Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

Dvoja odpad!

Ono to tolika lidem připadá vtipné?..To asi nikdy nepochopím...Úchylný a nezábavný snímek od začátku do konce ()

Allcinna

Na Borata jsem se stala díky tomuto filmu silně alergická. Jeho přehnaný smysl pro humor mi nesedl, z původně plánované zábavy se stala 80-timinutová trýzeň s přimhouřenýma očima v očekávávní další nechutnosti, kterou si na nás pan Borat nachystá. Ne že by se nenašel okamžik, kdy jsem se upřímně zasmála, ale tohle je na můj žaludek příliš. ()

Haide

Neříkám, že je to špatné, ale bohužel naprosto mimo můj vkus... Každému se líbí něco jiného, ale toto je na mě až příliš vulgární. Nicméně chápu, že pokud máte rádi tento typ humoru, musí to být bomba. ()

Alice02

Nechutné, zvrhlé, rasistické, kontroverzní, originální, vtipné... Už když slyšim to jméno - Borat - a vybavim si jeho xicht, musím se pousmát :) PS: Ten Sacha Baron Cohen je tak dobrej herec nebo je to fakt takovej debil? ()

AxelWers

Je to taká hovadina, že sa vám to musí páčiť. "A tóto je čo za psa?" "To je korytnačka". Borat zo seba robí idiota len zdanlivo. On v skutočnosti robí idiotov z ľudí. A ide mu to. Odporúčam pozrieť si tento film aspoň dva krát. Po druhom prezretí som dal o * viac. Little spoiler: Paradoxne najslabšia časť filmu bola tá, kde nehral "Azamat", bez neho by Borat bol proste o triedu slabší. ()

1Legend1

"If this car drive into a group of gypsies, will there be any damage to the car?" Jedna z nejlepších hlášek vůbec. Borat není klasický film, je to jenom o chlápkovi, který si přišel dělat srandu z Američanů a přesto skvěle baví. Určitě se najdou momenty, které nesednou úplně každému a jsou tu taky trochu hlušší místa, ale přesto je Borat vynikající komedie plná vtípků na nejrůznější témata, divák zde najde i trochou černého humoru(ten mám rád). V součtu jsem velmi překvapen a spokojen. 90% ()

Ozzy2

71 % je velice nadhodnocené.Strašná snůška kravin.Stejně jako Diktátor strašná trapárna .O některých národech mám také své mínění,ale je rozdíl něco si myslet a něco jiného je převést svůj posměch na plátno .Být Kazach, tak si toho blba Šášu Cohovena najdu a urazím mu palici. ()

UniqueNett

Vlastně mi dost vadí, že jsem se celou dobu tlemila něčemu tak debilnímu jako je film Borat! Vlastně vůbec nemám ráda tenhle druh humoru a vůbec nechápu, co mi na tom přišlo tak vtipný, ale nemohla jsem se přestat smát a doteď prostě nevim proč! ()

Jordan.17

Řekl bych, jedinečný nápad. Borat je ztvárněním bezprostřednosti a přestože příběh nemá nějak extra velkou váhu, tak jednotlivé komické pasáže utváří dokonalý celek. Ideály o Americe vs. skutečnost. Sacha nezklamal a bavil jsem se...(2010) ()

AloeB

Sacha Cohen ve svém žánru nemá konkurenci, což je bohužel na škodu. Prohlásit o Boratovi že je špičkou sociální satiry by bylo jako věřit že se na konci filmu dočkáme brutálního hardcore porna s Boratem a Pamelou, tudíž ještě štěstí že máme Diktátora, ten je alespoň pozorovatelný.Chválím Cohena za jeho odvahu a taky za to že si troufne dělat prdel ze všeho, od černých prdelí po aktivisty a feministky, ale to nutně neznamená že se u díla budu bavit. ()

DAPDO

Pro někoho nechutnej a stupidní styl humoru, pro mě jedna z nejzábavnějších komedií, u které se pokaždý skvěle pobavím. ()

RoneXxXD

Film sice na 4*, ale tím jak je legendární a mnohé hlášky jsou již ikonické, nezbývá než dát 5*. Je to prostě dokonalá parodie na dnešní společnost. ()

geek.ondra

Pocta nekorektnímu humoru a odvážlivcům kteří se nebojí poukázat na dnešní dobu. Skvělý scénář a skvělý Sacha Baron Cohen. 8/10 ()

Razzor_82

"Když já koupil svojí ženu tak ona ze začatku pro mě dobře vařila, fungovala, silná na poli s pluhem, ale za tři roky když jí bylo patnáct roků o mnoho zeslábla a její hlas hluboký, narostlo na ní mnoho srsti na hrudi a její vagina visací jak mokrá cejcha" Je to bizarní, vulgární a urážlivé ale tak upřímné a originální. Takový snímek nemá obdoby. Hlavně ta nápaditě skrytá kamera no a peckovní hlášky. Sacha Baron Cohen tady jede prostě neskutečné bomby! 8/10 ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)