V úvodu čtvrté řady se Dexter během bezesných nocí zoufale snaží skloubit rodinný život s temnou, vražednou touhou po nové oběti. Coby forenzní analytik, který má teď více práce než kdy dřív, pronásleduje nový cíl – vraha přezdívaného Trinity. (HBO Europe)

Anderton

Tak vyzdvihovaná štvrtá séria nezačala podľa mňa bohvieako oslňujúco. Áno, vrah v podaní Johna Lightowa bude asi poriadne mäso, avšak ten gossip zvyšok už tak úžasný nebol. Kto s kým zase spí a kto sa vracia na scénu, aby asi zase začal spávať s tou, čo predtým, ma fakt nezaujíma. Ale ten Lightowov nahý zadok dáva vedieť, že hlavná dejová línia bude značne hustá. ()

Necrotongue

Úvod čtvrté sezóny byl jednoznačně lepší než v předchozí řadě. Velký podíl na tom má postava nového sériového vraha v podání Johna Lithgowa, která už v první epizodě jasně válcovala dvojici Miguel Prado/ G. W. King. U prvního dílu jsem se bavil od začátku až do konce. ()

LachtanShows

Ty rozjezdy sérií bývají vždycky trochu vlažnější, hned nám tu ovšem vystrkuje růžky další vrah, s nímž to nebude mít parta kolem Dextera zrovna 2x lehké. A na pozadí toho už vůbec ne on sám na své sólo výpravě. ()

topi80

Začíná sudá série, takže Dextera opět zastihujeme trochu z formy. Tentokrát neztratil zabijácký instinkt, ale za to je pěkně unavený rodinným životem. Zato nový sériový vrah je nám představen celkem bez okolků. Patálie na konci dílu dává tušit, že Dextera mohou čekat perné chvilky. ()