Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

Krasus

Nic u čeho se vám bude trhat bránice.Pouze nakouknutí do americké kultury jedním dementním,leč vtipným reportérem z Kasachstánu.Víc než by se na první pohled zdálo,nakonec ale ještě míň než jste čekali. ()

dinsdale

Několik fantastických vtípků, několik vtípků nechutných, svět se nadšeně směje Američanům, ale proč jsme si tak jistí, že bychom nedopadli podobně? ()

sellsakul

Jedna z najlepších komedií aké som v poslednej dobe videl, prvá hodina je úplna pecka, k záveru o niečo slabšie, ale stále vysoký nadštandard 90%. ()

jenik71

Nemůžu si pomoci, mě to přijde hodně přeceněné. Vtipných mi přišlo jenom hodně málo momentů. Není to totiž druh humoru, který bych nějak více vyhledával a proto mě to zklamalo. Z mého hlediska to není ani průměrná zábava. ()

Vercinix

Samotný film je na **, ale to že se na něm ještě navíc i přes již tak dost příšernou příšernost podílel příšerně příšerný příšerák Bill Maher, to mi dodalo a dám ještě o jednu * méně! ()

spikey1

Cohen a jeho absolutní performace. Je to tak nechutné v co nejvíce scénách, že je těžké to hodnotit kladně. Zbytek je namíru inteligentní a velmi satirický humor. ()

ssfan

Souhlasím s komentářem uživatele POMO, ale moje hodnocení je jiné. Záleží vždy na tom, jakou míru stupidy a urážlivosti divák snese. Na mě toto bylo místy až příliš. Maximálně 50%. ()

Karmat

Zajímavý film, který mě pobavil. Sacha Baron Cohen, kterého můžeme znát i jako Ali-G, což bych vůbec nepoznal, ztvárnil hlavní roli Borata výborně. Film se mi líbil a s chutí bych ho ohodnotil čtyřmi hvězdičkami. Od toho mě ale odrazuje nechutná scéna, ve které jsem viděl penis, varlata a kozy větší než má leckterá žena a to všechno u jednoho dvousetkilového muže. Takové scény ve filmech opravdu vidět nemusím, a proto své hodnocení musím o hvězdičku snížit. Pěkné 3*. ()

Liflaen

Kamarád mi řekl tohle se ti bude líbit. Že bych byl z Borata tolik odvázaný to se říct nedá, ale z odstupem času jsem poznal kouzlo Borata. 4 hvězdy a to za gumovou pěst, pink ponk a disco chrátky. Mimochodem ten pinkponchk je dokonalej, hudba, ty dva oblečení maníci v těch hadrech to je luxusní scénka. ()

venca163

- "Jednou jsem měl píchání se svojí tchýní =)" - "Noo víte...tomu by se asi američané nesmáli." Snad všechny scénky byly perfektní: ubytování u židů, tři mlaďasové v karavanu, nabídka sňatku Pamele (je furt sexy!!), zastávka u černochů a hotel ("Tě péro, černá hubo! Já a můj homie bysme potřebovali na noc někde uložit tu naší černou prdel...hejbni kostrou ty negře!", feministky, večeře u rodiny ("Vy dvě moc hezké, u nás by muži do vás dvou zbláznili...(koukne na další ženu) z vás ne!", nákup auta (- "Rád bych koupil auto, co přitahuje ženy vyholené tady dole." - "Pak doporučuju Corvettu". Jeden z důvodů, proč tomu tolik lidí věří, že je to fakt skvěle autenticky zahraný, každej komparz do toho dal všechno =). "Chcete říct, že ten muž, co mi zkoušel strčit gumovou pěst do řiti, byl homosexuál?" (90%) ()

manonfire

Americké komedie stojí zcela upřímně za hovno, kdežto Borat je i přes svou oficiální produkci vzorově neamerické dílo komika bohem tak nadaného, že prakticky dva ze tří gagů končí skvělou pointou. Nemilosrdnou, leckdy obhroublou, ovšem vtipně nápaditou a to je jediná podmínka určující kvalitu humoru jako takového. Kdyby podobný film dělal Adam Sandler, měl by dobré dva gagy ze třiceti. Sacha Baron Cohen je však o dost dál, nejen onou odvahou, drzostí, chcete-li, ale zejména kvalitou. Nemyslím si, že by sám svůj projekt vnímal jako politickou satiru, spíš jej baví zesměšňovat absolutně cokoliv jej napadne. Borat je určen k výbuchům smíchu, čemuž říkám převeliká ambice, která však v tomto případě klapla na výbornou. 90% ()

karry

Nemůžu jinak než za 5 pořádnejch hvězd! Takhle už jsem se v kině hooodně dlouho nezasmál (jestli někdy). Po Alim G Sacha opět nezklamal. Dženkuji Sacho. ()

cyberhawk

Uzasna komedie, kterou si nejlepe vychutnate v kinosale se smejicim se hledistem. Kontroverzni podivana, ktera si ziskala moje srdce odvahou, prezentaci a napadem :) ()

NALBERTik

Místy nechutné, místy odporné, ale slzel jsem, čili nemohu jinak než za 5... Vzhledem k tomuto filmu jsem rád že nejsem ani Amík, ani Kazachstánec, ani Žid, ani teplouš... :D :D ()

solskjaer

Dokonalá zábava ve formátu, který já osobně miluji. Cohen je moje krevní skupina, dokáže mě rozesmát i jako model i jako Kazašský reportér. ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)