Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Ernie_13

Prvá séria bola kludne aj na 5 hviezdičiek...no čím človek išiel ďalej, tým sa tvorcovia viac a viac trápili, že čo s dejom...niekde na začiatku tretej série som to vzdal. ()

ACDCKL

Seriál mého středoškolského života, v době omezeného internetového připojení ADSL první seriál, který jsem stahoval jako divý. První tři série pro mě výborné, poslední série hodně silný ústup do pozadí a nakonec jsem byl rád, že to skončilo. 5* si to však z nostalgie uchová. ()

tavvva

Achhh ... je to zase tak plné WTF, že nevím, jestli vůbec dokoukám první sérii. Jakože to se nedal ten obraz u Lindermana vyfotit? To jsou zase všechny hrdinské anomálie koncentrované v jednom městě a ještě samozřejmě NY :D A zase ty ohromně hluboké a duchaplné projevy a ještě hlubší emoceeee u kterých se kroutí hlavou ve stylu "neneeee" a zadržuje se u toho močový měchýř, protože atmosféra je tak hustá, že člověku bere poslední zbytky dechu :D tak jako u delfína, který se chce zasebevraždit. Už je jasné, z čeho se lidi učí svoje teatrální výlevy. A polovina herců osobnostně vůbec nedosahuje na své role. ()

pasqviL

Je to prostě jako X-man zabaleny do úhledných balíčků a ty vám postupně posílány poštou, ale proč jim to vždy tak dlouho trvá doručit ? :) ()

Fallout

Další z řady "New wave" seriálů, točící se tentokrát okolo comixových hrdinů. Celkový dobrý dojem kazí některé charaktery, které jsou oproti ostatním méně zajímavé a nepřesvědčivě zahrané , comixový styl vyprávění také nemusí sednout všem (ne každý je blázen do comicsů) a o sžití s některou z postav také nemůže být řeč. Posečkám, jak se příběh pohne po pauze, vypadá to, že svítá na lepší zítřky. ()

LucLuc

This is Claire Bennet, attempt number 6!!!! I did it!!!! Save the cheerleader, save the world!!!! WOW efect je daleko větší, než u Lost, i když díky či spíše kvůli cestování časem je to scénáristicky hodně děravé. Na druhou stranu, když lidé létají, hoří atd. je to asi jedno :-) každopádně je to megazábavné! ()

chainer

Zasloužilo by si to plné hodnocení nebýt příšerné druhé série. Děj první série se místy sice vleče,ale i tak se na to dobře dívá. Druhá série je hrozná nuda,prvních šest nebo sedm dílů je ůplně o ničem a hlavní zápletku se dozvíme až v osmém díle. Raději se jí vyvarujte. 3. série začala,uvidíme jak dopadne...A sice ještě neskončila,ale pochybuju že se zlepší...1. série je ok, ale pokračování strhává hodnocení dolů ()

Keram42

Velmi vlažný úvod může spoustu diváků odradit, ale zhruba od 13. dílu se zavrtáte do hrdinů až po uši, a přestože seriál pracuje s poměrně schématickými dialogy (hlavně ty o spasení světa občas vedou k úsměvu), Hira nebo věčně prokletého Petera Patrelliho si musíte povinně oblíbit. Atmosférické, krásně klišovité a takřka povinné! Save the cheerleader - save the world!!! ()

Pierret

Potom, co jsem o Heroes slyšel "Rodí se nová hvězda mezi tajemnými seriály" jsem neváhal a okamžitě si je skouknul. Nedošel jsem dál než k 16tému dílu a necítím potřebu pokračovat. Možná mě trochu rozhodila Xmenovská atmosféra a všichni ti zvláštní lidé kolem, možná mě trochu vzal prapodivný herecký výkon Milo Ventimiglia, nevím. Rozhodně ale za Heroes nevidím to, co ostatní, není to pro mě vlastně vůbec mysteriózní. ()

TomasB

1. serie - 5*; 2. serie - 4*, 3. serie 1*; 4. serie - 2*. Naprosto famozni prvni serie, po ktere si mel serial dat poradnou pauzu a trochu vice popremyslet nad stavbou druhe serie a mohla to byt perla mezi serialy. Nestalo se a z Heroes se stava cim dal tim vetsi hovadina. ()

Daves97

Skončil jsem někde u sedmnáctého dílu první série. Ona atmosféra, která je všude vynášena do nebe u mě nenastala a jednoduše jsem tento seriál přestal sledovat. A pokud nějaký seriál přestanu sledovat a nemám žádnou snahu nebo chuť se podívat na další díl, tak je asi jasné, jak mě to nadchlo. :-) ()

JasonV

Napriek silnej neoriginalite (v podstate seriálový X-Meni), niektorým slabším dejovým líniám (Japonci a ich cestovanie časom, schizofrenická ženská) a systému "dochádzajú nám nápady tak tam hodíme ďalšieho mutanta" je to vcelku nápaditý a napínavý seriál. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)