Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiálny text distribútora)

honzic

Celkem zajímavý thriller, více než horor. Něčím je i originální, ale pak to spadne do tradičního závěru. Hodnocení: 55 % ()

Nikolas__

Neskutečný survival - horor kde všechny složky fungují tak perfektně... To je prostě žánrový zázrak. Prostě nářez, lépe zahraného filmového psychopata budete hledat jen těžko, i takový Norman Battes je proti tomuhle úplný loser. 9/10 ()

david666

Standartní thriller s vcelku vyvinutou hlavní hrdinkou (no mohla ukázat víc:-)) a skvělým úchylem, který nechceš být na Vánoce sám. Nic víc nic míň. ()

EnneX

Myslel jsem, že se bude jednat jen o další kravinu a díky bohu jsem se spletl. Film má spád, Rachel Nichols je sexy, temné garáže, jeden vrátný a hon na kočku a myš může začít. Opravdu velmi povedený snímek, který neoplývá originalitou, ale za to kvalitním zpracováním. ()

Rieux

Horor? Prilis nevystrasi. Ale na nudne chvile celkom slusny napinak. Niezeby ste boli uplne paf, ale da sa to raz pozriet. Co strhava hodnotenie do vod podpriemeru je nevyuzity potencial temneho parkoviska. Myslim, ze keby si tvorcovia trosilinku viac ponamahali hlavy, mohli natocit celkom slusne desive sceny... ()

wray

Ok, nebolo to nic vynimocne, ale - nic vynimocne som ani necakal. Resp. povedane inak - splnilo ocakavania :) Celkovo horory typu - maniak vs obet v uzavretom priestore moc nemusim, ale povedal som si ktovie, mozno p2 prekvapi. Neprekvapil. Teda - co sa pribehu tyka neprekvapil - je jasne ze napokon ho dostane, je jasne ze hlavna postava (obet) bude robit stupidne veci, je jasne ze hlavna postava (maniak) bude este stupidnejsi ale - to vsetko sme predsa cakali... Prijemny vsak bol (herecky) hlavny maniak, a nech uz to bolo hocijako zle - bol tam strach a mal som obcas pocit ze "co by som robil ja", takze - az tak zle to nebolo :) Doporucil by som? Ano - ak 2 hviezdy stacia... ()

gpx odpad!

Samotný název filmu je jakousi šifrou, která v sobě ukrývá hodnocení obsahu tohoto díla. Zkuste se zamyslet. Napovím vám, 2 znamená "na druhou". Pozor, P není parking! ()

kalysta

Film nepostrádá napětí, vypjaté scény a přiměřenou dávku drsných záběrů. Děj se nekolikrát zvrtne, tu na jednu, tu na druhou stranu. Thriller ja má být. ()

Bounder

Podle mě vynikající béčko, skvělý záporák, temné prostředí podzemního parkoviště a perfektní hlavní hrdinka. Od začátku jsem měl vizi co se bude dít,ale i tak sem hltal a užíval si každou minutu filmu. ()

Kozlowski8

Koukatelný horor. Silnější okamžiky střídaly ty slabší. Myslím, že tvůrci mohli ještě přidat trochu akce, napětí, děsivé atmosféry a vše zabalit do temnější hudby a působivějšího střihu. ()

TonoM

Mě to velice pobavilo , Psychouš zbožnující Elvise pošle svého Rotwailera na dívku ta ho zabije a on řekne větu 'Proč Angelico,Bylo to nevinné zvíře' to mě dostalo 75ˇ% ()

fakáč

Kdyby si autoři odpustili těch pár detailně zabraných krev stříkajících scén a hlavně vítězoslavně znějící hudbu u finální scény u auta, byl bych spokojen na maximum. Ale každopádně solidní nadprůměr. ()

CID7

Byl sem tedy přijemně překvapen. Čekal sem nesmysly, ale docela to šlo. Určité momenty filmů byly velice zajímavé. Je jasné, že to skončí happyendem. Začátek nic moc, ale pak se to rozjede. ()

pájap

rozhodně v některých scénách dost antilogický snímek.pár dobrých scén ale to je málo. moc pěkný výstřih hlavní hrdinky.jinak -taky se vám zdálo,že v poslední scéně benzín tekl do kopce? ()

Vital

Ano,jakmile se chlapovi blíží třicítka a dlouhou dobu nemá vztah,tak začne blbnout,a může to skončit až tak,že dlouhou dobu pozoruje ženskou,která pracuje ve firmě,kde on dělá hlídače parkoviště a jednoho štědrého večera jí omráčí v garážích,trošku ji psychicky vydeptá,lásku ji naslibuje,manželství,svého pitbula na ní poštve a jak se mu ona odvděčí? No,kromě pár bodných ran ne moc hezky:-) Byl jsem rád,že tam nebyly přehnaný scény a všechno se to dalo dobře strávit. ()

morbido

No nič moc sa tam nestalo aj ked zopár scén sa podarilo.Škoda že to bolo vlastne iba o dvoch ludoch keby bolo viac obetí dal by som vyššie hodnotenie ale takto sa tam vela času nič nedialo...45min by uplne stačilo. ()

Karja

Na horor hodně slabé. Popis filmu je mnohem zajímavější, než celá zhruba hodina a půl. Jakože námět je krásný, ale filmové vyjádření nic moc. Psychopat, který drží svou oběť v druhém patře, je až moc slaboduchý. Ale docela bych herci uvěřila, že je takový aj ve skutečnosti. :-) ()