Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

PauloZ

Výtečném, skvělé a fabulózní, ale bohužel jenom první série. Naštěstí já u první série končím, pro mě je to ukončené a nepotřebovalo to nic víc, bohužel tvůrci chtěli love! Druhou sérii si raději nepamatuju. První série mě ale učarovala tak, že si musím hrdiny přidat do top ten seriálů :) ()

Lama.Lama

Sice občas kolísavá kvalita mezi sériemi, ale nevadí! Vždycky budu snít o tom, že se jednoho dne probudím s nějakou luxusní super schopností... Oblíbené postavy: Peter&Sylar ()

spaceboyCZ

Netusim, co na tomhle serialu vsichni vidi, po 6 dilech jsem to vzdal, jinak bych se unudil...napad dobry, vykony par predstavitelu take, ale celkove to ve mne nic nevyvolavalo... ()

depony

Chci další díly! Teď hned!! Rozumíte?!! Já chci!! Tohle mi nemůžete udělat, že po 11 dílech téměř jasně rozumím něčemu a najednou se objeví další kvanta otázek. To takhle nejde! Rozhodně se stávám fanouškem tohoto úžasnýho seriálu. Díky za něj. ()

ladko

Tomuto seriálu by pasovalo tak najviac 75-80 percent. Prvých asi 8 častí bolo naozaj výborných. Potom to však išlo dole kopcom až po trápne season finále, v ktorom každý očakával nejakú ultimatívnu akciu medzi P. a S., lenže tá neprišla. Druhá séria sa naopak ako prvá rozbiehala veľmi pomaly a nudne(za čo sa divákom dokonca museli tvorcovia aj ospravedlniť...), ale zato finále bolo celkom fajn(aj keď trochu nelogické). U mňa 75 %.Update: V tretej sérii ma Heroes nenormálne nudí, stáva sa z toho poriadny guľáš, v tom množstve schopností a postáv sa strácam(to by som si musel snáď zapisovať alebo čo), zvraty a "úmrtia" postáv sa totálne míňajú účinku. Proste Heroes je asi jediný z tzv. top seriálov, ktorý zatiaľ nemám chuť ďalej sledovať...Mením hodnotenie na 3 hviezdy(zatiaľ). ()

mis-ko

Je to naozaj fajn, len mi to občas príde príšerne naivné. Chcelo by to poriadne pritvrdiť, aby to bolo podľa môjho gusta. ()

VojinRyan

Nový seriál, kde najväčším prekvapením bola pre mňa úloha Hayden Panettiere. Veľmi milé dievča. Seriál si dlhú dobu drží tajomno, a tvorcovia sa to snažia využívať až do konca ( čo niekedy nie je moc dobrý nápad ) ale ide mi o tu originalitu. Lebo tento seriál vznikol v období najväčšieho filmového sucha. 90% - 5* ()

Pan Filuta

9/10 Po prvním dílu jsem si myslel, že to může dopadnou jen dvěma způsoby. Buď to bude genialita na entou nebo totální propadák. Chyba lávky. Po pátém dílu to je mezi. Tedy určitě blíže té genialitě. Budu určitě vždy napjatě čekat na další díly. 24.5.2007 - Po posledním dílu první sezóny musím zvýšit hodnocení a objektivně přiznat, že když ne tento seriál, tak už žádný vás nepřinutí, aby jste měli rádi fantasy. ()

Alqarin

Peterův boj se Sylarem z první série (epizoda 9) je jeden z nejúžasnějších seriálových momentů ever. Sylarovy proměny ze třertí a čtvrté série jsou zas jedněmi z momentů nejdebilnějších. Hlavně díky pro mě celkově boží první sérii tak dávám nakonec 4. ()

