Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

tranquill

Vynikající komplexní komixový seriál. Složité dějové linie tvůrci, oproti Ztraceným, zvládli bravurně, přitom vizuální efekty byly zvládnuty na filmové úrovni. Pro mne prostě velkolepá podívaná (něco jako nyní Hra o trůny, ale v čistokrevném žánru sci-fi), kterou jsem díl za dílem doslova hltal :-) ()

pulDag

1. serie= 5*, 2.serie= 1*... wtf? btw.: nevim proc vsichni vyzdvihujou toho ubozaka Hira? Ufnukanej číňák co vyuziva svoje schopnosti opravdu ku prospechu veci... ha - ha ()

LordMysti

Je to rozhodně špičkový seriál, ale jsem zaseklej na Lost a Prison Break, tedy seriálech které tu byli první v takovémto stylu. Třeba s koncem série Heroes ještě přehodnotím, uvidíme jak to bude pokračovat... A po konci první série také přehodnocuji své hodnocení. Myslel jsem si, že tenhle dějový časoprostorový propletenec scénáristi neukočírují, ale opak je pravdou. Silnou stránkou tohoto seriálu je stále nadprůměrná úroveň všech dílů, stálé vyprávění točící se kolem hlavního děje bez zbytečných "výplňkových" epizod. Prostě sledování každé z epizod vám uteče strašně rychle a posouvá děj vždy o notný kus kupředu. Pokud si druhá série udrží nastolené tempo, Losti a Prison Breaci třeste se... A druhá řada je rozjeta opravdu ve velkém tempu a stále graduje tempo. Tohle se opravdu často nevidí aby serál neměl hluchá místa a v každém dílu vás vždy překvapil něčím novým. Prostě totální nenáročná odvaz podívaná. Po lehce upadající Galactice, Lostu a SGA s hluchými prostředky sérií i zbytečně přetaženým LOSTem můj současný best seriál! ()

Gardenboy

14 dielov sa už dá hodnotiť. Premýšľam, čo by osm napísal a možno ma budete nenávidieť, ale ... celý seriál ide akosi na pol plynu. Nejako mi chýba viac akcie (možno som povrchný a chcem trochu viac hollywoodskeho pocpornu, ale dinamika akosi viazne). Jednotlivé dejové linie su silne nevyrovnané nie len medzi sebou (plus davam Niki a Micahovi, Petrellimu, Claire a jej dejovej linii tak isto ako tomu vrahovi, velke minus maju japonci, ktorí sú tak špatní až su sebaparodicky a nezaslužia si vystupovať v taktomto seriali. Ich výkon je uplne otrasny) ale aj v rámci seba (Nikin a Micahov pribeh je zaujimavy az do okamihu ako sa na scene objavuje otec rodiny, potom je to v silnom podpriemere, aby od okamihu Nikinho uveznenia opäť gratovalo do nebeskych vysin). Ja neviem, no v kazdom prípade nepopieram, ze je to spicka v sucasnej serialovej tvorbe za co hovori aj fakt, ze som pozrel asi 17 dielov za dva dni. Uvidime co bude dalej. 1.11.2007 : Znižujem hodnotenie, druhá seria zatial totalne o ničom. Po šiestich dieloch session 2 prestávam sledovať ()

Perr

První série je hodně dobrá a kazí ji jen nepovedené finále, v druhé sérii se začal projevovat nedostatek nápadů, objevilo se hodně nových postav, které však velmi rychle zase zmizeli aniž by nějak zasáhli do děje, třetí série je naprosto katastrofální, na začátku se vše překope ve stylu telenovely, scenáristi se bojí obětovat nějakou hlavní postavu a když už někdo umře tak zase rychle ožije, drobné zlepšení nastalo po výměně scénáristů a chvíli to vypadalo, že ti mají aspoň nějaký dlouhodobější plán ohledně děje, během pár epizod se ale vše zase vrátilo do starých kolejí jako na začátku série. 1.série 4*, 2.serie 2.5*, 3.série 0.5* ()

Anayka

Strhující! (1. série) (2. řada ještě celkem snesitelná, ta čtvrtá už je totální pain a člověk už jen čeká, kdy to utrpení skončí - ušetřete si trápení a po první sérii zapomeňte, že vůbec nějaké pokračování existuje) ()

