Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

GodComplex

Atraktivni a spravne popcornova zabava prvni rady serialu naprosto ztroskotala na neschopnych scenaristech a tezce, ale opravdu TEZCE upadajici kvalite celeho projektu. Zacatek byl dobry a tvurci tezili z potencialu superhrdinu, ale slo to cim dal vic dolu a to co zacali tvurci predvadet ve treti rade cely projekt definitivne pohrbilo, tak neskutecna scenaristicka krec se vazne jen tak nevidi. Jako primarni pozitivum a nejlepsi charakter serialu tak zustava sympaticky time-traveling japoncik Hiro. "Save the cheerleader, save the world." 5/10 ()

Sawyer815

Po Lost další parádní seriál,kterej rozhodně stojí za zkouknutí.rozjíždí se sice pozvolna,hrdinů je tam víc než by bylo zdrávo,ale to nic nemění na to,že se jedná o parádní dílko.Komiksové pojetí dává seriálu tu správnou šťávu,postavy jsou více jak sympatické.Největší favorité jednoznačně Peter Petrelli,Claire Benette,Hiro Nakamura a nově Elle (tou svoji kouzelnou naivitou a krásným kukučem)..Do třetí sezony by to chtělo nějaké oživení nebo Heroes dopadnou jak Prison Break.Doplnění:Ve třetí sezoně se Heroes plácají od nikud nikam...bída. Závěrem: 1.řada 75% 2.řada 65% 3.řada 50%. Končím se sledováním ()

zipper111

Tak po dvou sériích celkem 95% !!! Jo přesně tak, druhá série sice není tak geniální ale je plná napětí, efektů, celkem kvalitního příběhu stejně jako první. Podle mě jsou Heroes naprosto špičkovej seriál, nehledě na to, že někteří lidé znechuceně vykřikují, že je to jako X-man..což může říct jen ten, co jedno nebo druhé neviděl. Není to nějaké přiblblé bitkaření s obříma robotama jako X-man i když jsem je jako malej kluk žral, přece jenom jsou mnohem víc "pohádkovější" než Heroes...Hrdinům vůbec nechybí napětí a hluchá místa jako se vyskytují třeba v Lostech a tím,že jich je asi 20 se příběh pěkně rozjíždí a zamotavá, ale nezdá se, že by scénaristi měly nějaký problem s orientací, všechno je krásně přehledné...Už jsem zvědavej na třetí sérii, bohužel až 7.září..________EDIT________ po skončení páté série bych seriálu dal tak kolem 3*, jelikož už doopravdy ztrácí dech. Kvůli geniální první serii ale ty 4* musím nechat. ()

erased

Pokud nic jiného, nelze tomuto seriálu upřít originalitu. Patří sice do dnešních klasických nekonečných seriálů, jejichž děj by se dal s trochou snahy smrsknout do sotva poloviny dílů a divák by o nic nepříšel, i přesto byla nejméně první řada velmí kvalitní. Druhá si u mě šplhla především právě krátkostí, a stávka scénáristů jí paradoxně přišla spíše vhod. ()

raimi

Na Heroes jsem se celkem těšil. První epizodu jsem viděl už před nějakou dobou, ale komplet první sérii jsem zkoukl až teď. A hned musím napsat, že u jedné série taky zůstane. Další setkání s doktorem Sureshem, už rozhodně nechci absolvovat. Dobrý dojem ze seriálu se totiž během sledování změnil v lehkou otrávenost (která ovšem rostla) a opravdu velké nesympatie k některým postavám. Speciálně vymazlenému a vždy korektnímu indovi dr. Sureshovi, jsem přál brzkou a velice neHrdinskou smrt :-). Vůbec těch falešných tymolinových úsměvů a povrchnosti, bylo na mě moc. Někdy jsem si přál, aby už někdo vybuchl (a nemusel to být zrovna Vybuchující muž) a z plna hrdla ostatním řekl, jací že to jsou č..áci. No a ty věčná odhalení některých postav ("Jsem tvůj otec", "Jsem tvůj bratr", "Nejsem ten, kdo si myslíš, že jsem"), to už bylo jak z mexické telenovely. Jediní sympaťáci byli neviditelný muž Claude Rains a Hiro. Ani finále se žádný nekonalo, děj se prostě dobelhal nakonec a finito. ()

vorheese

Lost jsou komplexní seriál s dokonale propracovanými postavami. Heroes jsou jejich dokonalým protikladem tj. asi 7 různých seriálů, kde kamera přeskakuje tu sem ukázat nám jak se pohledná blodýna kouká asi po tisící do zrcadla na někoho "jiného" a tu zase tam k synovi profesora, který jednou věří pak zase nevěří (asi podle nálady). Prostě nuda a 2* dávam jen za tu sedminu seriálu, ve které se vyskytuje aspoň trochu zábavný japonec Hiro. ()

buldock

Po shlédnutí první série musím dát vcelku jednoznačně za 5*. Seriál je originální , dobře natočený , postavy jsou dobře rozpracované , triky jsou v pohodě na to že je to jen seriál a myslím že si každý divák najde svého favorita , kterému bude fandit :-) První série se točila okolo roztleskávačky Claire a záchrany světa a uvidíme s čím příjdou tvůrci v sérii druhé , ovšem dle mého se máme na co těšit! Update. V dalších sériích jde kvalita rapidně dolů a mě nezbývá, než jít s hdonocením výborně rozjetého seriálu dolů, škoda. Seriál: 69% ()

Bat55

Prvá rada tohoto seriálu patrí k tomu najlepšiemu, čo v žánri sci-fi seriál je. 3. séria je už ale naozaj neoriginálna, všetko to tam je pozamotané a čo najhošie, už ma to pomaly ani nebaví. Hodnotenie 1. série - 80%, hodnotenie 2. série - , hodnotenie 3. série - 60%.... Mal by som si dopozerať druhú nepozretú sériu, ale nemám chuť ani náladu. ()

esopesokeso

Veľmi zaujímavý seriál v prvých 2 sériach.Keby to malo 2 série so zaujímavým koncom patril by k mojím najobľúbenejším, len to neskôr akosi stratilo na originálnosti,pútavosti,prešpikovanosti... už to bolo potom ako piť kvalitnú kávu vedľa chlieva ... ()

..Lucas..

