Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

Cement73

Tak to bol ostrý humor ako meč. Neviem či sa mali viac uraziť Kazaši alebo Amíci. Teda vlastne viem, ale oni sú prihlúpi aby vedeli že to bolo namierené ako ich výsmech. ()

Mikeel odpad!

To mě asi někdo trestá, že mě nutí dívat se na takovou, s prominutím sračku! Nechutné, nevtipné, trapně ubohé! Nee, už nikdy víc. Zalez zpátky odkud jsi přitáhnul Cohene! ()

Granade

jedna hvězdička za pár dobrých vtipků, jinak absolutní nechutný humus. lidi co dali víc jak dvě hvězdičky zjevně jsou na úrovni inteligence Borata ()

Marys

Asi nerozumiem tomuto typu humoru. Absolútne vôbec ma to nebavilo a k dobrej nálade nedopomohol ani fernet, čo som si k tomu otvoril. Či už si autori robili srandu z toho, alebo z onoho, ja sám neviem, prišlo mi to až tragické, ako sa môže niekto znížiť na takýto druh "humoru". ()

AIMÉE

Turistický průvodce trochu jinak. Spousta vydařených situací (i když některé mohly být vynechány), do teď nezapomenu na to, kdy Borat nabízí "domácí sýr" jeho manželky. "Very nice! How much?!" ()

Ollie235

To co zde dokázal Cohen se povede málokomu. Velice umně balancuje na hranici nevkusu a i když ji občas překročí, je to vždy v jakž takž snesitelné mezi. Humor nemusí sednout každému, ale já si stěžovat nemůžu - místy jsem smíchy sotva popadal dech. ()

ADIO45

Po boku obézního producenta, medvěda na ochranu před Židy a živé slepice se s pytlem plným pohlavních chlupů vydává za svou láskou Pamelou Andersonovou. Najde Borat svou lásku a dozvědí se Kazaši, jak je život v USA báječný? ()

Movie Gourmet

Doposud vrcholné dílo britského komika Sacha Baron Cohena. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se "chlámal" až mi smíchem tekly slzy. Ten film nemá chybu, jako satira, recese a komedie v jednom je prostě síla. Nedoporučuji ho ale slabším a konzervativním povahám, které nemají smysl a pochopení pro tento typ humoru. Verdikt: 4* a 80 %. ()

Garch

"Sacha Baron Cohen je jedinéčny, on měl by vzít žénit s Michael Moore a spólu vychůjit dálše právdy". Sacha Baron Cohen obrazn,a často i doslova obnažuje PŘEDSUDKY. Totální dotažení absolutně nekorektního pseudodokumentu do nečekaných hloubek trapnosti. ...PS i překlad je nadprůměrný. ...PPS: Při předávání Zlatých glóbů Sasha Baron Cohen poděkoval za své ocenění slovy: "Děkuji všem, kteří mě ještě nezažalovali." (Divočák) ...PPPS: Během natáčení filmu byla na Cohena zavolána policie celkem 91krát! (don corleone) ()

laepus

Hned úvodní scénou si vás film musí získat. A pokud ne, tak máte smůlu a přicházíte o jednu nejlepších komedií. Proč ale nedávám pět hvězd? Přece jen je tam pár scén, které jsou slabší - není jich sice mnoho, ale jsou tady - každopádně u většiny ostatních se budete válet smíchy. ()

cesky_hrac

V příběhu se dozvídáme jak neohrožený Borat se vydává do Ameriky... Zkrátka výborná komedie, která mi vždy zůstane v srdíčku. Dávám 9,8/10! ()

Adalbert

Záměrně nevkusná a politicky nekorektní pseudo-dokumentární komedie Sachy Barona Cohena má Američanům nastavit zrcadlo a odhalit jejich sebestřednost, naivitu a dvojí metr. Svérázný Borat se zároveň utápí v nejrůznějších klišé, která Američanům straší v hlavě ohledně "staré Evropy" a zejména zemí bývalého Východního bloku. Některé "boratovské" hlášky mezi českými diváky doslova zlidověly a to především díky skvělému dabingu Zdeňka Hrušky. Když si vzpomenu na náš středoškolský jazyk, tak byl jimi doslova protkán. Borat není v žádném případě zlomyslný, je však svérázným způsobem provokativní, kousavý a odhalující. ()

alenka

zabavne, toz to jo :) ale scenku s nahymi chlupaci a jejich genitaliemi bych s chuti vystrihla. neco je moc i na me. btw ti americani jsou vazne neskutecne hloupi; stale me to neprestava fascinovat...jejich uprimne nazory jsou jeste vetsimi perlami nez umela ruka v prdeli. ()

Pawlisman

Ačkoliv si člověk v kině přijde častokrát až příliš šokovaný a morálně nechce přistoupit na Cohenovy fóry a skeče, tak teprve s odstupem času mu dojde hutnost a kvalita humorných scének. Odhoďte všechny své zásady a morální zábrany a budete se skvěle bavit. Určitě by mi nevadilo tento film shlédnout za týden znovu. Film má samozřejmě i prázdné chvilky, ale svojí originalitou vyčnívá mezi americkými díly. 8/10 ()

thunnus

Nic moc. O tomhle filmu mi každý tvrdil, že to je pecka (včetně recenzí na csfd), ale já jsem byl zklamán. Většina vtipů jsou buď ryze urážlivé nebo nechutné a jeho politická nekorektnost je pro mě až příliš. Nemůžu si pomoct, ale příběh je také slabý a pár jakž takž vtipných hlodů to nezachrání, protože oproti těm trapným jsou ve velké menšině. opravdu nechápu, jak někdo tohle může považovat a prohlašovat za film roku... ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)