Trisstes

1. séria ***...hmmm...tak prvých 5 dielov bolo naozaj geniálnych...skvelý scenár, príbeh, réžia...i keď herecké výkony neboli všetky úžasné boli fajn...no potom keď sa to začalo rozuzlovať, bolo to čím ďalej tým nudnejšie...scenár akosi povoľoval a občas nedával zmysel...potom prišiel predpredposledný a predposledný diel, ktoré opäť nabrali kvalitu a nažhavili ma na koniec, ktorý bol však sklamanie...škoda...mohla to byť naozaj pecka... 2. séria****...menej dielov tomu asi prospelo...je to nahustené a neustále zaujimávé... ()

Last01

Zvláštní dílko. Popis seriálu v divákovi evokuje "odpadní" Strážce vesmíru, „Společnost“ je jak vystřižená z Prison Breaku, LOSToidní tajemno a cliffhangery ve vás vzbudí očekávání na další díl a přecijen je to originální. Prvních pár dílů jsem se s postavami nemohl sžít, celé mi to přišlo ztřeštěné a nemohl jsem se přenést přes tu skutečnost, že „tohle se nemůže nikdy stát“, ale poté jsem si v tom našel tu seriálovou část a napětí, které mě u toho udrželo až do dosavadního (snad dočasného) konce. Jednu hvězdičku odečítám za konec první řady, který se vážně nepovedl. ()

kiril

Rozhodně můj nejoblíbenější velkorozpočtovej seriál. Lost mě nabavili, Prison break taky ne. Za to u Heroes netrpělivě vyčkávám každou novou episodu. První sérii se snad až na dost rozporuplnej konec nedá vytknout vůbec nic. Druhá je zprvu vlažnější, ale s návratem starých dobrých postav se děj dostává opět do varu. Teď už nezbývá, než si přát rychlej konec stávky scénaristů a těšit se na další pokračování. ()

Sosak

Moc pěkně natočený a sepsaný příběh o lidech, kterým se v životě najednou projevily zvláštní schopnosti. Díl od dílu budete chtít vědět víc, jak to dopadne. Navíc ty postavy jsou opravdu sympatický a nejsou vůbec plochý, cehož by se jeden mohl obávat. Triky se na seriál moc povedly a není tu ani tolik toho moralizování. Uznání navíc za vyhýbání se upnutým barevným kostýmům a šablonovitému pojetí superhrdinů, stejně jako tomu bylo např. v Úžasňákových (dobře, tam kostýmy měli, ale naráželi na to) anebo v chystaném Watchmen, které může dopadnout jako megafilm, pokud se tvůrci udrží předlohy A. Moora. Jediný, na čem tento seriál trochu padá je místy až přílišná překombinovanost příběhu a velké množství postav, což často nutí k přeskakování z osudu jedné z nich ke druhé (často v napínavých momentech, což prudí). ()

Ingwio

Páči sa mi výborné filmové spracovanie,skvelý scenár (aj keď z vyvrcholením prvej série niesom spokojný-ale to súvisí s mojou megalomanskou predstavou záveru, ktorá sa nevyplnila-namiesto toho komorná rodinná dráma), skvelí herci.. Druhá séria ma dostala rovnako ako prvá. Síce niekto čakal viac akcie,ale mňa aj pomerne pokojné tempo absolútne uspokojovalo. Hodnotiť záver nechcem, keďže štrajk nám to sekol v 11ej časti.. A s čím som najviac spokojný je ten krásny pocit po skončení každej časti a obrovské nutkanie pozreť si ďalšiu.. A ďalšiu.. A ďalšiu.. Po druhej projekcii 2.série vyplávali na povrch neduhy, ktoré som predtým nechcel vidieť. Okrem Peterovho a Hirovho príbehu nie je ani jeden dostatočne zaujímavý, aby človeka nútil pozerať ďalšiu a ďalšiu časť. A Mayin a Clairin príbeh radšej nekomentujem. A je tu až priveľa logických dier. Ja len dúfam, že sa ztoho v 3. sérii nestane behanie hore dole v čase a lá Butterfly Effect . 1. séria_90% ::: 2. séria 60% ()

Thrain

Hodnocena pouze 1. série, která mě celkem zaujala. V dalších kvalita spíše upadá, ale neviděl jsem vše, tak nehodnotím. ()

lilly721

Uz dlhsi cas serialy ako Lost a Prison Break vedu rebricky sledovanosti. Nedavno sa k nim pridal dalsi, avsak podla mna este lepsi...Neobkukany namet, rozumne obsadenie malo znamych, no skvelych hercov a napinavy dej, si ziskal miliony fanusikov na celom skvete...a ja k nim urcite patrim...Perfektne! ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)