Viděl jsem skoro všechny díly první řady a musím říct, že je to jeden z nejlepších seriálů současnosti. Mám rád fantasy seriály a tento obzvlášt. Sice je tam pár nudných okamžiků, ale v jakém seriálu ne. A navíc tu hraje krásná Hayden Panettiere, takže o důvod víc, proč se dívat :). ()

Kreeki

První řada 5*, druhá 4, třetí ze setrvačnosti 3*. Tak snad se scénáristé chopí čtvrté série lépe než té předchozí. ()

Dr. Hawkeye

Začátek mě ohromně bavil. V momentě, kdy seriál najel na "cimrmanovskou" hru á la Vichr z hor ("Jsem tvá sestra... Nemohu tomu uvěřit, vždyť tys mi, švagře, říkal..." "Nejsem tvůj švagr, Jsem tvůj bratranec." etc.), začal jsem uvažovat, zda budu pokračovat ve sledování. Nyní, s blížícím se koncem třetí série, začínám litovat, že jsou jenom čtyři... ale uvidíme po té čtvrté, třeba budu rád, že jsou jenom čtyři... ()

scroochy

Po první sérii jsme byl unešen, ale v druhé mě čekalo rozčarování. Jede se téměř odznovu, objevují se noví hrdinové a řeší se úplně nová zápletka. Musím říct, že mi to nepřijde jako rozumný způsob. Navíc je začátek druhé sezóny dějově roztříštěný stejně jako tomu tak bylo na začátku sezóny první. Uvidíme, co bude dál, ale zatím se mi vývoj vůbec ale vůbec nezamlouvá. Slabší 4*. ()

Desperado

Výborný seriál s obrovským potenciálom. Na rozdiel od Lost mu však chýba dynamika, keďže dej sa v mnohých prípadoch vlečie, ale k seriálovým výšinám mu nepomáhajú ani čím ďalej, tým častejšie oslie mostíky a nevyrovnané herecké výkony. K tým výborným by som priradil Jacka Colemana v úlohe záhadného Clairovho nevlastného otca, Adriana Pasdara ako kandidáta na senátora Petrelliho či Masiho Oku a Jamesa Kyson Leeho ako zábavnych Japoncov. Naopak, za absolútny castingový omyl považujem Ali Larter, ktorej náročná postava zjavne schizofrenickej Niki, je na dôvažok najhoršie napísaná. Uvidíme, čo sa z toho všetkého vykľuje, lebo natiahnúť časovo ohraničenú dejovú líniu seriálu, ktorá počíta na niekoľko dní až týždňov, do niekoľkoročných serií (vzhľadom na pravdepodobnú megaúspešnosť), by bolo rozhodne tragédiou aj pre divákov. ()

MATADOR

Slýchával jsem "Heroes to je parádní, to musíš vidět!".Tak jsem zkoukl první sezńu na Primě a musím říct,že nevim co je na tom tak suprovýho! Teď zrovna mám na mysli velmi,ale velmi pomalý rozjezd seriálu u kterého jsem vydržel snad jen kvůli...(ani nevím čemu).Ale první série skončila a tím pádem muselo stoupnout hodnocení,jelikož poslední díly stojí vážně za to.Konečně se věci dávají do pohybu a přibudou i pěkné chvíle a než se nadějete je konec dílu a musíte zapnout další.Seriál je vážně skvěle promyšlen a napsán.Bravo Time ()

FilmFan24

...zachraň rozstleskávačku a zachráníš svět!..."Hrdinové" mě dostali! Ukazují nám náš svět ve kterém žijeme a jak jsme mnohdy neschopni přijmout kohokoliv byť jenom trochu odlišného. Každý hrdina má v příběhu svoje místo. Spousta skrytých významů a citací z filmů či komiksů a knih. Fanouška potěší cameo Stana Leeho jako řidiče autobusu. Na televizní seriál překvapí mimo hereckého ansáblu výprava a úroveň triků. Chytlavá hudba, která vás ke sledování patřičně naladí a pod kterou jsou podepsané Lisa Coleman a Wendy Melvoin alias bývalá dvojice Wendy a Lisa, děvčat to v letech osmdesátých vystupujících se samotným Princem. Ke spolupráci si pozvaly Shankara a výsledek stojí opravdu za to. Doufám, že jenom, že nezmutuju do druhé sezóny seriálu. ()

Brennos

Předně, hodnotím po prvních 5 epizodách. Zatímco první díly jsou "pouze" slibný rozjezdem, seznámením se s postavami (některé zajímavěji, některé méně), s každým dalším dílem nabývají na atraktivitě a podstatě pro celý příběh, každý má své přesně dané místo, vše se začíná propojovat a člověk tuší komplexní příběh s grandiózním vyvrcholením. Rozjezd každopádně excelentní. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)