe911

Mám rád SCI-FI , mám rád Vin Diesela , mám rád akci , mám rád postapokalyptický nádech . Tudíž nemohu tento film poslat ke dnu a 3 *** jsou až až ;) Ale nelituji času u něj stráveném . ()

kiwing

Tento film stojí za prd. Hvězda navíc za to, že se ve filmu mihly okna bytu, kde jsem tou dobou bydlel:) Kazchastán byl natáčen v Ostravě;) ()

XXX: Návrat Vina Diesela

XXX: Návrat Vina Diesela

17.09.2008

Rob Cohen a Vin Diesel znovu spojí síly a vrátí se ke své hitové „cool bondovce pro teenagery“ z roku 2002. Nikoho to nepřekvapuje. Ani jeden z nich nemá za sebou zrovna úspěšné období. Cohenova… (viac)

Francouzský jestřáb sestřelen

Francouzský jestřáb sestřelen

30.05.2008

Přestože se herec (Mnichov) a režisér (Purpurové řeky) Mathieu Kassovitz nemálo natrápil se svým i v ČR natočeným akčním sci-fi thrillerem s Vinem Dieselem v hlavní roli Babylon A. D. (prošvihl… (viac)

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik

16.01.2007

Staré pořeklo říká, že méně je někdy více. Ano, je to pravda, někdy je skutečně lepší se krotit, vážit každé slovo a dělat vše se zdravou mírou. Na druhé straně... v každém z nás je kousek megalomana… (viac)