Dexter

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2006–2022), 93 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Predloha:

Jeff Lindsay (kniha)

Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Luna Lauren Velez, Desmond Harrington, Julie Benz, Christina Robinson (viac)

Recenzie používateľa Dzoumen k tomuto seriálu (11)

Dexter (2006)

Je to bezvadný seriál, který musím doporučit! Dextera jsem si hodně užil, ale hodně to zkazila poslední série proto to hodnocení strašně kleslo. U Dextera si užijete velký zvraty a každou sérii s jiným příběhem. A určitě musím pochválit herce Michaela C. Halla (Dextera), protože hlavní roli jako Dextera nebyla vůbec jednoduchá hrát. ()

Season 1 (2006) (S01)

Kvalitní seriál, který stojí za to zkouknout. Na tomhle seriálu nemám co vytknout postavy jsou super, příběh je super a vizuálně je to taky super. Tak dobrých seriálu je málo, což mě celkem mrzí. Dexter je takový seriál, do kterýho se zažijete a chcete se stále dívat na další epizody a takový seriály miluji, ale je jich bohužel menšina. 95% ()

Season 2 (2007) (S02)

Vau! Dextera musím hodnotit pouze kladně, protože je to geniální seriál, ale to už jsem říkal v 1. sérii. 2. sérii jsem si užil o trošku víc. 2. série byla víc napinavější a lépe propracovaná. Kdyby to někoho zajímalo SPOILER: umřou 2 postavy v této sérii. 97% ()

Odpor je marný (2007) (S02E09)

Zatím nejlepší díl z Dextera. Tento díl se fakt hodně moc povedl. ()

Season 3 (2008) (S03)

Rozjezd je celkem pomalejší a zrovna u Dextera se to moc nehodí. Tato série je slabší, zatím nejhorší série. 73% ()

Season 4 (2009) (S04)

To byl nářez až dokonce! Zatím nejlepší série, když počítám první 4 série. V této sérii byl zaporák jménem Trinity nejnebezpečnější ze všech sérii a taky to bylo víc zajímavější a napinavější. Emoce tam působily výborně. 98% ()

Season 5 (2010) (S05)

Nvm co tady vývojáři vymýšleli, ale přišlo mě to podobný 3. sérii, akorát že nebyl pomalejší rozjezd, ale příběh byl něco málo pozměněn. Tato série zvláštní na tom, že jeden díl je dobrý a další je špatný a takhle nějak se to střídá. Výjimka je závěr, protože závěr nikdy nezklame. Trošku mě to přišlo u nějakých dílů, že vývojářům dochází nápady. Každopádně se mě to víc líbilo než 3. série 77% ()

Season 6 (2011) (S06)

Takový "boží zabiják" mně přišlo docela ujetý. Tato série není extrémně zajímavá, ale asi nejhorší už horší než 3. série. 79% ()

Season 7 (2012) (S07)

Takový zakončení jsem vážně nečekal dost velký zvrat pro mně a musím říct, že je to bylo fakt super zakončení ani minutu jsem se nenudil u posledního dílu. Tato série navazuje na 2. série možná takový menší spoiler, takže je fajn si připomenout starší díly. 92% ()

Season 8 (2013) (S08)

Konečná série je bohužel poslední sice mě moc nebavila, ale stále bych se na Dextera díval, protože mě to hodně bavilo. V 8. sérii jsou zbytečně nové postavy, protože je buď nevyužili pořádně a nebo třeba paní doktorka Vogelová co stvořila Dextera ta mě vůbec nebavila podle mě tam ta postava byla úplně zbytečně. Jediná postava co byla dobrá byl zaporák a ten hrál děsivého zaporáka dobře. A teď ke konci nebyli tam žádný emoce, což to celkem kazí na posledním dílu a konec mě neuvěřitelně překvapil já vím překvapili mě všechny konce v Dexterových sérii, ale tenhle konec mě nejvíc z nich překvapil takový nečekaný konec jsem ještě nikde neviděl,protože byl celkem nelogický. 60% ()

Nová krev (2021) (S09)

Většinově tyhle comebacky v seriálech bývají otřes, ale Dexter je výjimkou! 9. série new blood mi připomene atmosféru a fantastické užívání jak 1-4. série, což mě dost těší. Jedna věc co mě zklamala byl konec, ale vše ostatní bylo naprosto luxusní. Příběh byl dost nadupaný, režiséři neztráceli čas a byl udělaný, že jsem se ani minutu nenudil. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

22.05.2023

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Minulý týden byla oznámena fúze mezi stanicí Showtime a streamovací službou Paramount+, obojí patří pod Paramount Media Networks, takže v praxi to bude znamenat jenom více sdruženého obsahu na jednom… (viac)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021