verbst

[červenec 2009 - vše podruhé] - Volume One - Genesis: 100% Naprosto nevídaná věc. Pamatuju si, jak jsem to před pár lety viděl poprvé, a byl nadšenej, z toho konceptu: Ne, že se představí lidi se superschopnostma, najdou se, vytvoří BadAss team a nakopou záporákům řiť. Nene, postupně se nám představují, a ukazuje se, jak jim nově nabité schopnosti zasáhly do života. Postupně se jejich životy protnou, a pak se jede dál. Paráda. Jen bych podotknul, že finále se možná mělo odehrávat v epizodě Five Years Gone... I když samotné finále na Kirby Plaza bylo dechberoucí. Volume Two - Generations: 80% (jedno z mála plusů Scénarisctické stávky) Druhá řada není špatná. Rozhodně ne tak, jak se všude píše. Když teď sjíždím HEROES po sobě, bez nějakých delších prodlev (aneb ať žijí prázdniny ;)), tak musím říct, že Volume Two se na 11 dílech předvedlo celkem perfektně. A navíc se odehrává během čtyř měsíců po události na Kirby Plaza, což dává tvůrcům kapku omezený prostor. Ale využili ho perfektně. Je tu menší bota s těma Jihoamerikáncama a Nikki (tu už mohli konečně zabít, nebo odsunout.). No a Hiro se dal taky vyřešit za míň času. Ale to je těch 20% dolů od první řady... Třetí řada je rozdělena na dvě části. Každou z nich hodnotím zvlášť: Volume Three - Villains: 50% Aneb cítím něco zkaženého v Petrellovic rodině... Velmi slabý začátek! Na HEROES řekl bych až nevídaný. 13 dílů má tato kapitola. Jenže takových sedm dílu se nic neděje. Akorát se dozvíme, že Hiro je děsnej vůl, opět tu máme Ali Larter, jenže už ne jako Nikki, ale jako Tracy! Trapas. Pryč s ní! Sylarova likna je dobrej nápad, jen špatně provedenej. Kvalita se trošku zvedá od zjevení ! ! ! SPOILER ! ! ! Arthura Petrelliho ! ! ! KONEC SPOILERU ! ! ! Ten do celého Volume vnáší aspoň trošku zápletky. Ale od osmého dílu, který nese název jako celé Volume - Villains - se začínají teprve dít věci! Takhle našlápnutý HEROES jsem chtěl, a hlavně: takhle jsem si je pamatoval. Až na předposlední díl, kdy se dozvíme, že Hiro je ještě větší vůl, než jsme se dozvěděli na začátku Volume, je to opravdová jízda! Ovšem ze tří hvězdiček už to doopravdy nic nezachrání. Volume Four - Fugitives: 90% Tak a je to ;) Celé Volume dostálo svému názvu. Díky tomu, že se nám ze všech stali Uprchlící nestrávíme moc času na jednom místě a cestujeme, když už ne po světe, tak aspoň po USA. Taky se nám vyměnili scénaristi, takže se nám HRDINOVÉ začínají aspoň tošku redukovat. Dokonce máme i skvělou zápletku: Plán, který ale neprobíhá podle plánu (ať žije nespoilerování ;)) A dostali jsme nového, perfektního záporáka v podání Željko Ivanka. Staří známí s problémy, které nemají šanci zvládnout sami. Tzn., že se nám to konečně teamuje. Opět jsme chvíli pátrali v minulosti, kde jsme zjistili jak to všechno začalo. Zajímalo by mě jak to dopadne s Hirem, který moc používá jeho schonost, a jeho tělu se to začíná nelíbit. Taky je škoda, že Sylar ustoupil v první půlce celkem do pozadí (Master/Padawan trip považuju za jeden z největších kiksů celého seriálu). Ale to, co s ním provedli na konci je geniální. Takže by mě zajímalo, jak to dopadne ve Volume 5 - Redemption: 22.9.2009 () (menej) (viac)

havLord odpad!

Ad První série... prvních cca pět dílů za plný počet, do osmnáctého dílu pomyslné čtyři hvězdy, 19 - 22 už průměr. Grand finale odpad. Už se ani nedivím, že se tvůrcům nepodařilo udržet našlapané tempo z prvních dílů. Čím více se seriál blíží vyvrcholení, tím více je nudný, otravný, zamotaný. Ke konci se pohybuje mezi +/- šesti dějovými rovinami a na žádnou nezbývá pořádně čas; jakmile se začne něco zajímavého dít, ocitá se děj opět někde úplně jinde. ''Naši'' Hrdinové se v závěrečných dílech chovají nesmyslně, vedou dlouhé patetické rozhovory a místo toho, aby jednali, vyřizují si osobní záležitosti. Ad Druhá série... Pilot předčil demenci začátku třetí série Prison Breaku. Další díly stále více dokazují bezradnost Tima Kringa... brak. Ad Třetí série... kaše nastavovaná postupy již tisíckrát viděnými. ()

mysiak

Skvelý sci-fi seriál, ktorý dokonale urobený dejovo aj akciou na TV pomery, postavy sú skvelé najviac si to užíva Zachary Quinto a vznikol kult ... ()

Wysch

První série - 90%; druhá - 80%; třetí sezónu - jsem po šesti dílech vzdal. Tohle už není to pravé ořechové, ale minimálně za první sérii si tenhle seriál zaslouží být na mém pomyslném žebříčku TOP. ()

Džejkop

Jedna zápletka střídá druhou zápletku, napětí a překvapení nemá konce. Zajímavý a neskutečně propracovaný scénář nemá chybu....jen vždycky zírám s pusou do kořán, kam na to ty scénáristi chodí. A komu ani to nestačí, tak takový Hiro Nakamura musí zaujmout a pobavit každého. Prostě jeden z nejoriginálnějších seriálů a to už něco znamená. Dodatek: Toto hodnocení platí pro první sérii, další série už mi příliš nesedly. ()

O.Peta

První řada 90% druhá řada 90% třetí řada nedosahuje ani průměrné kvality...bohužel, no a čtvrtá? Radši bez komentáře. ()

GodComplex

Atraktivni a spravne popcornova zabava prvni rady serialu naprosto ztroskotala na neschopnych scenaristech a tezce, ale opravdu TEZCE upadajici kvalite celeho projektu. Zacatek byl dobry a tvurci tezili z potencialu superhrdinu, ale slo to cim dal vic dolu a to co zacali tvurci predvadet ve treti rade cely projekt definitivne pohrbilo, tak neskutecna scenaristicka krec se vazne jen tak nevidi. Jako primarni pozitivum a nejlepsi charakter serialu tak zustava sympaticky time-traveling japoncik Hiro. "Save the cheerleader, save the world." 5/10 ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)